Atpūta uz Bali kopā ar bērniem

Bali ar bērniem

Ne tikai pieaugušie gaida atvaļinājumu, lai atpūstos no darba rosības un pamainītu apstākļus, bet arī bērni gaida neaizmirstamas brīvdienas. Lieta, kas jāizlemj: atpūsties no bērniem, vai kopā ar bērniem.

Parasti atvaļinājums ir vienīgais veids, kā vecākiem pabūt kopā ar ģimeni un bērniem, parunāt un dažreiz pat labāk iepazīt vienam otru un stiprināt savu ģimeni. Dodoties ceļā kopā ar visu ģimeni, pieaugušie cer, ka brīvdienās bērni varēs uzlabot veselību, iegūs jaunus iespaidus un zināšanas…

Svarīgi – lai komfortabli un interesanti atpūsties izdotos visiem. Tāpēc nepieciešams pareizi saplānot savu laiku. Mēs piedāvājam programmu kopīgai atpūtai vecākiem ar bērniem, 4 vai 6 dienas.

Starptautiskais aviopārlidojums nav iekļāuts cenā

4 dienu pakete iekļauj:

 • Akvaparks
 • Safari parks
 • Safari ar ziloņiem
 • Putnu parks
 • Reptiļu parks
 • Orhideju dārzs
 • Peldēšana kopā ar delfīniem

6 dienu pakete iekļauj:

 • Akvaparks
 • Safari parks
 • Safari ar ziloņiem
 • Putnu parks
 • Reptiļu parks
 • Orhideju dārzs
 • Peldēšana kopā ar delfīniem
 • Raftings
 • Brauciens uz klints

Akvaparks «Waterbom» (pusdiena / pilna diena)

Akvaparks Waterbom aizņem 3,8 hektāru platību un to ieskauj tropiskie dārzi, tas tika atzīts par skaistāko akvaparku pasaulē. Tā ir lieliska atpūtas vieta bērniem un pieaugušajiem.

Jums būs iespēja braukt pa 22 ūdens slidkalniņiem (ātrums var sasniegt pat 70km/h, un šeit ir pagriezieni pa 360 grādiem!) peldēt pa “lēno upi”, kārtīgi izpeldēties zilās lagūnās, atpūsties SPA centrā vai uzspēlēt badmintonu, galda tenisu, volejbolu, mini futbolu vai milzu šahu.

Mazajiem (bērniem līdz 3 gadiem) ir īpaši slidkalniņi un bērnu baseins. Nedaudz vecākus bērnus gaida liels “slapjais” rotaļu laukumu ar tuneļiem, piekaru tiltiem, nostiepti tīkli, geizeri, ūdens pistoles un lielgabali. Parkā pastaigājas Lielā pīle, kurai var pieskarties, pasēdēt klēpī un kopā nofotografēties!

Parkā ir ģērbtuves, dušas un seifs. Jūs varat iznomāt arī dvieļus. Pēc ūdens izklaidēm Jūs varat ieturēt pusdienas kādā no restorāniem akvaparka teritorijā.

Safari parks(pusdiena)

Nesen salā atvērts jauns parks, kas tagad spēj saviem viesiem piedāvāt unikālu ceļojumu un iespēju pabūt starp vairāk nekā 50 sugu dzīvniekiem. Dzīvnieki atrodas nevis krātiņos, bet milzīgos voljēros, kas ir līdzīgi to dabiskajai videi. Lauvām – plaši zālāji, dīķi un ēnainas alas, pērtiķiem – koki ar vīnogulājiem, nīlzirgiem – purvs, bet kalnu kazām – klinšainas nogāzes. Safari autobuss Jūs izvadās pa izdangātiem džungļiem, pa dažādiem mūsu planētas reģioniem: Indonēziju, Āfriku, Indiju, Amazones ieleju. Tāpat Jums būs iespēja pavizināties uz ziloņa vai kamieļa.

Ekskursijā iekļauts: transports ar gaisa kondicionieri, angļu valodā runājošs koordinators, ieejas biļetes.

