Ekskursijas un aktivitātes Bali salā

Cenas norādītas EUR vienai personai.

Kintamani vulkāns

(vienas dienas ekskursija: sestdienās 08:00-19:00, ar pusdienām, ieteicams ņemt līdzi peldkostīmu)

 • EUR 65 pieaugušajiem, EUR 38 bērniem (3-11) (ar krievu valodā runājošu gidu)

Ekskursijas maršruts ved pa visu salu. Jūsu šīs dienas mērķis būs nokļūt līdz Batur vulkānam, nolaisties līdz Āzijā vislielākajai kalderai, nopeldēties karstajos avotos un papusdienot, sēžot neticami skaista vulkāna ezera krastā.

Pa ceļam uz vulkānu un atceļā Jūs apmeklēsiet Ubudas apkārtnes ciemus, kur nodarbojas ar tradicionālo amatniecību – zelta un sudraba juvelierizstrādājumu izgatavošanu, kokgriezumu un batikas izgatavošanu. Apmeklēsiet Tampak Searing templi, kas dibināts 9. gadsimtā un atrodas pie svētajiem avotiem.

Pēc tam apmeklēsiet dārzu, kur aug kafija, kakao, vaniļa, ananāsi un citi interesanti augi. Šeit Jūs varēsiet nogaršot kafiju, kas pagatavota no svaigi grauzdētām kafijas pupiņām, vai kakao. Būs iespēja tās arī iegādāties.

Uluvatu klints

(pusdienas ekskursija 15:00-21:00, pirmdienās un ceturtdienās, ar vakariņām)

 • EUR 70 pieaugušajiem, EUR 45 bērniem (3-11) (ar krievu valodā runājošu gidu) (vakariņas bez omara)
 • EUR 80 pieaugušajiem, EUR 50 (bez gida, ieejas biļetēm, dejām, vakariņām) (vakariņas ar omaru)

Fantastiska ekskursija uz seno Uluvatu templi, kas atrodas pašā klints virsotnē. Klints paceļas virs Indijas okeāna 70 metru augstumā. Templī dzīvo arī ziņkārīgu pērtiķu saime, kas brīvi pastaigājas pa teritoriju.

Pa ceļam uz Uluvatu apstāšanās GWK(Garuda Wisnu Kencana) kultūras parkā. Šeit Jūs varēsiet redzēt, kā tiek veidota augstākā planētas skulptūra, un apbrīnot lielisko skatu uz salu.

Tempļa teritorijā Jums būs iespēja nofotografēt plašo okeānu un bangojošos viļņus, kas triecas pret piekrastes klintīm. Tiek uzskatīts, ka tieši šeit var vērot skaistāko saulrietu Bali. Aizejošā saule izgaismo horizontu maigi rozā gaismā, šī skata liecinieki nokļūst it kā citā dimensijā, kur neeksistē laiks un telpa, paradīzes sapnī, kur sajaucas pagātne un tagadne. Laikā, kad saules sarkanais disks laiski slīdēs okeānā, Jūs redzēsiet tradicionālo Uguns deju – “Kechak”, kuru izpilda daži desmiti vīrieši.

Atceļā apstāsieties pavakariņot restorānā pie okeāna, kur tiek pasniegtas garšīgas, svaigas jūras veltes, kas pagatavotas uz grila. (Ēdienkartē: omāri, garneles, zivis, kalmāri, gliemenes; visu pasniedz ar rīsiem, dārzeņiem un mērcēm, desertā svaigi augļi).

Tanah Lot

(pusdienas ekskursija 13:00-19:00, pēc saraksta)

 • EUR 55 pieaugušajiem, EUR 30 bērniem (3-11)

Mūsu ceļš ved uz Denpasaru, kur apmeklēsiet “Poputan” pieminekli, kura arhitektūra ir unikāla. Tas tika uzcelts par godu traģiskajiem 1906. gada notikumiem, kad daudzi balieši gāja bojā aizstāvot brīvību.

Tālāk – Tanah Lot templis, viens no trim galvenajiem tempļiem Bali. Tas lepni stāv uz klints okeānā netālu no krasta un gājējiem pieejams tikai bēguma laikā. Mūsu ceļojums beidzas Kutā. Šeit Jūs varēsiet pavadīt vakaru, ielūkoties veikalos, pavakariņot vai pavadīt nakti bārā/diskotēkā.

