Kā stilīgi iepazīt Austrālijas savvaļas dabu

10/09/2011

Valabiji

Par Austrāliju jau runājam bieži, arī daudzi klienti ir novērtējuši mūsu ceļojumus uz Ķenguru zemi.

Aģentiem ik pa laikam tiek uzdots jautājums – Kā iepazīt Austrālijas dabu? Vai tā tiešām ir tik nesasniedzama?

Esam apkopojuši šīs atbildes, lai Jums būtu ērtāk atrast un izvēlēties sev tīkamo veidu kā iepazīt Austrālijas kontinenta savvaļas dabu.

Vispirms jau jāmin unikālais Longitude 131°, kas ļaus apskatīt slaveno Eiersa klinti (Ayers Rock) jeb Uluru pašā tuvumā. Pie tam, tā ir iespēja izbaudīt neatkārtojamu luksusa, ekoloģiskās atpūtas un romantiskas noskaņas apvienojumu.

Arī El Questro savvaļas parks, kuru minējām mūsu šīs nedēļas e-pasta ziņu lapā, ir noteikti uzmanības vērts. El Questro Homestead, kur piedāvājam izmitināties, pelnīti tiek uzskatīta par vienu no savdabīgākajām Austrālijas savvaļas dabas vietām.

Šeit Jūs iegremdējoties Zebedee karstajos avotos varat aizmirst par savām rūpēm un problēmām, atpūsties baobabu atvēsinošajā ēnā, uzspēlēt tenisu, noķert slaveno barramundi, vērot vietējos valabijus. Pieredzējušie El Questro reindžeri palīdzēs Jums iepazīt visnoslēpumainākās Kimberlijas vietas.

Vārdu sakot, apskatiet visus 7 stilīgākos veidus kā iepazīt Austrālijas dabu mūsu ceļojumu sadaļā, un esam pārliecināti, ka atradīsiet savu!

Ko domājat par šo Top 7? Kurš no veidiem Jums visvairāk patīk?

1 comment

  1. Comment by Dina

    Dina Reply 23/10/2011 at 10:40

    Sapnis, ko vajadzētu redzēt īstenībā!

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Go top