7 stilīgākie veidi kā iepazīt Austrālijas dabu

Uluru

Longitude 131°

Neatkārtojams luksusa, ekoloģiskās atpūtas un romantiskas noskaņas apvienojums – to visu Jūs izbaudīsiet apmetoties unikālā atpūtas kompleksā Longitude 131°. Viesnīcas Longitude 131° piecpadsmit luksusa teltis atrodas netālu no slavenās Eiersa klints (Ayers Rock), no katra numura logiem paveras skats uz klintīm.

Cenā iekļauta izmitināšana, ēdināšana – pilna pansija, bezalkoholiskie un daļēji alkoholiskie dzērieni, ekskluzīva ekskursiju programma, ieeja Uluru – Kata Tjuta parkā, transfērs no/uz lidostu.

Cena par 2-vietīgo numuru/ par nakti AUD 2040 (minimālais uzturēšanās laiks – 2 naktis).

Wildman Wilderness Lodge

Wildman Wilderness Lodge atrodas krāšņas mežonīgās dabas ielenkumā, tieši uz robežas ar Kakadu nacionālo parku, šeit Jums ir unikāla iespēja iepazīt neskarto Austrālijas dabu, tajā pašā laikā neatsakot sev iespēju atpūsties ar komfortu.

Cenā iekļauta izmitināšana, ēdināšana (brokastis un vakariņas), kruīzs pa Meri upes (Mary River) palieni, ekskursija Kakadu rezervātā.

Cena par 2-vietīgo numuru/par nakti AUD 725 (minimālais uzturēšanās laiks – 3 naktis).

Bamurru Plains

Uz rietumiem no Kakadu nacionālā parka atrodas Bamurru Plains. Šeit Jūs burtiski uzreiz aiz sava numura sliekšņa varēsiet vērot lielu putnu un dzīvnieku daudzveidību.

Cenā iekļauta izmitināšana, ēdināšana – pilna pansija, plašs ekskursiju un braucienu piedāvājums.

Cena par 2-vietīgo numuru/par nakti AUD 1750 (minimālais uzturēšanās laiks – 2 naktis).

Bullo River Station

Bullo River Station – ir īsts, reāls rančo, kur viesi var ne tikai atpūsties un izpētīt apkārtni, bet arī doties zvejā uz kādu no ezeriem vai palīdzēt rančo saimniekiem sadzīt kopā zirgu baru (zirga mugurā vai ar helikopteru). Atrašanās vieta – Kimberlija (no Ziemeļu teritorijas puses).

Cenā iekļauta izmitināšana, ēdināšana – pilna pansija, zveja, dažādas ekskursijas.

Cena par 2-vietīgo numuru/par nakti AUD 1505

El Questro Homestead

El Questro Homestead pelnīti tiek uzskatīta par vienu no savdabīgākajām Austrālijas savvaļas dabas vietām. Šeit Jūs iegremdējoties Zebedee karstajos avotos varat aizmirst par savām rūpēm un problēmām, atpūsties baobabu atvēsinošajā ēnā, uzspēlēt tenisu, noķert slaveno barramundi, vērot vietējos valabijus. Pieredzējušie El Questro reindžeri palīdzēs Jums iepazīt visnoslēpumainākās Kimberlijas vietas.

Cenā iekļauta izmitināšana, ēdināšana – pilna pansija, plaša ekskursiju izvēle.

Cena par 2-vietīgo numuru/par nakti AUD 1780 (minimālais uzturēšanās laiks – 2 naktis).

Cable Beach Club Resort & Spa

Tas var likties dīvaini, ka starp vietām, kuras minētas Austrālijas savvaļas dabas sarakstā ir iekļauts pludmales kūrorts (Cable Beach Club Resort & Spa). Patiesībā tā nav kļūda! Patiešām, Brūma (Broome) ir vieta, kur Austrālijas savvaļas plašumi tiekas ar okeānu. Šī vieta ir vienlīdz piemērota, lai uzsāktu iepazīšanos ar Kimberliju, kā arī, lai noslēgtu Jūsu uzturēšanos šajā pasakainajā savvaļas dabas karaļvalstī.

Cenā iekļautadzīvošana (Garden View Twin Studio).

Cena par 2-vietīgo numuru/par nakti AUD 420.

Wilpena Pound Resort

Wilpena Pound Resort – vienīgā viesnīca, kas atrodas tieši Flindersa grēdas rezervāta teritorijā, gleznainās Wilpena Pound ūdenskrātuves krastā.

Cenā iekļauta dzīvošana Aroona numurā, brokastis.

Cena par 2-vietīgo numuru/par nakti AUD 240.

Go top