Peldēšana kopā ar delfīniem

Vienas dienas ekskursija, trešdienās 08:00-18:00, ar pusdienām:

 • EUR 130 pieaugušajiem, EUR 80 bērniem (5-10)

Divu dienu ekskursija (ar naksņošanu), pēc saraksta 09:00-14:00+1, ar pusdienām + brokastīm:

 • EUR 255 pieaugušajiem, EUR 130 bērniem (5-10)

Pusdienas ekskursija, katru dienu, izņemot svētdienas pēc grafika 40 min. saskarsme, peldēšana kopā ar delfīniem baseinā:

 • EUR 70 pieaugušajiem,EUR 60 bērniem (5-10) (bērni līdz 5.g. un līdz 1.35m netiek laisti baseinā kopā peldēšanai)

Pusdienas ekskursija, svetdienās 13:00-19:00, vērošana:

 • EUR 50 pieaugušajiem, EUR 30 bērniem (5-11-“Standarta”, 8-11”Aktīvais”)

Izbēgt no pilsētas burzmas, iegūt daudz patīkamu emociju un iepriecināt savus bērnus Jums palīdzēs lieliska izklaide – peldēšana kopā ar delfīniem.

Instruktora uzraudzībā, Jūs varēsiet izbaudīt neaizmirstamus tikšanās mirkļus ar gudriem un skaistiem dzīvniekiem. Ir sens ticējums, ka tam, kurš pieskaras delfīnam, būs laimīga dzīve.

Saskaņā ar jaunākajiem zinātniskajiem datiem, saskarsme ar delfīniem sniedz labu ietekmi veselībai: atbrīvo no stresa un depresijas, dod papildus enerģiju un sniedz lielisku sajūtu.
Šajā ekskursijā dosieties uz Bali ziemeļiem un apmeklēsiet krokodilu fermu, slaveno Git – Git ūdenskritumu un būs iespēja apbrīnot lieliskās Bedugulas ainavas. Tāpat Jums būs iespēja pabarot palaidnīgos pērtiķus, kuri brīvi pastaigājas gar ceļu, apmeklēsiet templi uz ūdens un vietējo zemeņu tirgu. Skaistie brauciena iespaidi paliks jūsu atmiņā vēl daudzus gadus.

Raftings pa kalnu upi

(pusdiena, katru dienu 07:00-16:00)

  EUR 70 pieaugušajiem, EUR 45 bērniem

Lai izklaidētos un atbrīvotos no stresa, burtiski nomazgātu no sevis visas problēmas un rūpes, raftings ir vienkārši nepieciešams. Slavenais dakteris Freids mūsdienās varētu izrakstīt šādu recepti: “Otrajā uzturēšanās dienā Bali – raftings, jo vairāk jo labāk”.

12 kilometru brauciens pa straujo upi ar neskaitāmām virāžām un krācēm neprasa īpašu apmācību vai prasmju līmeni. Brauciens ilgst apmēram 2 stundas un ir tik drošs, ka tiek atļauts ņemt līdzi bērnus sākot no 5 gadu vecuma. Šeit viss ir vienkārši: Jūs saņemsiet glābšanas vestes, ķiveres un airus, iekāpsiet gumijas laivā (līdz 6 cilvēkiem laivā), kopā ar Jums brauks instruktors, kas sēž aizmugurē un kontrolē stūri. Jums tikai nepieciešams airēt pēc viņa komandas. Ļoti jautri, īpaši ņemot vērā, ka instruktors pieiet lietai ar humoru, un ik pa brīdim dod jautras komandas. Vislielāko saviļņojumu brauciena laikā sniedz pārsteidzošie skati ar nevaldāmajiem ūdenskritumiem, virvju tiltiem, vīnogulājiem un palmu biezokņiem. Tas ir visvieglākais veids, kā izbaudīt tropisko mežu atmosfēru ar tās augu valsti, skaņām un smaržām.

Ja Jums patīk daba un piedzīvojumi – raftings Bali neatstās Jūs vienaldzīgus!

Safari ar ziloņiem

(pusdiena, katru dienu, ar pusdienām)

 • EUR 75-95 pieaugušajiem, EUR 50-65 bērniem (5-11)

Neatstājiet Bali neizmēģinot safari uz ziloņa muguras.
Salas ziemeļu daļā ir vēsie Taro džungļi, caur kuriem ved ceļojuma maršruts. Jūsu iepazīšanās ar ziloņiem un to paradumiem sāksies ar braucienu cauri džungļiem. Jūs iesēdinās īpašā krēslā uz ziloņu muguras, un no šī augstuma Jūs varēsiet vērot sava jaunā drauga paradumus, redzēsiet cik viegli viņš var sadalīt kokosriekstu, kā pa ceļam norauj augļus un zaļumus.