Safari ar ziloņiem (pusdiena)

Salas ziemeļu daļā ir vēsie Taro džungļi, caur kuriem ved ceļojuma maršruts. Jūsu iepazīšanās ar ziloņiem un to paradumiem sāksies ar braucienu cauri džungļiem. Jūs iesēdinās īpašā krēslā uz ziloņu muguras, un no šī augstuma Jūs varēsiet vērot sava jaunā drauga paradumus.

Pēc brauciena Jūs gaida ne mazāk aizraujošs ziloņu priekšnesums, demonstrējot vēl nebijušas šo pēc izskata milzīgo un lempīgo dzīvnieku spējas, parādot līdzsvaru, elastīgumu un precizitāti. Pēc izrādes varēsiet ziloņus pabarot (barība tiek piešķirta bez maksas) un nofotografēties kopā ar šiem grandiozajiem dzīvniekiem. Pēc jautri pavadītā laika ziloņu parka restorānā Jūs gaidīs pusdienas.

Ekskursijā iekļauts: transports ar gaisa kondicionieri, ieejas biļetes, brauciens uz ziloņa muguras, ziloņu šovs, apdrošināšana, pusdienas vai vakariņas.

Bali eksotika (pusdiena)

Diena, kas pavadīta starp Bali salas putniem un dzīvniekiem, dos jums daudz pozitīvu emociju. Šajā tūrē Jūs apmeklēsiet 3 vietas – Putnu parku, Reptiļu parku un Zooloģisko dārzu.

Putnu parks. Platība – 2 ha, tas ir iespaidīgs tropu mežs ar gandrīz nemanāmiem nožogotiem voljeriem, eksotiskiem un skaistiem dārziem, kura teritorijā dzīvo vairāk nekā 1500 putni no 250 dažādām sugām. Jūs varēsiet nofotografēties ar putniem rokās. Šajā parkā būs iespēja apskatīt Bali strazdus un papagaiļus, Austrālijas kakadu un Āfrikas vainagdzērves, apbrīnot Tanzānijas flamingo, parunāt ar Dienvidamerikas papagaiļiem ara, aplūkot pelikānus un amizantos degunragputnus, un, ja Jums laimēsies redzēsiet retos kazuārus un skaistos paradīzes putnus.

Reptiļu parks. Šajā parkā var redzēt slaveno “Komodo” drakonu, vienīgo saglabājušos dinozauru pēcteci. Starp daudzu sugu krokodiliem, ķirzakām un čūskām Jūs redzēsiet karalisko kobru, indīgo mambu, ļoti indīgo odzi un 8 metru garo pitonu. Šeit ir arī iguānas, bruņurupuči, ķirzakas, kuras varēsiet paņemt rokās.

Orhideju dārzs. Bali salas Orhideju dārzs atrodas netālu no Sanuras pilsētas, un tā ir viena no skaistākajām vietām uz salas. Mango koki, dīķi ar lotosa ziediem un, protams, daudzās orhidejas smaržas reibina ikvienu, kurš nolemj atpūsties šajā dārzā. No dārza kā suvenīru varēsiet pārvest orhideju. Šeit pārdod arī orhideju sēklas, no kurām Jūs varēsiet mēģināt izaudzēt šo dabas brīnumu mājās.

Ekskursijā iekļauts: transports ar gaisa kondicionieri, ieejas biļetes, angļu valodā runājošs koordinators.

Peldēšana kopā ar delfīniem (visa diena)

Atpūsties no pilsētas kņadas, iegūt daudz patīkamu emociju un sagādāt prieku saviem bērniem Jums palīdzēs apbrīnojama izklaide – peldēšana kopā ar delfīniem.

Instruktora uzraudzībā Jums būs iespēja baudīt neaizmirstamus mirkļus ar gudriem un skaistiem dzīvniekiem. Ir tāds sens ticējums – ka pieskaršanās delfīnam nes laimi!

Saskaņā ar jaunākajiem zinātniskajiem datiem, saskarsme ar delfīniem ir laba veselībai: mazina stresu un depresiju, sniedz papildu enerģiju un vienkārši sagādā lielu prieku.

