Austrālijas kaleidoskops

Austrālijas kaleidoskops

Teritorijas: Viktorija, Ziemeļu Teritorija, Kvīnslenda, Jaundienvidvelsa

Cenā ir iekļauts:

  • Nakšņošana viesnīcā – divām personām standarta numuros
  • Ekskursiju programma nelielās grupās angļu valodā
  • Grupas transfēri lidosta-viesnīca-lidosta pēc programmas
  • Ēdināšana saskaņā ar programmu: B = brokastis, L = pusdienas, D = vakariņas

Cenā nav iekļauts:

• Starptautiskās aviobiļetes (cenas pēc pieprasījuma)
• Iekšzemes lidojumi Austrālijā
• Papildus ekskursijas
• Veselības apdrošināšana

1. diena: Ierašanās Austrālijā! (D)

Ierašanās Melburnā – dārzu pilsētā, Viktorijas štata galvaspilsētā un valsts otrā lielākajā pilsētā. Izsmalcināta stila, elegances un bagātību pilsēta. Tikšanās ar autovadītāju ielidošanas zonā.

Transfērs un iekārtošanās izvēlētās kategorijas viesnīcā.
Brīvais laiks un atpūta.

17:30 uzaicinām Jūs uz neaizmirstamu vakara ekskursiju pa Melburnu ar senlaicīgu tramvaju, kurš pārveidots par restorānu – Colonial Tramcar Restaurant.

Tramvajs-restorāns Colonial Tramcar Restaurant savu braucienu uzsāk no Melburnas tramvaja pieturas № 125 pie Normanby Road un dodas braucienā pa interesantākajām pilsētas ielām, dodot iespēju vērot skaistus pilsētas skatus un aplūkot nozīmīgākās ēkas. Tramvaja maršruts ved pa Melburnas ielām un tās nomali, ieskaitot tādus pazīstamus rajonus kā Prahran, Armadale, Malvern, St Kilda, Middle Park un South Melbourne, kā arī tas pabrauc garām Melburnas izstāžu centram un Karaliskajam kazino.

Šis restorāns uz riteņiem noformēts koloniālā stilā (atainojot seno tramvaju pagātnes krāšņumu). Brīnišķīgajā restorānā uz riteņiem piedāvā izsmalcinātus ēdienus un ceļojumu Viktorijas štata pagātnē. Ekskursija beidzas 19:15 pie Normanby Road ielas.

Nakšņošana viesnīcā Mercure Melbourne Spring Street 3* + (bez ēdināšanas)

* Ņemiet vērā, ka izvietošanās viesnīcās sākas 14:00 vai 15:00. Tūristiem, kuri ierodas ar rīta reisiem, mēs rekomendējam rezervēt agrīnu reģistrēšanos (par papildus samaksu).

2. diena: Melburna (L)

Šodien dosimies vienas dienas ekskursijā – Kuģu vraki un mežonīgās klintis.

Pēc Jums uz viesnīcu atbrauks tūrisma firmas pārstāvis ap plkst. 8:00.

Pirmā pietura – Westgate Bridge, no kurienes paveras lielisks skats uz pilsētu. Ekskursijas turpinājumā apmeklēsiet Džīlongu (Geelong) un Korio līci (Corio Bay). Korio līcī atrodas sena piestātne, vilnas veikals un pilnībā atjaunots 1930.gada jūras peldvietas komplekss. Torkvejā (Torquay) sākas Lielais Okeāna ceļš (Great Ocean Road). Ekskursijas laikā pa Lielo Okeāna ceļu – vienu no skaistākajiem maršrutiem pasaulē un visiespaidīgāko 320 km garo ceļa posmu Austrālijā Jūs apstāsieties Apollo līča krastā un pastaigāsieties gar pludmali, kur notiek sērfošana sacensības.

Vēl viens svarīgs dienas notikums būs apstāšanās pie Kennetta upes, kur varēsiet vērot dabiskos apstākļos dzīvojošo savvaļas koalu koloniju.