Pēc brauciena Jūs gaida ne mazāk aizraujošs ziloņu priekšnesums, demonstrējot vēl nebijušas šo pēc izskata milzīgo un lempīgo dzīvnieku spējas, parādot līdzsvaru, elastīgumu un precizitāti. Pēc izrādes varēsiet ziloņus pabarot (barība tiek piešķirta bez maksas) un nofotografēties kopā ar šiem grandiozajiem dzīvniekiem. Pēc jautri pavadītā laika ziloņu parka restorānā Jūs gaidīs vakariņas.

Dzīvnieku pasaulē

(pusdienas ekskursija)

Diena, kas aizvadīta starp Bali salas putniem un dzīvniekiem dos jums daudz pozitīvu emociju un iespaidu. Šajā ekskursijā paredzētas 3 apstāšanās – putnu parkā, rāpuļu parkā un zoodārzā. Brīnišķīgs ceļojums visai ģimenei!

Putnu parks. Aizņem 2 ha platību. Parku veido iespaidīgs tropu mežs ar gandrīz nemanāmiem voljēriem un skaistiem eksotiskiem dārziem. Parkā dzīvo vairāk nekā 1500 putnu no 250 dažādām sugām. Dažus no tiem jūs varēsiet paņemt rokās un kopā ar tiem nofotografēties. Šajā parkā Jūs varat apskatīt Bali strazdus un papagaiļus, Austrālijas kakadu un Āfrikas vainagdzērves, apbrīnot Tanzānijas flamingo, parunāt ar Dienvidamerikas ara papagaiļiem, pavērot pelikānus un amizantos degunradžputnus, un, ja paveiksies, Jūs redzēsiet retos kazuārus un skaistos paradīzes putnus.

Rāpuļu parks. Šajā parkā var redzēt slaveno “Komodo” pūķi, vienīgo dinozauru pēcnācēju, kurš saglabājies līdz mūsdienām. Starp daudzu sugu krokodiliem, ķirzakām un čūskām, Jūs redzēsiet karalisko kobru, indīgo mambu, nāvīgi bīstamo odzi, un 8-metrus garo pitonu. Tāpat tur arī ir iguānas, bruņurupuči un ķirzakas, kuras var paņemt rokās.

Zoodārzs. Parka 3,5 hektāru platībā dzīvo 350 dzīvnieki no 75 dzīvnieku sugām. Primāti, brieži, kamieļi, ķenguri, Sumatras tīģeris, lauva, Komodo pūķis, iguānas un čūskas.

Paraglaidings

(pusdienas ekskursija)

Vai jebkad esi sapņojis par lidošanu? Lēnām planēt virs zemes un jūras … Tad paraglaidings ir unikāla iespēja pārvērst jūsu sapņus par realitāti. Tā ir droša un pilnīgi jauna pieredze, ko nedrīkst palaist garām.

Jūsu 20 minūšu lidojums notiks kopā ar kvalificētu instruktoru, kurš pilnībā vadīs tandēmu. Tas jums sniegs vairāk brīvības un laika, lai baudītu lidojumu un brīnišķīgas ainavas. Lidojums notiks gar skaisto piekrasti un 70 metru augsto klinti. Jūsu priekšā ir debesis, zem jums – okeāns un zeme!

Gumijlēkšana

(pusdiena, katru dienu)

 • EUR 103

Šis sporta izklaides veids ir dzimis Jaunzēlandē maoru ciltīs, kur tieši šādā veidā izraudzījās garā spēcīgākos. Tālāk gumijlēkšana strauji izplatījās visā Austrālijā, pēc tam tuvajā Indonēzijā un vēlāk arī uz citiem mūsu planētas kontinentiem. Katru gadu gumijlēcēji atrod arvien augstākus punktus un gleznainākas vietas, un piedāvā jaunāku un drošāku aprīkojumu. Bali jums ir lieliska iespēja izmēģināt gumijlēkšanu skaistā vietā ar skatu uz plašo okeānu.

“Sea Walker” vai pastaiga zem ūdens

(pusdiena, katru dienu 07:00-14:00, ar pusdienām)

 • EUR 75 pieaugušajiem, EUR 65 bērniem (9-11)

Vai jums kādreiz esat sapņojis pastaigāt pa jūras dibenu? Jūsu sapnis var piepildīties Bali! «Sea Walker» – viens no populārākajiem jūras sporta veidiem, kas ir pieejams ikvienam.

