Ceļojums pie Peru šamaņiem

Peru šamāni

Grupas ceļojums Peru ar krievu valodā runājošiem gidiem (izņemot Tambopata).
Peru šamaņiem piemīt īpašas Maģiskās zināšanas, kuras viņi smeļas no saskarsmes ar spēka augu – Ajauasca. Šamaņi ir visas pasaules dziednieki, kas izveido harmoniju, tiecas uz dinamisku integritāti veselības un kosmosa līmenī. Viņi novērtē un ciena Zemes garu, saprot harmonisku un ekoloģisku attiecību nozīmi ar dzīvnieku un augu pasauli.

Izbraukšanas datumi 2014

 • no 20. augusta līdz 2. septembrim
 • no 3. līdz 16. septembrim
 • no 17. līdz 30. septembrim
 • no 1. līdz 14. oktobrim
 • no 15. līdz 28. oktobrim
 • no 5. līdz 18. novembrim
 • no 19. novembra līdz 2. decembrim
 • no 3. līdz 16. decembrim

Cenā ir iekļauts:

 • Visi iekšzemes lidojumi
 • Transfēri un pārbraucieni pēc programmas
 • Maltītes saskaņā ar programmu
 • Krievvalodīgā gida pakalpojumi (izņemot Tambopata)
 • Angļu gida pakalpojumi Tambopatā
 • Vilciena Vistadome biļetes maršrutā Aguas Kalientes – Kusko
 • Ieejas maksa muzejos, kas norādīti programmā

Cenā nav iekļauts:

 • Starpkontinentālie lidojumi
 • Lidostu nodokļi
 • Programmā nenorādītie pakalpojumi / ēdināšana
 • Papildus izvēles ekskursijas
 • Agrā piereģistrēšanās viesnīcās
 • Vēlā izrakstīšanās no viesnīcas
 • Maksājumi par papildus bagāžu
 • Veselības apdrošināšana
 • Personiska rakstura izdevumi (dzērieni, telefona zvani, veļas mazgāšanas pakalpojumi u.c.)
 • Dzeramnauda

1. diena: Ierašanās

Ierašanās Limā.

Sagaidīšana, transfērs un iekārtošanās viesnīcā.

2. diena: Lima

Brokastis.

Apmeklējiet koloniālo Limu: aplūkojiet Centrālo laukumu (Plaza Mayor), Katedrāli, Valdības ēku, San Francisco klosteri ar skaistām segtajām galerijām un katakombām, pirms inku ēras rituālo centru Huaca Puklyana. Izbrauciet caur mūsdienu elitārajiem Limas rajoniem: Miraflores un San Isidro. Apmeklējiet romantisko Mīlestības parku ar skulptūru “Andu mīlētāju pāris”. No parka paveras skats uz Kluso okeānu.

Ekskursijā iekļauta Zelta muzeja apmeklēšana, kur ir aplūkojama seno Peru kultūru zelta rotaslietu kolekcija: auskari, pončo, kas izšūti ar zelta plāksnēm, rituāla zobeni, smaragda, pērļu un zilā akmens – lazurīta izstrādājumi.

Bufetes veida pusdienas restorānā ar skatu uz okeānu.

Atgriešanās viesnīcā.

3. diena: Lima – Puerto Maldonado — Tambopata

Brokastis. Transfērs uz lidostu lidojumam uz Puerto Maldonado pilsētu.

Tikšanās Puerto Maldonado lidostā un neliela ekskursija apmeklējot pilsētas tirgus. Ceļojums pa Amazones upi Tambopata līdz apmetnei. Pa ceļam pusdienas (box-lunch). Tikšanās “Tambopata Ecolodge” apmetnē, šeit Jūs pacienās ar atspirdzinošu kokteili. Apmetne atrodas Tambopata upes krastā, Tambopata Nacionālā rezervāta (Tambopata National Reserve) pašā centrā. Šeit ir miers, klusums un neparakstāms dabas skaistums, pieredzējuši gidi padarīs Jūsu uzturēšanos šeit neaizmirstamu.

Pēc atpūtas tiks piedāvāta ideāla 3 stundu pastaiga pa takām, kas ved no apmetnes apkārtējos džungļos. Šajā pastaigāt Jums būs iespēja iepazīties ar Amazones mežu bioloģiski daudzveidību, kā arī aplūkot augus, kurus vietējie iedzīvotāji izmanto, lai ārstētu dažādas slimības, redzēsiet dažus džungļu dzīvnieku pasaules pārstāvjus: vairāku sugu pērtiķus (brūnos kapucīnpērtiķus), aguti (jūras cūciņu radinieki), paku (grauzēju suga), tauriņus, trogon putnus, tukanus un citus.