Šajā ekskursijā Jūs dosieties uz Bali ziemeļiem un apmeklēsiet krokodilu fermu, slaveno Git – Git ūdenskritumu, baudīsiet lieliskus skatus Bedugulā. Jūs varat arī pabarot draiskos pērtiķiem, kuri klejo gar ceļu, apmeklēt templi uz ūdens un vietējo zemeņu tirgu. Ilgus gadus vēl atcerēsieties šī ceļojuma iespaidus.

Ekskursijā iekļauts: transports ar gaisa kondicionieri, ieejas biļetes, krievu valodā runājošs gids, peldēšana kopā ar delfīniem, pusdienas.

Raftings pa kalnu upi (pusdiena)

9 kilometru brauciens pa straujo upi ar daudziem līkumiem un krācēm neprasa īpašu apmācību vai prasmes. Brauciens ilgst apmēram 2 stundas un ir tik drošs, ka tajā ļauj piedalīties arī bērniem no 5 gadu vecuma. Tas ir vienkārši: Jūs saņemsiet glābšanas vestes, ķiveres un airi, sēžaties gumijas laivā (līdz 6 cilvēkiem vienā laivā), instruktors apsēžas laivas galā un stūrē. Jums tikai jāairē pēc viņa komandas. Vislielāko prieku šajā braucienā Jums sagādās apbrīnojamie skati uz brāzmainajiem ūdenskritumiem, virvju tiltiem, liānām un palmu biezokņiem. Tas ir visvieglākais veids kā sajust tropiskā meža atmosfēru ar savvaļas augiem, skaņām un smaržām. Ja Jums patīk daba un piedzīvojumi – raftings Bali neatstās Jūs vienaldzīgus!

Ekskursijā iekļauts: transports ar gaisa kondicionieri, ieejas biļetes, apdrošināšana, ekipējums, profesionāls instruktors, duša, dvielis, pusdienas.

Brauciens uz klints (pusdiena)

Fantastisks ceļojums uz seno Uluvatu templi, kas atrodas pašā klints virsotnē, simts metru virs Indijas okeāna. Templis ir mājvieta ziņkārīgs pērtiķu ciltij, kas brīvi dzīvo tempļa teritorijā. Jums būs iespēja pabarot dzīvniekus.

Pa ceļam uz Uluvatu apstāsieties “GeVeKa” parkā. Šeit Jūs redzēsiet kā tiek celta planētas visaugstākā skulptūra un redzsiet skaistu salas panorāmas skatu.

Ierodoties templī Jūs varēsiet nofotografēt kā milzīgie okeāna viļņi bangojoties sašķīst uz ​​piekrastes klintīm. Tiek uzskatīts, ka tieši šeit var vērot visskaistākos saulrietus Bali. Rietošā saule izgaismo horizontu maigi rozā gaismā, šīs dabas izrādes liecinieki nokļūst citā pasaulē, kuru neietekmē laiks un telpa, nokļūsiet sapnī par paradīzi, kur sajaucas pagātne un tagadne. Laikā, kad sarkanais saules disks lēni grims okeānā, Jūs redzēsiet tradicionālo uguns deju “Kečak”, ko izpilda vairāki desmiti vīrieši.

Atceļā Jūs apstāties pavakariņot restorānā pie okeāna, kur Jums tiks pasniegtas grillētas, gardas un svaigas jūras veltes (ēdienkartē: omāri, garneles, zivis, kalmāri, mīdijas; kopā ar rīsiem, dārzeņiem un mērcēm, noslēgumā svaigi augļi).

Ekskursijā iekļauts: transports ar gaisa kondicionieri, ieejas biļetes, krieviski runājošs gids, šovs un vakariņas.

Cenas

4 dienu pakete

Cena pieaugušajam: EUR 369
Cena bērnam: EUR 270

6 dienu pakete

Cena pieaugušajam: EUR 512
Cena bērnam: EUR 355

Go top