Dzīves viskošākās krāsas – Meksikā!

05/04/2013

Jukatana, Meksika

Nogurstot no garlaicīgām darba dienām, tā vien gribas padarīt dienas krāsainākas, pievienot mazliet svētku sajūtas savai dzīvei, vai ne? Šķiet, ka mēs piemeklējām vispiemērotākās krāsas mūsu jaunajā ceļojumā – “Jukatānas krāsas”.

[frame u=”4″ align=”right”]http://airtour.lv/wp-content/uploads/flamingo-rio-lagartos-278x126.jpg[/frame]

Katra no tūres dienām ir saistīta ar noteiktu krāsu, “tirkīza” diena – tas ir pastaiga pa Karību jūras pludmali; “rozā” – Ria Lagartos rezervāta rozīnīte – burvīgie flamingo; “dzeltena” – tā ir Izamal pilsētas vēsturiskā centra krāsa; un, visbeidzot, “baltā” diena iekļauj ceļojumu uz Meridu, kur pilis ir nokrāsotas tieši šajā tīrajā krāsā.

Meksika – valsts, kur svētki notiek katru dienu! Dabas skaistums ir pārsteidzošs, un arhitektūra apvieno eleganci un greznību.

[frame u=”4″ align=”left”]http://airtour.lv/wp-content/uploads/kuzama-senots-278x126.jpg[/frame]

Atklājot visu Jukatanas skaistumu un krāsas, Jums būs iespēja arī nopeldēties senotos, dabiski veidotos karsta ezeros, kuru ūdeņi bija svēti maijiem un tika izmantoti, lai īstenotu dažādus rituālus.

Tūres nobeigumā – pilsētas Čičenica apmeklēšana, kura tiek dēvēta par jauno pasaules brīnumu. Jūs gaida Kukulkan piramīda, Karotāju templis, observatorija, kā arī vēl vairāk jaunas informācijas par maiju dzīvesveidu.

Izklausās aizraujoši! Kura no Jukatānas krāsām Jūs vilina visvairāk? :) Kāpēc? Komentējiet zem šī raksta!

 

Lasiet arī vairāk par svētkiem, vietējo virtuvi, dabu un daudz ko citu, atjaunotā sadaļā Meksika.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Go top