Boutique viesnīcas Sidnejā un Melburnā

03/09/2012

Piedāvājam Jūsu uzmanībai boutique viesnīcas Sidnejā un Melburnā:

The Lyall Hotel and Spa

Viesnīcas īpašnieki saka: “Mums nav jāreklamē mūsu viesnīca. Lielākā daļa no mūsu viesiem ir pastāvīgie klienti, kā arī viņu draugi un radinieki, tie ar kuriem viņi padalījās iespaidos par uzturēšanos The Lyall viesnīcā.”

Klienti saka: “Mēs par viesnīcu stāstam tikai saviem tuvākajiem draugiem. Atmosfēra The Lyall ir tik sirsnīga, ka nevēlamies tur redzēt “gadījuma cilvēkus.” “Dažreiz uz procedūrām SPA centrā jāpiesakās jau mēnesi iepriekš.”

Īpašais piedāvājums: rezervējot viesnīcu vismaz uz 3 naktīm – Jūs saņemsiet [mark]bezmaksas brokastis[/mark] katru dienu!

Harbour Rocks Hotel

Īpašais piedāvājums: uzturoties vismaz 3 naktis – Jūs saņemsiet [mark]kuponu uz AUD 100.00[/mark] dzērienu un ēdienu iegādei.

Emirates Wolgan Valley Resort & Spa

Izsmalcinātas atpūtas cienītājiem, kas vēlas izvairīties no pilsētas burzmas, mēs piedāvājam Emirates Wolgan Valley.

Emirates Group, kurai pieder šis viesnīcu mākslas šedevrs, galveno uzsvaru liek uz vietas izvēli, īpašu pieeju viesnīcas koncepcijai un infrastruktūrai. Viesu villas ir izgatavotas no videi draudzīgiem materiāliem, līdzīgas kā tradicionālās Austrālijas lauku mājas ar verandām un terasēm.

Kūrorts atrodas Volgan ielejā, kas atrodas Zilajos kalnos, dabas rezervāta teritorijā, kas robežojas ar diviem nacionālajiem parkiem. Viesus, kas atbraukuši atpūsties Emirates Wolgan Valley, sagaida ne tikai augsts servisa līmenis, bet arī unikāla flora un fauna.

Rezervējot viesnīcu uz vismaz 4 naktīm, Jūs saņemsiet [mark]bezmaksas transfēra pakalpojumus[/mark] no Sidnejas centra vai lidostas uz Emirates Wolgan Valley un atpakaļ!
Piedāvājums spēkā viesiem, kuri ierodas no 2013.gada 6. janvāra līdz 30. jūnijam.

[divider]

Kura no šīm boutique viesnīcām Jūs vairāk piesaista? Vai izmantosiet speciālo piedāvājumu?

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Go top