Šajā dienā ieteicams nevakariņot. Vakarā – iepazīšanās saruna ar šamani efektīvākam darbam Ayahuasca ceremonijas laikā. Ayahuasca – ir dzēriens, kas ir izgatavots no liānām kombinācijā ar dažādiem citiem augiem. Liānai ir spēcīga caurejas – attīroša iedarbība. Neilgi pēc iedzeršanas, cilvēks jūt nepārvaramu vēlēšanos attīrīties visos iespējamos dabiskos veidos. Sesijas laikā šamanis redzēs Jūsu veselības stāvokli, darba plānus un nākotni. Ceremonija ilgs apmēram līdz pusnaktij.

4. diena: Tambopata

Agrās brokastis.

Pēc brokastīm brauciens ar laivu pa upi. Ar laivu Jūs piepeldēsiet pie ceļa, pa kuru pēc tam dosieties pastaigā pa noslēpumainajiem džungļiem. Pa taku Jūs nokļūsiet līdz Kondenado ezera, kur dzīvo upes nutrijas, dažādas zivis, tropu putni, pērtiķi un dažādi citi faunas pārstāvji pārsteidzoši skaistas augu valsts vidē.

Atgriešanās apmetnē uz pusdienām.

Dienā pēc vēlēšanās var peldēties Gallucunca strautā (blakus apmetnei), vai atpūsties šūpuļtīklā.

Par papildus samaksu Jūs varat apmeklēt skatu torni, kurā uzkāpsiet izmantojot drošības virvi.

Vakariņas apmetnē. Nakts safari, lai meklētu kaimanus un citus dzīvniekus.

5. diena: Tambopata – Puerto Maldonado – Kusko

Brokastis. Transfērs uz Puerto Maldonado lidostu lidojumam uz Kusko. Sagaidīšana un transfērs uz izvēlēto viesnīcu.

Otrajā dienas pusē – Kusko pilsētas apskates ekskursija, apmeklēsiet seno Saules templi Korikanča, tieši šeit notika svarīgākais seno inku rituāls – ziemas saulgriežu rituāls. Tad apmeklēsiet četras tuvākās drupas: Kenko svētnīcu, aizsargcietoksni Puka Pukara, Tambomačai (seno inku ūdens pielūgšanas centru) un arhitektūras kompleksu Saksaiuamana (reliģiskās ēkas, cietokšņi, torņi un kanāli, kas būvēti izmantojot milzīgus akmens blokus).

Vakariņas restorānā ar folkloras programmu.

6. diena: Kusko – Maču Pikču – Kusko

Brokastis. Pilnas dienas ekskursija uz Maču Pikču, ko dēvē par inku zudušo pilsētu.

Maču Pikču bija vieta, kur ieradās paši viedākie priesteri pēc Inku impērijas krišanas, šo pilsētu spāņiem neizdevās atrast. Maču Pikču tika uzbūvēta kalna virsotnē necaurejamu džungļu vidū no milzīgiem akmens bluķiem neizmantojot saistvielas. 1911.gadā to atklāja amerikāņu arheologs Hairems Binghems.

Pusdienas. Atgriešanās Kusko ar vilcienu. Ierašanās Kusko, transfērs uz viesnīcu.

7. diena: Kusko

Brokastis. Brīva diena.

Par papildus samaksu ir iespējama ekskursija uz Inku svēto ieleju apmeklējot Oljantaitambo cietoksni.

8. diena: Kusko – Puno

Brokastis. Transfērs ar autobusu uz Puno pilsētu.

Pa ceļam apmeklēsiet Andaguaililjas – Dienvidamerikas Siksta kapelu un Rakči baznīcu. Pusdienas Sikuani. Nākamās apstāšanās: La Raija (4400 metrus virs jūras līmeņa) ceļmalas tirgus ar skaistiem kalniem tā fonā, un Pukara – pirmsinku tāda paša nosaukuma kultūras centrs.

18.00 – ierašanās Puno un iekārtošanās viesnīcā.

9. diena: Puno – Titikakas ezers – Puno

Brokastis.