Pēc pusdienām Apollo līcī dosimies uz Lielā Okeāna ceļa “kuģu vraku” piekrasti, un apstāsimies pie Divpadsmit apustuļu klintīm. Šīs klintis apsargā ieeju Portkembelā (Port Campbell), šo piekrasti dēvē par kuģu vraku piekrasti. Divpadsmit apustuļu klintis ir lieli klinšu veidojumi gar Austrālijas dienvidaustrumu krastu. Šie milzīgie dabas veidotie 12 apustuļu klinšu monolīti ir dažāda augstuma un lieluma.

Nakšņošana viesnīcā Mercure Melbourne Spring Street 3 * + (bez ēdināšanas)

3. diena: Melburna

Brīvais laiks Melburnā.
Šodien Jūs varat izvēlēties vienas dienas ekskursiju vai patstāvīgi apmeklēt Grempjanu nacionālo parku (Grampians National Park) un Zelta drudža pilsētu – Balaratu (Ballarat), apmeklēt Nacionālo Dandenongas dabas rezervātu – vienu no nedaudzajām vietām, kur saglabājušies milzu eikalipti, doties ceļojumā uz Austrālijas autbeku vai pavizināties ar seno tvaika vilcienu (Puffing Billy).

Nakšņošana viesnīcā Mercure Melbourne Spring Street 3 * + (bez ēdināšanas)

4. diena: Melburna – Alisspringsa

Transfērs uz Melburnas lidostu.

Vietējais lidojums Melburna – Alisspringsa (nav iekļauts cenā).
Pēc ierašanās Alisspringsā transfērs ar autobusu uz viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā, iepazīšanās ar pilsētu un atpūta.

Par papildus maksu tiek piedāvāta pilsētas apskates ekskursija, bet vakarā tiem, kas vēlas tiek piedāvāts aborigēnu šovs un vakariņas “Sounds of Starlight».

Nakšņošana viesnīcā Chifley Alice Springs Resort 3 * + (bez ēdināšanas)

5. diena: Alisspringsa – Kingsa kanjons (D)

Agri no rīta izbraukšana no viesnīcas, lai uzsāktu neaizmirstamu trīs dienu ceļojumu no Alissprigsas uz Ayers Rock – Piedzīvojumi Austrālijas centrā. Ekskursijas laikā iepazīsieties ar Austrālijas Sarkanā centra vēsturi.

Šodien pirmā apstāšanās – Kamieļu audzēšanas saimniecība un Kingskrīkas stacija (Kings Creek Station). Maršruts turpināsies pa tuksnesi gar seniem kalniem, iežu veidojumiem un Amadeus ezeru uz slaveno Kingsa kanjonu.

Ierašanās ekskluzīvā kempingā – Kings Canyon Wilderness Lodge, kas izvietots centrālajai Austrālijai raksturīgā vietā, to ieskauj šim reģionam raksturīgie unikālie tuksneša ozoli.

Izmitināšana un pusdienas (par maksu) pirms došanās uz Kingsa kanjonu – majestātisku aizu un oāzi kanjona apakšējā daļā. Pastaiga gida pavadībā gar kanjona malu un iepazīšanās ar tā unikālo floru.
Dienas noslēgumā – vakariņas zem zvaigžņotajām dienvidu puslodes debesīm Austrālijas tuksnesī (iekļauts cenā).
Nakšņošana Kings Canyon Wilderness Lodge (ar brokastīm).

6. diena: Eiersa klints – Mutidžulu svētais ezers (B)

Pēc brokastīm turpiniet iepazīšanos ar apbrīnojamo Austrālijas centrālo daļu un baudiet ekskluzīvu ekskursiju ar iespēju redzēt senos aborigēnu petroglifus (klinšu zīmējumus), satikt savvaļas kamieļus, ķengurus un citus dzīvniekus.

Atgriešanās apmetnē, lai atsvaidzinātos pirms došanās uz Eiersa klints viesnīcu kompleksu.

Dienas turpinājumā Uluru – Kata Tjuta kultūras centra un Maruku mākslas un amatniecības centra apmeklēšana. Kopā ar gidu dosieties pastaigā uz Mutidžulu svēto ezeru un aplūkosiet senos klinšu zīmējumus.
Turpināsim ceļu un iepazīšanos ar reģiona ģeoloģiju un floru. Atpūtieties un izbaudiet saulrietu pār Uluru (bezmaksas vīna glāze).

