Paradīzes sajūtas Banyan Tree Spa

10/07/2014

Banyan Tree procedūra

Izvēloties Bali kā atpūtas vietu, parūpējaties, lai Jūsu brīvdienas būtu patiesi neaizmirstamas.

Lielisko panorāmas skatu uz okeānu vēl jaukāk ir izbaudīt no Banyan Tree Spa luksusa procedūru paviljoniem, vienlaikus izbaudot arī augstākās klases rituālus ar vietējo ārstniecības augu un augļu izmantošanu. Tā ir īsta paradīze, kas izveidota fiziskai un garīgai atjaunotnei. Pēc katras procedūras Jūs gaida pusstundu ilga relaksācija tropu spa dārzā.

Banyan Tree Spa ir vadošais spa operators Āzijā, kas piedāvā profesionālu speciālistu pakalpojumus un plašu procedūru izvēli, apvienojot gadsimtiem senās Āzijas tradīcijas un mūsdienu modernās tehnoloģijas. Lai pēc iespējas dziļāk iegremdētos svētlaimes atmosfērā, piedāvājam iegādāties īpašas spa paketes.

Piecu vai septiņu dienu laikā (atkarībā no tā, kādu piedāvājumu Jūs izvēlēsieties) gādīgās spa centra meistaru rokas iepriecinās Jūs ar procedūrām, kas izstrādātas dažādām ķermeņa daļām. Šī ir lieliska iespēja samazināt muskuļu nogurumu un nomest pāris gadus! ;)

Daļu no piedāvātajām procedūrām jau izmantoja 17.gadsimtā javiešu augstmaņi. Tāpēc, ja Jūs vēlaties karaliski atpūsties, rezervējiet aviobiļeti un dodieties izbaudīt svētlaimības izjūtas.

Mēs esam pārliecināti – ja zemes virsū ir paradīze, tad tā noteikti ir Bali!

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Go top