Ekskluzīva iespēja atpūsties Parīzē

30/08/2011

Hotel Fouquet's Barriere

Kad uzzinājām par šo brīnišķīgo viesnīcu pirmo reizi, uzreiz bija skaidrs, ka tā ir tiešām ekskluzīva iespēja priekš Jums – priekš jebkura, kas plāno doties uz Parīzi.

Fouquet’s Barrière ir unikāla viesnīca, kas atrodas Georga V avēnijas un Elizejas Lauku (Champs Elysees) krustojumā, netālu no slavenā “zelta trīsstūra”, tikai 10 minūšu attālumā no Eifeļa torņa.

Tā ir ekskluzīva un ultramoderna 21.gadsimta franču pils, atvērta Parīzē 2006.gada novembrī.

Viesnīcu projektējis slavenais arhitekts Eduards Fransuā un tā izvietota piecās elegantās un rūpīgi atjaunotās Osmaņu stila ēkās. Viesnīca harmoniski iederas majestātiskajā pilsētas centra rajonā, taču tajā pašā laikā tai ir savs unikāls stils.

Interjers ne ar ko neatpaliek no ārējā krāšņuma. 81 luksusa numuru unikālo interjeru veidojis slavenais interjeru dizainers Žaks Garsija. Dekorēšanai izmantots grezns samts, zīds, āda, zelts, sarkankoks, haizivs āda, elegants marmors, plīša materiāli un daudzas oriģinālas detaļas, radot vilinošu novitātes sajūtu.

Katrs no numuriem ir aprīkots ar pārsteidzošu komfortu.

Viesnīcā ir gleznains iekšējais dārzs, butiku galerija, divi restorāni (tai skaitā leģendārais restorāns “Fouquet’s”), bārs, 4 konferenču zāles, kā arī Spa – centrs ar iekštelpu baseinu, trenažieru zāli, saunu, turku pirti un dažādām veselības uzlabošanas programmām.

Ko lai saka, mūsu aģentūrai ir īsts prieks sadarboties ar Fouquet’s Barrière viesnīcu, un mēs lepojamies, ka saviem klientiem un draugiem varam piedāvāt patiešām unikālu iespēju neaizmirstamai atpūtai Parīzē!

Kāds ir Jūsu pirmais iespaids par Fouquet’s Barrière?

1 comment

  1. Pingback: Ekskursiju meklēšana, plānojot ceļojumu - airtour - Ceļojumu aģentūra

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Go top