Austrālijas maģiskais trīsstūris

Izbraukšana: katru dienu, izņemot Ziemassvētkus

Cenā ir iekļauts:

  • Transfēri
  • Ekskursijas kā norādīts ceļojuma aprakstā (ar angļu valodā runājošu gidu)
  • Viesnīca Sidnejā – 3 naktis (bez ēdināšanas)
  • Viesnīca Kērnsā – 3 naktis (bez ēdināšanas)
  • Viesnīca Melburnā – 3 naktis (bez ēdināšanas)

1. diena: Ierašanās Sidnejā

Pēc ierašanās Sidnejas lidostā Jūs pārvedīs uz Jūsu viesnīcu.

Atlikusī dienas daļa mierīgai Sidnejas iepazīšanai.

2. diena: Lielā Sidnejas tūre un kruīzs pa ostu (ar pusdienām)

Vienas dienas laikā Jums būs iespēja aplūkot Sidnejas nozīmīgākās vietas.

Jūs iepazīsiet Sidnejas galvenos apskates objektus, tai skaitā Kings Cross rajonu, Manly, Bondi un Ziemeļu pludmales. Dodieties cauri vēsturiskajam Roks apgabalam, šķērsojiet Sidnejas Ostas tiltu un dodieties pastaigā pa ainavisko Manly pludmali. Aplūkojiet pasaulslavenos Sidnejas skatus: Ostas tiltu (Harbour Bridge) un Kedmena kotedžu, Operas namu un Darlingas ostu, Double Bay un Padingtonu.

Dodoties braucienā ar Magistic Cruise katamarānu pa slaveno Sidnejas ostu nobaudiet pusdienas (Pusdienas ir iekļautas cenā).

3. diena: Zilo Kalnu savvaļas dabas iepazīšana

Dodieties garām Sidnejas Olimpisko spēļu vietai uz Zilo Kalnu nacionālo parku, pa ceļam apstāšanās Euroka Cleaning, lai starp ķenguriem padzertu rīta tēju.

Ceļojums turpināsies braucot cauri Lūras (Leura) un Keskeids (Cascades) pilsētām, un pirmā mūsu apstāšanās būs pie Trīs Māsu klintīm. Iedarbināsim savu pilnpiedziņas auto (4WD) un dosimies braucienā cauri krūmju takām Envilas (Anvil) klintīm, no šejienes paveras skaists skats uz Grosas (Grose) ieleju. Pēc pusdienām (pusdienas ir iekļautas) sekojiet pirmo pētnieku takai, lai šķērsotu kalnus un dotos lejup uz Hākesburī (Hawkesbury) upes ieleju. Pēdējā apstāšanās paredzēta savvaļas parkā, kur varēsiet aplūkot ķengurus, kakadu papagaiļus un dingo.

4. diena: Sidneja – Kērnsa vai Palm Cove

Jūs pārvedīs uz Sidnejas lidostu Jūsu nākamajam lidojumam uz Kērnsu.

Pēc ierašanās Kērnsas lidostā Jūs gaidīs transfērs uz viesnīcu.

Pēcpusdienā dodieties pastaigā pa krūmājiem vai vienkārši atpūtieties pie baseina vai kādā no daudzajām kafejnīcām. Apmeklējiet Kērnsas Nakts tirgu.

5. diena: Lielais Barjerrifs

Pievienojieties firmas Great Adventures katamarānam un dodieties izbraucienā uz Lielo Barjerrifu. Noklausoties izglītojošo prezentāciju, aplūkojiet krāšņos korāļļus un tropiskās zivis snorkelējot (snorkelēšanas piederumi tiks nodrišināti) vai apmeklējot zemūdens observatoriju pusiegremdētā laivā.

Nobaudiet gardas tropiskās bufetes pusdienas (ir iekļautas cenā).

6. diena: Kuranda – Trosu ceļš (Skyrail) – Tjapukai

Kāpiet Kurandas vilcienā, lai dotos vēsturiskā ceļojumā cauri gleznainām lauku ainavām ārpus Kērnsas. Ierašanās Kurandas tropisko mežu ciematā, kur Jums būs laiks iepazīt Kurandas tirgu. Vēlāk pievienojieties Trosu ceļam (Skyrail Cableway), kas Jūs vedīs pāri Barron Gorge nacionālā parka koku galotnēm.

