Kamieļi un ķenguri – visromantiskākie dzīvnieki pasaulē

02/02/2012

Australija un Jaunzelande

Ne velti kamieļi un ķenguri ir izvēlējušies par savu mājvietu Austrālijas “Sarkano centru”. Tos droši var saukt par pasaules romantiskākiem dzīvniekiem, jo katru dienu viņi vēro valdzinošas ainavas un katru vakaru bauda brīnumskaistus saulrietus.

Iespējams pat, ka gan kamieļi, gan ķenguri kaut ko slēpj ne tikai no mums, bet arī no kaimiņos mītošajiem aborigēniem. Tie ne par ko nevēlas pārcelties tālu prom no komētas krātera, kas šeit izveidojies pirms 130 miljoniem gadu.

Vai tas nav neparasti? Šķiet, ka šie Austrālijas dzīvnieki kaut ko nestāsta.

Un ko teiksiet par Ēdenes dārzu? Par brīnumu, tas arī atrodas Sarkanajā centrā – Kingsa kanjona teritorijā. Vaitur bija cilvēces sākums? Jāprasa kamieļiem un ķenguriem.

Ja dosieties pašā Austrālijas sirdī, kur apkārt ir tikai sarkanās tuksneša smiltis un daži augi, noteikti uzmeklējiet kādu kamieli vai ķenguru, slavenās Eiersa klints, vai Uluru, pakājē vērojot saulrietu pie šampanieša glāzes, izziniet šī mistiskā kontinenta – un iespējams visas pasaules – noslēpumu.

Aplūkojiet mūsu 3 dienu ceļojuma programmu uz Austrālijas “Sarkano centru”.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Go top