Ekskursiju meklēšana, plānojot ceļojumu

20/09/2011

Ekskursiju meklēšana, plānojot ceļojumu

Plānojot ceļojumu, Jūs noteikti domājat par ekskursijām, ko apmeklēt galamērķī, vai nē? Droši vien arī paiet diezgan ilgs laiks, kamēr atrodat kādas tūres notiek un kādā veidā tām pievienoties.

Esam nolēmuši palīdzēt Jums šajā jautājumā, un atvieglot ekskursiju meklēšanu. Tagad pie ceļojumu aprakstiem, labajā pusē var redzēt informāciju par ekskursijām, kas notiek attiecīgajā pilsētā vai valstī.

Piemēram, dažos Autrālijas un Jaunzēlandes ceļojumu aprakstos šī informācija jau ir pieejama: ja plānojat doties uz Sidneju vai Melburnu, ir iespēja sameklēt kādu ekskursiju, arī Oklendā notiek vairākas tūres, kas noteikti Jūs ieinteresēs.

Ja ceļojet pa Eiropu, un proti vēlaties izbaudīt luksusa apstākļus mūsu nesen aprakstītajā Fouquet’s Barrière viesnīcā Francijā, laipni lūgti apskatīt arī ekskursijas, kas notiek Parīzē.

Šādi, Jums būs daudz vieglāk un ērtāk atrast un izvēlēties to, ko vēlaties darīt vizītes laikā.

Atgādinām – pētot ceļojumu, apskatiet arī palīgjoslu labajā malā – un lai ir aizraujošs brauciens!

Vai uzskatāt par lietderīgu šādu opciju? Pie kādiem vēl ceļojumiem Jūs gribētu to redzēt?

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Go top