Nedēļa lai iepazītu Japānu? Izaicinājums pieņemts!

21/02/2013

Fudzi kalns, Japāna

Par Uzlēcošās Saules Zemes skaistumu un eksotismu klīst leģendas. Tā ir valsts, kur unikālā veidā apvienojas cieņa pret senām tradīcijām un attīstītām tehnoloģijām; kur cilvēki ir vienlaikus lēnprātīgi un strādīgi; kur izsmalcināti dabas skaistumi kontrastē ar futuristisko pilsētu arhitektūru – tā ir visā pasaulē iemīļoto sūši, sakē, ikebānas, sumo un animē dzimtene. Ekskursija uz Japānu noteikti kļūs par vienu no aizraujošākiem ceļojumiem Jūsu dzīvē…

Nedēļa lai iepazītu Japānu? Izaicinājums pieņemts! :)

Mūsu ceļojums “Japānas ekspresis” ir iespēja apmeklēt trīs slavenākas Japānas pilsētas – japāņu kultūras šūpuli Naru, vēsturisko pilsētu Kioto, un protams, galvaspilsētu – Tokiju. Ceļojums iekļauj apskates ekskursijas, kur varēsiet baudīt pilsētas skaistumu no liela augstuma, parku un tempļu apmeklēšanu, iepazīšanās ar vietējo kulināriju un senu arhitektūru. Ainavu cienītājus gaidīs ekskursija pie japāņu dzejnieku un mākslinieku iemīļotākā iedvesmas avota – Fudzi kalna.

Tokijas torņa apskates laukumā atversies lieliska mūsdienu Tokijas ainava. Galvaspilsētā Jums būs arī iespēja apmeklēt Hamarikyu dārzu, vienu no skaistākiem Japānas parku mākslas piemēriem.

[frame u=”4″ align=”left”]http://airtour.lv/wp-content/uploads/todaiji-templis-278x126.jpg[/frame]

Segunu pils Ninzjo, Imperatora pils, viena no lielākām Shinto svētnīcām Japānā – tās ir vērts aplūkot! Un ja Jūs nekad nemēģinājāt pagarināt dzīvi par 7 gadiem un pastaigāties pa verandu, kura izstiepjas par 12 metriem virs klints malas – tas ir vēl viens iemesls, lai dotos uz Kioto.

Ceļojuma “Japānas ekspresis” beigas ir veltītas ekskursijai uz Naras pilsētu. Tā ir apbrīnojama iespēja apmeklēt vietu, kur radās japāņu kultūra, kā arī apskatīt vislielāko koka ēku pasaulē (tempļa zāle Daibutsuden). Tur, Todaidzi templī (Pasaules mantojuma aizsargamais objekts), Jūs gaida Lielais Buda – leģendāra budisma dibinātāja statuja.

Iepazīstities ar pilnu ceļojuma programmu un aplūkojiet bilžu galeriju!

Ko Jūs domājat par šo mūsu jauno ceļojumu? Kurus objektus gribētos apskatīt visvairāk?

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Go top