Ceļojums pa vareno upi

Jandzi kuģis

Piedāvājums spēkā no marta līdz novembrim (saskaņā ar Jandzi upes navigācijas grafiku)

Ķīnas lielākā un trešā garākā upe pasaulē, Jandzi kļuva par lielās Ķīnas civilizācijas šūpuli. Jandzi izteka atrodas Tanggula ledāja kalnos un plūst cauri Tibetas plato, tālāk virzoties caur visai valstij uz austrumiem, līdz beidzot pēc 6380 km tās tumšie ūdeņi ieplūst Dienvidķīnas jūrā. Upes baseins, kopā ar tās 46 pietekām, aizņem vairāk nekā 10 000 kvadrātkilometrus. Tā ir Ķīnas labības klēts ar augstāko iedzīvotāju blīvumu valstī un tās civilizācijas šūpulis.

Šajā ceļojumā pa upi Jūs redzēsiet vienu no skaistākajiem kanjoniem pasaulē – Trīs Aizas, planētas lielāko hidrotehnisko būvi, kā arī seno, bet jaunības enerģijas pārpilno Šanhaju.

Starptautiskais aviopārlidojums nav iekļauts cenā

Cenā ir iekļauts:

 • Ēdienreizes kā norādīts programmā, pilsētas ķīniešu virtuves restorānos, pilna pansija Jandzi kruīza laikā (B = Brokastis, L = Pusdienas, D = vakariņas)
 • Nakšņošana 3 * – 4 * vai līdzīgu viesnīcu divvietīgā numurā, ar brokastīm (Čuncjina (Chongqing): Chongqing 88 Park Hotel, Šanhaja: Holiday Inn Express)
 • Vietējie lidojumi kā norādīts programmā
 • Kruīzs pa Jandzi upi ar 4 * kruīza kuģi
 • Visas ekskursijas un ieejas maksas kā norādīts programmā
 • Transfērs kondicionētā autobusā
 • Vietējais krieviski runājošs gids Šanhajā un Sudžo
 • Vietējais angļu valodā runājošs gids Chongqing, Yichang, Jandzi upes kruīza laikā

Cenā nav iekļauts:

 • Starptautiskais aviopārlidojums
 • Izmaksas par vīzu
 • Ēdināšana, kas nav minēta programmā
 • Veselības apdrošināšana
 • Dzeramnauda vietējiem gidiem un šoferiem
 • Personīgie izdevumi un maksa par virsnormas bagāžu

1. diena: Ierašanās Čuncjinā

Ierodoties Čuncjinas lidostā satikšanās ar angļu valodā runājošu firmas pārstāvi, transfērs uz viesnīcu 88 Park Hotel 4* vai līdzīgu.

Īsa iepazīšanās ekskursija pilsētā. Zooloģiskā dārza apmeklēšana un Pandas namiņa aplūkošana (angliski runājoša gida pavadībā).

Čuncjina atrodas nelielā kalnainā pussalā pie Jandzi un Dzjalinas upju satekas. Tā ir Ķīnas ceturtā lielākā metropole, valsts dienvidrietumu centrs, lielākais rūpniecības centrs un Jandzi upes darījumu osta, kas savieno austrumu okeāna krastu un Šanhaju ar Ķīnas rietumu reģioniem. Pussalā ir vairāk nekā 2 miljoni iedzīvotāji. Čuncjinas municipalitātē un tās rūpnieciskajās priekšpilsētās, kas stiepjas gar Jandzi upi, dzīvo vairāk nekā 30 miljoni cilvēku.

Sarkanās Zvaigznes paviljons Pipasha parkā un Kansheng paviljons Eling parkā, kā arī Yikeshu skatu laukums Nanshan kalnos ir piemērotākās vietas, lai izbaudītu krāšņās Čuncjinas pilsētas un apkārtnes kalnu vakara ainavas. Naktī pilsēta veido trīsdimensiju gaismas simfoniju, kuru papildina zvaigžņotās debess atspulgi Jandzi un Dzjalinas upju ūdeņos.

2. diena: Čuncjina (B, L), kruīzs pa Jandzi upi

Pēc brokastīm, brauciens uz Dazu grotu (kopā ar angļu valodā runājošu gidu). Dazu grota un apkārtne ar tādu pašu nosaukumu plaši pazīstama ar savām vēlīnā feodālisma perioda akmens skulptūrām (Baodingshan un Beishan kalni). Meistarīgi izgrebtās akmens skulptūrās parādās atkāpšanās no reliģijas kanoniem un zināma reālisma ietekme.

Atgriešanās Čuncjinā un transfērs uz ostas piestātni, lai kāptu uz 4* kruīza kuģa klāja. Kruīza brauciens sākas 22:00.