Ekskursija uz pasaulē augstāko kuģojamo ezeru pasaulē – Titikakas ezeru. Brauciens uz Uros peldošajām salām, kas būvētas no niedrēm. Tā ir Aimaru indiāņu mājvieta. Viņi saglabājuši tradicionālo dzīves veidu, tradīcijas, ticību un nacionālos kostīmus.

Atgriešanās Puno. Dienas otrajā pusē apmeklēsiet īpašas pirmsinku kultūras kulta celtnes – Čulpas Sillustani kapenes, kas būvētas torņu veidā.

Nakšņošana viesnīcā.

10. diena: Puno – Kolkas kanjons

Brokastis. Brauciens uz Kolkas kanjonu (3400 m).

Kolkas kanjons ir pazīstams ar savām pārsteidzošajām ainavām. Aplūkosiet skaistos Janke, Puente Cervantes un Ačoma ciematus. Ilgums: 6 stundas – ieskaitot apstāšanās laiku.

Iekārtošanās viesnīcā.

Iespēja pašiem apmeklēt termālo avotu.

11. diena: Kolkas kanjons – Arekipa

Brokastis.

Pilnas dienas ekskursija uz vienu no dziļākajiem kanjoniem pasaulē – Kolkas kanjonu. Tas atrodas Andu kalnos Kolkas ielejā, kuras teritorijā ir izkaisīti kalnu ciematiņi. Brauciens uz skatu laukumu Cruz del Condor, kur varēs vērot lielā Andu kondora straujo lidojumu. Izredzes redzēt kondorus palielinās agri no rīta, kad putns dodas medīt.

Pēc tam brauciens uz Arekipu.

Iekārtošanās izvēlētajā viesnīcā.

12. diena: Arekipa – Lima

Brokastis. Arekipas pilsētas apskates ekskursija.

Praktiski visa Arekipa ir celta no balta vulkāna akmens, tāpēc to dēvē par „Balto pilsētu”. Arekipā saglabājušās daudzas koloniālā ēras savrupmājas. Ekskursija sāksies Janauara skatu laukumā, no kurienes paveras lielisks skats uz pilsētu un apkārtējiem vulkāniem: Misti un Kačani. Ieroču laukuma (Plaza de Armas) apmeklēšana, tas ir viens no skaistākajiem laukumiem valstī, aplūkosiet katedrāli. Tad, apmeklēsiet Svētās Katalīnas sieviešu klosteri (1579), reliģisko vietu, kas bija izolēta no pilsētas gandrīz četrsimt gadus.

Transfērs uz lidostu lidojumam uz Limu.

Transfērs uz izvēlēto viesnīcu.

13. diena: Lima

Brokastis viesnīcā. Brīva diena Limā.

Par papildus samaksu ir iespējama pilnas dienas ekskursija uz Balestas salām un Naskas līnijām – zīmējumiem vai uz Amerikas senāko citadeli – Karal citadeli.

14. diena

Brokastis.

Transfērs uz lidostu Jūsu starptautiskajam lidojumam.

Pievērsiet uzmanību!

Lai Jūsu ceļojums uz džungļiem cik vien iespējams būtu patīkamāks, mēs iesakām braucienā ņemt līdzi: vieglu apģērbu bez piedurknēm un ar garām piedurknēm, peldkostīmu, saulesbrilles, līdzekli pret kukaiņiem un saules aizsargkrēmu, lukturīti, fotoaparātu vai videokameru.

Ekskursiju secība var tikt mainīta. Iespējama viesnīcu maiņa pēc programmas.

Brokastis viesnīcās tiek pasniegtas atbilstoši viesnīcas restorāna grafikam. Diemžēl viesnīcā nevar pabrokastot, ja ceļojums vai transfērs sākas pirms restorāna atvēršanas, par to nesaņemsiet arī kompensāciju.

programma džungļos var mainīties atkarībā no lodža un laika apstākļiem.

Cenas

Sākot no EUR 2739

1 personai dzīvojot divvietīgā numurā

 

Apmaksas un atteikšanās noteikumi

Pilns maksājums jāveic apstiprinot ceļojuma pasūtījumu.

Ja ceļojumu atceļ klients, tiek ieturēta sekojoša soda nauda:

 • 42-15 dienas pirms izbraukšanas = 20% no ceļojuma cenas
 • 14-4 dienas pirms izbraukšanas = 30% no ceļojuma cenas
 • Mazāk kā 4 dienas pirms izbraukšanas = 60% no ceļojuma cenas
 • Izbraukšanas dienā vai vēlāk = 100% no ceļojuma cenas.
Go top