Nakšņošana viesnīcā Outback Pioneer Hotel 3 * + (ar brokastīm).

7. diena: Uluru – Kata Tjuta – Eiersa klints – Kērnsa (D)

Agri no rīta izbraukšana uz Uluru – Kata Tjuta nacionālo parku, lai sagaidītu saullēktu pie Eiersa klints – pasaules lielākā monolīta un aborigēnu svētās klints, ko viņi sauc par “Uluru”. Ar pirmajiem saules stariem šī maģiskā klints, kas paceļas virs apkārtējā sarkanā tuksneša, sāk mainīt krāsu no tumši brūnas līdz okera sarkanai, radot krāšņu skatu, kura laikā aizrausies elpa un sajutīsiet Austrālijas “sarkanās sirds” maģisko ietekmi. Izbaudiet saullēktu ar tasi tējas vai kafijas.

Turpināsim savu ceļojumu uz Kata Tjutu, kur dosimies interesantā pastaigā pa Valpas aizu (Walpa (Olga)). Aplūkojiet aizas stāvās sienas pie ieejas aizā. Brauciens beidzas ap plkst. 11:00 Ayers Rock.

Grupas transfērs ar autobusu uz Eiersa klints lidostu.

Vietējais lidojums Ayers Rock – Kērnsa (nav iekļauts cenā).
Pēc ierašanās Kērnsā grupas transfērs uz izvēlētās kategorijas viesnīcu.

Vakarā Jums uz viesnīcu pakaļ atbrauks autobuss un aizvedīs uz Kērnsas nakts tropisko zoodārzu.
Kad saule riet, šeit viss tikai sākas!

Pēc kārtīgām vakariņām bārbekjū stilā, ieskaitot alu un vīnu, Jūs dosieties ekskursijā pa zoodārzu apbruņoti ar laternām, pieredzējušu pavadoņu pavadībā, Jūs redzēsiet zoodārza nakts iedzīvotājus. Piedzīvojumi turpinās, un iekārtojušies pie ugunskura, varēsiet nobaudīt tradicionālo maizi ar medu un eikaliptu tēju pieradinātu ķenguru kompānijā. Vakaru noslēgs tradicionālās dejas un izklaides programma. Ekskursija beidzas plkst. 22:00. Transfērs uz viesnīcu.

Nakšņošana viesnīcā Novotel Cairns Oasis Resort 4 * (bez ēdināšanas).

8. diena: Piedzīvojums Deintrī nacionālajā parkā (L)

Agri no rīta ar pilnpiedziņas mikroautobusu mazā grupā uzsāksim aizraujošu ceļojumu pa Deintrī nacionālo parku.

Ceļš uz Deintrī nacionālā parka mežu reģionu, kas iekļauts Pasaules mantojuma sarakstā, vedīs pa plašām lauksaimniecības teritorijām. Mēs dosimies kruīza braucienā pa Deintrī upi ar iespēju aplūkot putnus un savvaļas dzīvniekus, tostarp krokodilus. Deintrī dabas parks- rezervāts atrodas kontinenta ziemeļos, tas ir pazīstams ar saviem neskartajiem senajiem tropiskajiem musonu mežiem. 1200 kvadrātkilometru platībā dzīvo vairāk nekā puse no visiem Austrālijas sikspārņiem un tauriņiem, 30 procenti no kontinenta somaiņiem un rāpuļiem, un aptuveni ceturtā daļa no visiem putniem. Daudzi no Deintrī dzīvniekiem pieder pie retām un apdraudētām sugām. Slaveno Deintrī tropisko mežu vecums ir vismaz 135 miljoni gadu. Neparastais parka skaistums, civilizācijas neskartie tropiskie džungļi un daudzveidīgie tūristu maršruti padara parku ļoti populāru visas pasaules tūristu vidū. Tomēr viskošākais parka apskates objekts nav lieliskie tropiskie džungļi, bet Deintrī upe un, precīzāk – milzīgie izsalkušie krokodili, kas tajā dzīvo.

Mūsu nākamā pietura Torntona pludmale (Thornton Beach), kur gids pastāstīs par apbrīnojamo savvaļas dabu un šī reģiona unikālo ekosistēmu.