Upes kruīzs no Čuncjinas līdz Yichang dod iespēju aplūkot visgleznainākās upes ainavas – dabas un kultūras mantojumu, novērtēt lielisko vietējo folkloru. Jandzi upes kruīzs – viena no populārākajām tūrisma programmām Ķīnā. Trīs Aizas stiepjas gar upi 193 km garumā. Tās veido majestātiskā Qutangxia, sastingušie Wuxia tēli un mežonīgā Xilingxia aiza. Papildus aizām brauciena laikā Jūs redzēsiet gleznainos Fengdu kalnus, Baidi pilsētu, Shibao ciematu, Zhang Fel un Qu Yuan tempļus, kā arī mūsdienīgu hidrobūves brīnumu – Trīs Aizu dambi.

3. diena: Čuncjina – Šibaožai (Shibaozhai) (B, L, D)

Aptuveni ap plkst. 14:00 paredzēta apstāšanās, lai varētu apmeklēt Šibaožai (Shibaozhai) kompleksu, kas uzbūvēts Jandzi upes ziemeļu krastā pirms 400 gadiem. Komplekss sastāv no vārtiem, paviljona, tempļa un 56 metrus augsta 12 stāvu torņa. Kruīza turpinājumā Jūs no kuģa varēs baudīt gleznainās upes krastu ainavas.

Vakarā paredzētas vakariņas kopā ar kapteini. Zviedru galda bufete.

4. diena: Kruīzs pa Jandzi upi (B, L, D) – Trīs Aizas

Kuģis iebrauc Trīs aizu zonā, vienā no skaistākajiem kanjoniem pasaulē. Aizu nosaukumi – Qutang Gorge, Wu Gorge un Xiling Gorge. Īsākā ir Qutang aiza, tās milzīgās stāvās klintis paceļas 1000 – 1500 metru augstumā, iespiežot vētrainos upes ūdeņus kā spīlēs 100 līdz 120 metru platās straumēs. Visgleznainākā no aizām ir – Wu aiza, kuru ieskauj izteikti idilliskas ainavas, ar kailām klintīm un zaļiem apstrādātiem laukiem, kas līdzinās senām ķīniešu mākslinieku gleznām.

Visgarākā ir Xiling aiza, ļoti līkumota ar rifiem un sēkļiem. Kad kuģis pietuvosies Xiling aizas sākumam, Jūs gaida interesanta ekskursija ar džonkām pa gleznaino pieteku -Shennong Stream (3-4 stundas) klausoties vietējo laivinieku dziesmas. Dienas beigās kruīza kuģis izbrauks Ķīnas dambja Piektās slūžas, un apstāsies Sandouping pilsētas piestātnē.

Bufetes veida ēdināšana.

5. diena: Kruīzs pa Jandzi upi – Yichang – Šanhaja (B, L)

Programmas pēdējās ekskursijas laikā kopā ar angļu valodā runājošu gidu iepazīsiet pasaules lielāko hidrotehnisko projektu ¬ Trīs Aizu Dambi (Three Gorges Dam). Jums pastāstīs par dambi un pašu projektu, varēsiet izbaudīt un apbrīnot apkārtējās ainavas skaistumu. Pēc ekskursijas Jūs atstāsiet kuģi un kopā ar angliski runājošu pavadoni dosieties uz Yichang lidostu izlidošanai uz Šanhaju.

Sagaidīšana lidostā, transfērs uz viesnīcu Holiday Inn Express 3* vai līdzīgu.

6. diena: Šanhaja (B, L)

Pēc brokastīm pusdienas ekskursija ar krieviski runājošu gidu pa Šanhaju.

Apmeklēsiet Nefrīta Budas templi, Yu Yuan dārzu, Bund krastmalu un lielāko iepirkšanās ielu – Nanjing.

7. diena: Šanhaja – Sudžo – Šanhaja (B, L)

Vienas dienas ekskursija krieviski runājoša gida pavadībā uz Sudžo. Apmeklēsiet klasisko Pazemīgā administratora dārzu (UNESCO), Lauvas birztalas dārzu, Panmen ūdens vārtus, zīda darbnīcas.

Vakarā transfērs uz Šanhaju.

8. diena: Šanhajas lidosta (B)

Transfērs uz lidostu lidojumam uz mājām.

Cenas

Sākot no EUR 1495

1 personai divvietīgā numurā

Apmaksas un atteikšanās noteikumi

Pilns maksājums jāveic apstiprinot ceļojuma pasūtījumu.

Ja ceļojumu atceļ klients, tiek ieturēta sekojoša soda nauda:

 • 42-15 dienas pirms izbraukšanas = 20% no ceļojuma cenas
 • 14-4 dienas pirms izbraukšanas = 30% no ceļojuma cenas
 • Mazāk kā 4 dienas pirms izbraukšanas = 60% no ceļojuma cenas
 • Izbraukšanas dienā vai vēlāk = 100% no ceļojuma cenas.
Go top