Sapņu atpūta Maldīvu salās

26/06/2014

Atpūta Maldīvās

Kamēr Latvijā laiks ir kaprīzs un nesteidzas mūs lutināt ar siltumu, ir pienācis laiks aizbēgt uz tropiskajām salām!

Ja Jums jau sen ir sapnis par brīvdienām Maldivu salās, tad tagad ir īstais laiks, lai to īstenotu. Pievērsiet uzmanību mūsu īpašajiem piedāvājumiem – tie ir izveidoti, lai Jūsu uzturēšanos padarītu vēl patīkamāku.

Rezervējot numuru kādā no ieteiktajām viesnīcām, Jūs saņemsiet 10-20% atlaidi vai bez maksas tiks paaugstināts ēdināšanas režīms. Papildus tam, dažas viesnīcas piedāvā vilinošas akcijas: rezervējot villu vai bungalo uz noteiktu nakšu skaitu, Jums būs nepieciešams maksāt tikai par daļu no tām!

Mēs zinām perfektu brīvdienu recepti: nomierinoša zilo viļņu skalošanās, ļoti skaista pludmale, maiga saule šokolādes iedegumam un pārsteidzoši saulrieti. Tas viss ir Maldivu salās, ko ne velti sauc par planētas paradīzi. Nepalaidiet garām iespēju realizēt savus sapņus — apskatiet visus mūsu īpašos piedāvājumus un izvēlieties atbilstošo!

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Go top