Ziniet vietējos noteikumus un likumus

27/02/2013

Bagaža

Ak tas uztraukums pirms ceļojuma! Un Jūsu ceļasomas ir jau sakrāmētas ar visām nepieciešamām lietām, kartes ir nopirktas, izvēlētas ērtākās drēbes, kamera uzlādēta… Bet kā ar vietējiem noteikumiem un likumiem? Ir lietas, par kurām nepiemin bukletos, bet tās ir jāzin, lai nenokļūtu nepatikšanās.

[frame u=”4″ align=”right”]http://airtour.lv/wp-content/uploads/medikamenti-lidzekli-278x126.jpg[/frame]Plānojot ilgu ceļojumu, ir pilnīgi normāli paņemt līdzi dažas zāles. Taču šeit Jūs var sagaidīt pārsteigums. Japānā, piemēram, ir aizliegti inhalatori “Vicks” un medikaments “Sufared”, kas var saturēt 1-dezoksiefedrina vielu; tā lietošana vai uzglabāšana ir aizliegta ar Japānas likumu pret stimulējošām narkotikām. Un, ja Jūsu zāļu sastāvā ir kodeīns, labāk ir apsvert iespēju to aizstāt: šīs vielas importēšana un uzglabāšana Japānā nav iespējama.

Esiet piesardzīgi dodoties uz eksotiskajām vietām! Ir likumi, kuri var pārsteigt pat vispieredzējušāko ceļotāju…

Vai Jūs kādreiz esat sastapušies ar vietējiem likumiem un noteikumiem, kas Jūs pārsteidza?

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Go top