Pēc pusdienām (iekļautas cenā) Jūs gaida pastaiga pa mežu ar iespēju redzēt dažādas ķirzakas, putnus, tauriņus un pat somaiņus. Būs arī iespēja peldēt kristālskaidrā ūdenī. Atceļā mēs apstāsimies pie nelielas saldējuma fabrikas. Tikai šeit ir iespēja nobaudīt un iegādāties saldējumu no eksotiskiem augļiem, kurus audzē šajā vietā. Apstāsimies arī pie Aleksandra skatu laukuma (Alexandra Lookout). No šejienes paveras elpu aizraujoša panorāma uz Deintrī upi, Snapper salu un Portdaglasas (Port Douglas) pilsētu.

Atgriešanās viesnīcā ap plkst. 17:30.

Nakšņošana viesnīcā Novotel Cairns Oasis Resort 4 * (bez ēdināšanas).

* Lietus sezonas laikā maršruts var mainīties sakarā ar ūdens līmeņa celšanos.

9. diena: Lielais Barjerrifs – Michaelmas Cay (L)

Kruīzs uz Lielo Barjerrifu angliski runājošas grupas sastāvā (ar pusdienām).

Michaelmas Cay – gleznaina smilšaina sala, kuru ieskauj brīnišķīgie koraļļu dārzi ar neticami daudzveidīgu jūras floru un faunu.

Šodien redzēsiet vienu no pasaules dabas brīnumiem – Lielā Barjerrifa koraļļu rifu.

8:00 izbraukšana vienas dienas kruīzā uz Lielo Barjerrifu – Michaelmas Cay Cruise.

Ērts un grezns 32 metru katamarāns aizvedīs Jūs uz ārējo koraļļu rifu – pēdējo robežu starp šelfu sēkļiem un neizdibināmo okeānu. Jūs apmeklēsiet Michaelmas Cay – gleznainu nacionālo parku, ko ieskauj brīnišķīgs piekrastes rifs. Gids- ekologs Jūs iepazīstinās ar unikālo Austrālijas zemūdens pasauli un pasaules visdaudzveidīgāko dzīvnieku un augu ekosistēmu. Četru stundu laikā pie rifiem Jūs varēsiet doties braucienā pa jūru ar daļēju zemūdens laivu, pasnorkelēt, ienirt kristālzilajā okeānā un pasauļoties salas pludmalē.
Pusdienas kruīza laikā (iekļautas cenā).

Atceļā bezmaksas tiks piedāvāta glāze Austrālijas dzirkstošā vīna un izklaides programma.

Kruīza beigsies apmēram plkst. 17:00. Transfērs uz viesnīcu.

Nakšņošana viesnīcā Novotel Cairns Oasis Resort 4 * (bez ēdināšanas).

10. diena: Kērnsa – Sidneja

Grupas transfērs ar autobusu uz Kērnsas lidostu.

Vietējais lidojums Kērnsa – Sidneja (nav iekļauts cenā).

Pēc ierašanās Sidnejā grupas transfērs uz izvēlētās kategorijas viesnīcu.
Brīvais laiks.

Nakšņošana viesnīcā Holiday Inn Darling Harbour 3 * + (bez ēdināšanas).

11. diena: Hanteras ielejas vīna darītavas (L)

Skaista vienas dienas ekskursija uz Hanteras ielejas vīna darītavām – viens no visinteresantākajiem maršrutiem Jaundienvidvelsā. Pārsteidzoša daba, izsmalcinātu Austrālijas vīnu, kas pārliecinoši iekarojuši pasaules atzinību, aromāts un brīnišķīga kvalitāte neatstās Jūs vienaldzīgus, jo Hanteras ielejas iepazīšana ir patiesi svētki dvēselei!

No rīta Jums atbrauks pakaļ uz viesnīcu, lai dotos vienas dienas ekskursijā uz Hanteras ieleju. Šajā ekskursijā iepazīsiet visu, kas ir raksturīgs šim Austrālijas reģionam: patieso Austrālijas autbeku (outback), aborigēnu kultūru, vēsturi un vīnu degustācijas. Atstājot pilsētu, apstāsimies uz rīta tēju unikālā dabas parkā, kur tiksieties ar Austrālijas dzīvniekiem.