Jums nav nepieciešams ūdenslīdējs sertifikāts vai prasme peldēt. Jums tikai jābūt vismaz 10 gadus vecam. Pirms iegremdēšanās Jūs noskatīsieties īsu instruktāžu krievu valodā, un pastaigas laikā zem ūdens Jums blakus būs palīgi.

Jums nodrošinās īpašu ūdensizturīgu ķiveri, kurā no augšpuses izmantojot šļūteni tiek pievadīts gaiss, lai jūs varētu elpot zem ūdens. Jūs iegremdēsieties zem ūdens līdz 5 metru dziļumam un dosieties pastaigā pa jūras gultni. Ķivere ir projektēta tā, ka to uzvelkot Jūs viegli varēsiet pagriezt galvu un netraucēti vērot zemūdens pasauli. Pastaiga aizņem apmēram 30 minūtes, kuras laikā jūs redzēsiet koraļļu rifu zivis un jūras ežus, tāpat tiem arī pieskarties un pabarot.

Akvaparks

(katru dienu)

 • ar transfēru – EUR 38 pieaugušajiem, EUR 28 bērniem

Akvaparks izvietots 3,8 hektāru platībā, un to ieskauj tropiskie dārzi. 2005.gadā akvaparks tika atzīta par skaistāko ūdens parku pasaulē. Šī ir lieliska vieta, kur atpūsties bērniem un pieaugušajiem.

Akvaparks izvietots 3,8 hektāru platībā, un to ieskauj tropiskie dārzi. 2005.gadā akvaparks tika atzīta par skaistāko ūdens parku pasaulē. Šī ir lieliska vieta, kur atpūsties bērniem un pieaugušajiem.

Vismazākajiem bērniem (bērniem līdz 3 gadiem) ir īpaši kalniņi un bērnu baseins. Tos, kuri ir vecāki, gaida liels “slapjais” bērnu laukums ar tuneļiem, piekaru tiltiem, geizeriem, ūdens pistolēm un lielgabaliem. Parkā pastaigājas Lielā Pīle, kuru var aiztikt, sēdēt klēpī un kopā nofotografēties.

Parka teritorijā ir ģērbtuves, dušas un seifs. Varat arī iznomāt dvieli. Profesionāls fotogrāfs iemūžinās visaizraujošākos Jūsu atpūtas momentus akvaparkā. Jūs varēsiet iegādāties gatavus fotogrāfijas, kuras tiks izliktas pie izejas vienos dienā. Pēc ūdens izklaidēm jūs varat papusdienot vienā no akvaparka restorāniem, kur atradīsiet ēdienu ikvienai gaumei.

Kruīzs uz koraļļu rifiem

(dienas ekskursija, katru dienu 07:00-17:00, ar pusdienām)

 • EUR 90 pieaugušajiem, EUR 45 bērniem (4-14)

Aicinām Jūs doties kruīzā uz Lembongang salu ar ātrgaitas trīs klāju katamarānu. Katamarāns izmet enkuru pie peldoša pontona pie Lembongang salas rifa, kas ir ideāli piemērots aktīvai atpūtai gan virs, gan zem ūdens.

Kruīza cenā ir iekļauts:

 • transfērs
 • rīta un pēcpusdienas tēja ar cepumiem
 • “zviedru galda” pusdienas
 • rifu apskate ar īpaši iegremdētu laivu
 • brauciens ar “banānu”
 • peldmaskas / elpošanas trubiņas / pleznu izmantošana
 • visu pontona pakalpojumu izmantošana
 • slidināšanās no 35 metru ūdens slidkalniņa
 • zvejnieku ciema apskate
 • bērnu klubs

Kruīzs ar “Aristokate”

(dienas ekskursija, katru dienu 07:00-19:00, ar pusdienām)

 • EUR 95 pieaugušajiem, EUR 67 bērniem (8-14)

Dodieties lieliskā ceļojumā ar luksusa buru katamarānu “Aristokat” un izbaudiet atpūtu Lembongang salas kluba pludmalē.