Apmeklējiet slaveno Tjapukai Aborigēnu kultūras parku. Jums būs iespēja iepazīt aborigēnu vēsturi un daiļradi ar aborigēnu deju grupas priekšnesuma palīdzību, kas Jūs aizvedīs “Sapņu laikā”.

7. diena: Kērnsa – Melburna

Šodien Jūs pārvedīs uz Kērnsas lidostu turpmākajam lidojumam uz Melburnu.
Pēc ierašanās Melburnā tiks organizēts transfērs līdz Jūsu viesnīcai.
Šovakar Jūms ir iespēja pavakariņot vienā no pilsētas restorāniem vai arī slavenajā Colonial Tram restorānā.

8. diena: Melburnas pilsētas iepazīšana un Pingvīnu parāde

Iepazīstiet Melburnas skaistākās vietas. Aplūkojiet Federālo skvēru, Kapteiņa Kuka māju (Captain Cook’s Cottage), Parlamenta ēku, Karalienes Viktorijas tirgu un apmeklējiet Karalisko Botānisko dārzu, Fitzroy dārzus un Alberta parku, vietu, kur notiek Austrālijas Grand Prix.

Dodieties apkārt Vesternportas (Westernport) līcim līdz Varokas (Warrok) fermai. Šeit Jūs varēsiet aplūkot aitas, ķengurus un Austrālijas putnus. Izbaudiet devonšīras tējas rituālu ar rakstiem plāceņiem un tēju vai kafiju. Apmeklējiet Koalu saglabāšanas centru, kur varēsiet aplūkot koalas to dabiskajā vidē. Aplūkojiet Nobbies klinšu veidojumus, no kurienes paveras skats uz vienu no pasaules nedrošākajām okeāna daļām – Bassa jūras šaurumu. Dodieties uz Pingvīnu parādi un novērojiet nakts rituālu, kā mazie pingvīni maršē augšup pa smiltīm uz savām ligzdošanas vietām.

9. diena: Lielais Okeāna Ceļš

Aplūkojiet pasaulslaveno Bels pludmali (Bells Beach), kur notiek Pasaules čempionāti sērfošanā (World Surfing Championships).

Dodieties pa Viktorijas slaveno Lielo Okeāna ceļu (Great Ocean Road) līdz sasniegsiet Apollo līča balto smilšu pludmales. Aplūkojiet Divpadsmit apustuļu (Twelve Apostles) akmens monolītus. Noklausieties apbrīnojamo Ločardu (Loch Ard) kuģa bojāejas stāstu un apmeklējiet slaveno aizu un Razor back skatu laukumu. Apmeklējiet klinti, kurai dots nosaukums – Londonas tilts, pēdējos gados daļa no klints iebrukusi.

10. diena

Jūs pārvedīs uz Melburnas lidostu Jūsu nākamajiem lidojumiem (lidojumi jebkurā laikā, aviopārlidojums nav iekļauts cenā).

Cenas

Sākot no EUR 1394

1 personai divvietīgā numurā 3* viesnīcā

Norādītā cena ir aktīva zemās sezonas laikā.

Apmaksas un atteikšanās noteikumi

10% neatmaksājams depozīts jāiemaksā veicot ceļojuma pasūtījumu, atlikums jāiemaksā pēc Austrālijas vīzas saņemšanas.

Ja ceļojumu klients atsauc PĒC Austrālijas vīzas izdošanas, tiek ieturēta sekojoša soda nauda:

  • 42-15 dienas pirms izbraukšanas = 20% no ceļojuma cenas
  • 14-4 dienas pirms izbraukšanas = 30% no ceļojuma cenas
  • Mazāk kā 4 dienas pirms izbraukšanas = 60% no ceļojuma cenas
  • Izbraukšanas dienā vai vēlāk = 100% no ceļojuma cenas.
Go top