Turpinot ceļu nobrauksim no galvenā ceļa un dosimies cauri nacionālajiem parkiem vēsturiskās Vullombi (Wollombi) pilsētas virzienā. Savu iepazīšanos ar Hanteras ielejas vīna darītavām uzsāksim apmeklējot boutique vīna darītavu, iepazīsimies ar vīna izgatavošanas procesu un nodegustēsim vīnus. Apmeklējot nākamo vīna darītavu mēs vīna degustāciju apvienosim ar izsmalcinātām pusdienām (iekļauts cenā).

Ekskursijas turpinājumā apmeklēsiet siernīcu, kur Jums piedāvās sierus, ar dažādu izturēšanas laiku un receptēm. Tāpat apmeklēsiet šokolādes fabriku, kurā varēsiet nobaudīt šokolādi ar unikālo Hanteras ielejas garšu. Atgriešanās viesnīcā aptuveni plkst. 18:00.

Nakšņošana viesnīcā Holiday Inn Darling Harbour 3 * + (bez ēdināšanas).

12. diena: Dženolana alas un Zilo kalnu parks

No rīta pēc Jums atbrauks uz viesnīcu, lai dotos vienas dienas grupas ekskursijā uz Dženolana alām un Zilo kalnu parku (Blue Mountains).

Ceļš iet gar Sidnejas olimpisko parku, Homebush Bay, pa rietumu kalnu šoseju, gar “snaudošajām” Blakslendas, Ventvortas un Lousonas pilsētām uz Katumbu – Zilo kalnu nacionālā parka galvaspilsētu. Izbaudiet satriecošu panorāmas skatu uz eikaliptu mežiem, ūdenskritumiem un mūžsenām klintīm un uzklausiet stāstu par seno aborigēnu vēsturi – viņu teiku par pasaules radīšanu.

Brīvais laiks. Par papildus samaksu Jūs varat pavizināties pa trošu ceļu un pasaulē stāvāko dzelzceļu (52 ° slīpums). No novērošanas laukuma paveras lielisks skats uz slavenajām Trīs Māsu klintīm un Džemisona ieleju (Jamison Valley).

Turpinām savu ekskursiju. Pa šauru ceļu dodieties lejup aizā, kur atrodas ieejas slavenajās alās. Dženolana alas – patiess dabas brīnums, kas pārsteidz ar dīvainiem stalaktītu un stalagmītu veidojumiem un neparastu pazemes upju skaistumu. Pazemes ezeri un upes, apbrīnojama skaistuma mežģīnes, drapērijas un notecējumi, stalaktīti, stalagmīti un citas alu “skulptūras”, kas atmodina iztēli un aizrauj elpu.

Dodamies atpakaļceļā uz Sidneju. Atgriešanās viesnīcā ap plkst. 18:15.

Nakšņošana viesnīcā Holiday Inn Darling Harbour 3 * + (bez ēdināšanas).

13. diena: Brīvais laiks Sidnejā

Brīvais laikā Sidnejā atpūtai vai pilsētas iepazīšanai.

Sidneja – Jaundienvidvelsas galvaspilsēta, Austrālijas darījumu un finanšu centrs un viena no skaistākajām pilsētām pasaulē.

Nakšņošana viesnīcā Holiday Inn Darling Harbour 3 * + (bez ēdināšanas).

14. diena

Transfērs uz Sidnejas starptautisko lidostu.

Cenas

Sākot no EUR 3123

1 personai divvietīgā numurā

Apmaksas un atteikšanās noteikumi

10% neatmaksājams depozīts jāiemaksā veicot ceļojuma pasūtījumu, atlikums jāiemaksā pēc Austrālijas vīzas saņemšanas.

Ja ceļojumu klients atsauc PĒC Austrālijas vīzas izdošanas, tiek ieturēta sekojoša soda nauda:

  • 42-15 dienas pirms izbraukšanas = 20% no ceļojuma cenas
  • 14-4 dienas pirms izbraukšanas = 30% no ceļojuma cenas
  • Mazāk kā 4 dienas pirms izbraukšanas = 60% no ceļojuma cenas
  • Izbraukšanas dienā vai vēlāk = 100% no ceļojuma cenas.
Go top