Kruīza cenā ir iekļauts:

 • transfērs
 • rīta un pēcpusdienas tēja ar cepumiem
 • tropiskās BBQ pusdienas + alus, vīns un bezalkoholiskie dzērieni pusdienu laikā
 • zveja pa ceļam uz Lembongang salu
 • rifu apskate ar īpaši iegremdētu laivu
 • brauciens ar “banānu”
 • peldmaskas / elpošanas trubiņas / pleznu izmantošana
 • Kluba pludmales baseina un volejbola laukuma izmantošana
 • zvejnieku ciema apskate
 • bērnu klubs
 • dvieļu izmantošana

Saulrieta kruīzs

(pusdiena, katru dienu 16:00-21:00, ar vakariņām)

 • EUR 52 pieaugušajiem, EUR 25 bērniem (4-14)

Pavadiet brīnišķīgu ekvatoriālo vakaru jūrā uz kruīza kuģa Bali Hai II klāja un izbaudīt neaizmirstamu saulrietu.

Kruīza cenā ir iekļauts:

 • transfērs
 • kokteilis, kanapē, ziedu kaklarota
 • “zviedru galda” vakariņas
 • mūzikālā trio “Bakatos” priekšnesums
 • kabarē šovs

Kruīzs uz 3 salām

(pilna diena, katru dienu, ar pusdienām)

 • EUR 85 pieaugušajiem, EUR 56 bērniem

Mēģiniet apvienot Okeānu un ātrumu! Visātrākais kuteris Bali aizraus jūs līdz trīs skaistām vientuļām tropiskām saliņām. Turieties! Mēs apsteigsim vēju!

Kruīza cenā ir iekļauts:

 • transfērs
 • apstāšanās neskartā pludmalē, peldēšanās debeszilajos Kristāla līča ūdeņos
 • kruīzs pa kanālu starp divām salām
 • vietējo ciematu apskate
 • dvielis
 • pusdienas uz kutera klāja laiva vai Bali Hai kluba pludmales teritorijā
 • atpūta Bali Hai kluba pludmalē Lembongang salā

Kruīzs pie delfīniem

(2 stundas; katru dienu)

 • EUR 56 pieaugušajiem, EUR 38 bērniem

Ātrgaitas kuteris elpu aizraujošā ātrumā aizvedīs Jūs gar Nusa Dua piekrasti līdz delfīniem.

Kruīza cenā ir iekļauts:

 • transfērs
 • tēja, kafija, sulas un cepumi pirms uzkāpšanas uz kuģa klāja
 • vietu apmeklēšana, kuras iecienījuši delfīni

Nav ieteicams: bērniem līdz 12 gadu vecumam, grūtniecēm un cilvēkiem, kas cieš no balsta un kustību sistēmas slimībām vai sirds slimībām.

Piezīme: 90% gadījumu – varēsiet vērot delfīnus. Tomēr, lūdzu ņemiet vērā, ka delfīni ir brīvi okeāna iemītnieki, un mēs nevaram dot 100 procentu garantiju, kā tos sastapsim.

Kruīzs uz Kluba pludmali

(Visa diena; katru dienu, ar pusdienām)

 • EUR 89 pieaugušajiem, EUR 45 bērniem

Mēs aicinām Jūs kruīzā uz Lembongangas salas krastiem. Izbaudiet atpūtu zeltainajās Kluba pludmales smiltīs.

Kruīza cenā ir iekļauts:

 • transfērs
 • Rīta un pēcpusdienas tēja ar cepumiem
 • bārbekjū pusdienas
 • zvejnieku ciemata apskate
 • brauciens ar “banānu”
 • peldmaskas / elpošanas trubiņas / pleznu izmantošana
 • Kluba pludmales baseina un volejbola laukuma izmantošana
 • rifu aplūkošana no laivas ar stikla dibenu
 • bērnu klubs

Padoms: paņemiet apavus pastaigām pa salu, sauļošanās aizsargkrēmu, cepuri, peldkostīmu, fotokameru, naudu, lai apmaksātu papildu pakalpojumus, dzērienus un suvenīrus.

Daivings (niršana ar akvalangu)

Vai esat dzirdējuši, ka arvien vairāk un vairāk šovbiznesa zvaigznes (pēc viņu pašu atzinumu) izvēlas pavadīt brīvo laiku … zem ūdens? Tas patiesībā nemaz nav pārsteidzoši. Daivings (vai niršana) jau sen ir viens no populārākajiem aktīvās atpūtas veidiem pasaulē. Vienreiz izmēģinot jauno atpūtas veidu, iepazīstot zemūdens pasaules dīvainos un krāsainos iemītniekus, nav tik vienkārši apstāties.

