Disnejlenda Parīzē

Disnejlenda, Parīze

Cenā ir iekļauts:

 • Naktsmītne The Magic Circus Hotel – 3 naktis (ar brokastīm)
 • 2-dienu ieejas biļetes Disnejlendā un Volta Disneja studijā
 • Bezmaksas transports no viesnīcas uz Disnejlendu

Cenā nav iekļauts:

 • Starptautiskais aviopārlidojums
 • Tūristu vīzas noformēšana
 • Veselības apdrošināšana
 • Privātais transfērs no/uz lidostu (ģimenei 3 cilvēku sastāvā) – EUR 169 (pēc izvēles)

1. diena: Ierašanās Parīzē

Ierašanās Parīzes lidostā.

Pēc vēlēšanās iespējams individuālais transfērs no lidostas uz viesnīcu The Magic Circus Hotel. Viesnīcā ir peldbaseins, fitnesa centrs, spa – skaistumkopšanas salons un spēļu istaba ar video spēlēm.

Vakarā pēc vēlēšanās iespējamas vakariņas restorānā L’Etoile, kur piedāvā tradicionālos un reģionālos ēdienus. Jūs varat atpūsties un pasūtīt uzkodas bārā „Des Artistes” ar āra terasi.

2. diena: Disnejlenda

Brokastis viesnīcā. Ierašanās Disnejlendā.

Disnejlenda ir sadalīta vairākos tematiskajos parkos – ASV galvenā iela (Main Street USA), Piedzīvojumu zeme (Adventureland), Fantāziju zeme (Fantasyland), Pierobežas zeme (Frontierland), un Atklājumu zeme (Discoveryland).

Iesākumā – pastaiga pa Main Street gar suvenīru veikaliņiem un restorāniem, kur radīta 1900.gada mazpilsētas atmosfēra, tāpat kā vecajās labajās dienās, kad Volts Disnejs vēl bija zēns. Adventureland – patiesa piedzīvojumu zeme, ideāla vieta mazajiem nerātņiem un viņu vecākiem. Apmeklējiet populārākās atrakcijas – Indiana Džonss un Briesmu templis (Indiana Jones and the Temple of Peril), Piedzīvojumu salu (Adventure Isle), Robinsonu (Swiss Family Robinson) māju koku zaros un Karību jūras pirātus. Pēdējā atrakcija iedvesmoja Volta Disneja Studiju izveidot slaveno filmu sēriju “Karību jūras pirāti “. Pierobežas zemē (Frontierland) – izbaudiet Rietumu garu, izvizinieties pa amerikāņu kalniņiem „Big Thunder Mountain” un apmeklējiet spoku māju Phantom Manor. Dodieties braucienā ar kuģi vesternu stilā, pašaudieties Rustler Roundup Shootin’ Gallery vai apmeklējiet nelielo zoodārzu. Sapņotājiem patiks Atklājumu zeme (Discovery land), vieta, kur redzēsiet iedomātu nākotnes zemi. Šī Disnejlandas daļa apzināti radīta XIX gs. fantazētāju stilā. Iepretī atrakcijai var noskatīties izrādi (30 minūšu mūziklu) Leģenda par Karali Lauvu.

Vēl Atklājumu zemē iespējams apskatīt tādas atrakcijas kā: Buzz Lightyear Laser Blast Star Tours (lidojumu simulators), Orbitron (karuselis ar raķetēm) un Autopia (kartingu trase ar benzīna transportlīdzekļiem).

3. diena: Disnejlenda

Brokastis viesnīcā.

Pavisam mazajiem – Fantāziju zeme (Fantasyland). Atrakcijās atpazīsiet mīļākās pasakas. Vispazīstamākā ir Apburtās princeses pils parka centrā. Zem pils atrodas pūķa ala La Taniere du Dragon. Atrakcijā “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši” iepazīsiet pasaku par Sniegbaltīti. Šeit atrodas arī neparastais Alises brīnumzemes labirints. Braucot ar laivu iespējams noskatīties uzvedumu „Le Pays de Contes de Fées”, kas izveidots pēc pasaku “Sniegbaltīte”, “Pēteris un vilks” un “Aladīns” motīviem.

Pēc izvēles – pusdienas Mikipeles kafejnīcā Disneja ciematā. Nogaršojiet gardās picas, makaronus un kebabus (ieteicams rezervēt galdiņu jau iepriekš)
Tiem, kurus interesē golfs – varat doties uz Golfa Disnejlandu (tikai īsa brauciena attālumā no Disnejlendas).

Pēcpusdienā Jūs varat apmeklēt – Volta Disneja Studijas parku, kur būs iespēja uzzināt par daudziem kinematogrāfijas efektiem. Atrakcijas „Studio Tram Tour” laikā atklājiet specefektu noslēpumus un šova „Moteurs … Action” laikā iepazīsieties ar kaskadieru meistarību! Aerosmith cienītājus iepriecinās brauciens pa amerikāņu kalniņiem Rock ‘n’ Roller Coaster, kur brauciena laikā skanēs šīs leģendārās grupas dziesmas! Garās dienas noslēgumā mēs piedāvājam iegādāties suvenīrus Disneja ciematā, kur ir trīs Disneja firmas veikali.

Transfērs no Disnejlendas uz viesnīcu.

4. diena: Izbraukšana no Parīzes

Brokastis viesnīcā.

Individuālais transfērs uz lidostu (pēc izvēles).

Cenas

Sākot no EUR 895

diviem pieaugušiem un 1 bērnam

Apmaksas un atteikšanās noteikumi

Pilns maksājums jāveic apstiprinot ceļojuma pasūtījumu.

Ja ceļojumu atceļ klients, tiek ieturēta sekojoša soda nauda:

 • 42-15 dienas pirms izbraukšanas = 20% no ceļojuma cenas
 • 14-4 dienas pirms izbraukšanas = 30% no ceļojuma cenas
 • Mazāk kā 4 dienas pirms izbraukšanas = 60% no ceļojuma cenas
 • Izbraukšanas dienā vai vēlāk = 100% no ceļojuma cenas.
Go top