Delfīnu terapija Jūsu bērnam uz Bali salas

20/03/2012

Delfīnu terapija

Gudrākie dzīvnieki pasaulē – “jūras enģeļi” – delfīni ir slaveni ar savām īpašām spējām. Jūsu īpašajam mazulim tie noteikti patiks, un palīdzēs mācīties, attīstīt valodu, palielināt motorās spējas, mazināt stresu un/vai koncentrēt uzmanību īpašiem uzdevumiem.

Bali sala – ir izcila vieta, kur iziet delfīnu terapiju ar Jūsu bērnu. Blakus idilliskām tumšo smilšu pludmalēm, senajiem Ziemeļu Bali tempļiem un salas pēdējiem neskartajiem džungļiem, viesnīca Melka Excelsior Hotel-Lovina – ir vienīgā viesnīca pasaulē, kurā var peldēt baseinā kopā ar īstiem un speciāli apmācītiem delfīniem!

Delfīnus bērnu terapijā izmanto viņu unikālo dabas spēju dēļ. Zinātniski pierādīts arī, ka bērnam ar delfīniem ir komfortabli ne tikai psiholoģiskā jomā, bet tam ir arī medicīniska nozīme. Delfīnu terapijas terapeitiskā efekta pamatā ir labi zināmas ārstnieciskās darbības, pēc saskares ar delfīnu iestājas rezonanses efekti un notiek organismu un sistēmu aktivēšanās.

Pēc speciālistu rekomendācijām, nodarbībām ar delfīniem ir jāvelta vismaz nedēļa, tā kā pāris dienas neko nemainīs – Jūsu bērnam tā būs vien patīkama laika pavadīšana interesantajā atmosfērā. Piekrītiet, vajag vismaz iepazīt baseinu, pierast pie delfīna, kā arī izvēlēties “savu” delfīnu.

[frame u=”4″ align=”right”]http://airtour.lv/wp-content/uploads/delfini-278x126.jpg[/frame]Par to, ka Jūsu bērnam izdosies sadraudzēties ar delfīnu, nav jāuztraucas, jo delfīni prot pielāgoties. Tie jebkuru dalībnieku pieņem bez jebkādiem nosacījumiem. Kaut gan sesijas notiek trenera vadībā, bieži var redzēt, ka delfīni paši maina savu izturēšanās veidu un pielāgojas cilvēkiem.

Delfīni izmanto eholokāciju, lai noteiktu cilvēku fiziskās īpatnības. Viņi paši arī atklāj veidus, kā pielāgoties bērnu psiholoģiskām īpatnībām, un nereti spontāni sāk uzvesties tā, kā nekad nav trenēti, lai ļautu Jūsu bērnam ērtāk sadarboties.

Šajā ceļojumā uz Bali, ko mēs piedāvājam, ir iekļauta arī papildus atpūta un nodarbības Jums un Jūsu bērnam: kruīza brauciens jūrā pie delfīniem, bērnu kluba apmeklēšana, kā arī izjādes ar poniju vai zirgu.

Iepazīstieties ar pilnu Delfīnu terapijas programmu, un sniedziet nenovērtējamu ieguldījumu Jūsu bērna veselībai!

2 comments

 1. Comment by Icc

  Icc Reply 10/04/2012 at 08:18

  Cik nepatīkami, kad cilvēki bez zināšanām taisa naudu uz citu cilvēku nelaimes rēķina. Delfīnterapijai 2x dienā vispār nav nozīmes, turklāt terapijai,kas ir mazāk par 10 sesijām, arī nav jēgas. izklaidei tas ir ok, bet ne rehabilitācjai. kā arī nepatiess ir apgalvojums, ka Melka Excelsior Hotel-Lovina – ir vienīgā viesnīca pasaulē, kurā var peldēt baseinā kopā ar īstiem un speciāli apmācītiem delfīniem!
  Muļķības! šī nav tāda veida vienīgā viesnīca pasaulē. nav tālu jāmeklē, kaut vai tepat Odesā ir viesnīca Nemo

 2. Comment by Anonymous

  Anonymous Reply 10/04/2012 at 08:51

  Taisnība, delfīnu terapijas kursam ir jābūt pēc iespējas ilgākam. Šajā rakstā arī minam, ka pēc specialistu rekomendācijām nodarbībām ir jāvelta vismaz nedēļa.

  Mūsu piedāvātajā ceļojumā esam iekļāvuši optimālāko laiku – 8 dienas uz Bali salas. Vajadzības gadījumā rekomendējam arī ilgāku uzturēšanos, un protams arī ārstu konsultācijas.

  Runājot par Melka Hotel Bali – viesnīca sevi pozicionē tieši kā vienīgo pasaulē, kas piedāvā peldēšanu ar delfīniem savos sāļūdens baseinos: http://www.melkahotelbali.com/bali_hotel_dolphin_swimming.html Dosim viņiem ziņu par Jūsu pieminēto Nemo, paldies!

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Go top