Okeāna ūdeņi, netālu no Indonēzijas arhipelāga salām, ir pasaules nozīmes zemūdens floras un faunas dārgumu glabātuve. Bali zemūdens pasaule nav izņēmums. Lieliski zemūdens dārzi, apmēram tūkstotis visneiedomājamāko krāsu un izmēru zivju sugu, ideāla ūdens temperatūra un laba redzamība – garantē neaizmirstamus daivinga iespaidus Bali. Pārējais – jūsu izvēle!

Piedāvājumi gan iesācējiem, gan pieredzējušiem nirējiem. Individuālie un grupu braucieni uz visām populārākajām niršanas vietām Bali un tuvējās salās. Vienas dienas un vairāku dienu braucieni ar nakšņošanām viesnīcās. Daivinga kruīzi pa visu arhipelāgu ar uzturēšanos viesnīcās vai šoneros. Pilns PADI sertificēto programmu piedāvājums ar materiāliem krievu valodā.

Daivings Tulambenā

(ziemeļaustrumu piekraste)

 • EUR 118 pieaugušajiem, EUR 109 bērniem

Iegremdēšanās no pludmales. Ieteicams visu kategoriju daiveriem. Dziļums 4 – 30 m. Tā ir Bali vispopulārākā niršanas vieta. II Pasaules kara laikā nogrimis amerikāņu armijas kuģis Liberty, tā garums 120 m. Unikāla 60 metru klints, skaisti koraļļu rifi un tropisko zivju bari, murēnas, papagaiļzivis, haizivis. Pastāv iespēja satikt ar balto rifu haizivi, āmurhaizivi un delfīnus.

Daivings Padangbey un Gili Tepekong

(austrumu piekraste)

 • EUR 138 pieaugušajiem, EUR 128 bērniem

Iegremdēšanās no laivas; ieteicama pieredzējušiem nirējiem. Dziļums 3-40 m. Jūs varat redzēt zivis Labridae, baltās rifu haizivis, saules zivis, murēnas, lielās tropu zivis un mīkstos koraļļus.

Daivings “Šark Pointā”

 • EUR 110 (sertif.) pieaugušajiem (cenā iekļāuts; visi trasfēri, 2 niršanas reizes, dzērieni, dvielis, aprīkojums, apdrošināšana, krieviski runājošs instruktors)

Daivings “Manta Pointā”

 • EUR 130 (sertif.) pieaugušajiem (cenā iekļāuts; visi trasfēri, 2 niršanas reizes, dzērieni, dvielis, aprīkojums, apdrošināšana, krieviski runājošs instruktors)

Daivings “Nusa Penida” salas rajonā

 • EUR 120 (sertif.) pieaugušajiem (cenā iekļāuts; visi trasfēri, 2 niršanas reizes, dzērieni, dvielis, aprīkojums, apdrošināšana, krieviski runājošs instruktors)

Makšķerēšana

(Pusdienas ekskursija – 4 stundas 07:00-12:00) ar pusdienām, min.2 cilvēki:

 • EUR 125

(Pusdienas ekskursija – 6 stundas 07:00-14:00) ar pusdienām, min.2 cilvēki:

 • EUR 160

(Vienas dienas ekskursija – 8 stundas 07:00-16:00) ar pusdienām, min.2 cilvēki:

 • EUR 600 (laiva visai dienai)

(Pusdienas ekskursija – 4 saulrieta stundas 15:00-19:00) ar vakariņām, min.2 cilvēki:

 • EUR 125

Dodoties makšķerēt, mūsu kuteris aizvedīs Jūs atklātā okeānā, kā arī profesionāls makšķernieks parādīs labākās zvejas vietas un nodrošinās ar nepieciešamajiem makšķerēšanas piederumiem. Bali ir vairāki zvejas veidi, bet populārākie ir zveja virs koraļļiem un „tralēšanas” zveja.
Tā sauktā “koraļļu” zveja notiek koraļļu rifos seklā ūdenī. Jūsu kuteris, atkarībā no vēja un straumēm vai nu būs noenkurojies, vai vienkārši dreifēs. Šeit Jūs varat noķert zivis, kas sver līdz 2kg (asarus, papagaiļzivis, koraļļu foreles un citas).

„Tralēšanas” zvejas laikā kuteris atrodas pastāvīgā kustībā. Jūsu loms var sasniegt 60 kg. Tās var būt Spānijas makreles, mahi- mahi, dzeltenspuru tunzivs, trevali, barrakudas, marlīni.

Jahtu noma, jūras pastaiga

Ja Jūs valdzina atpūta uz ūdens, mēs varam piedāvāt buru un motorjahtas / kuterus izbraukšanai atklātā okeānā un uz blakus esošajām salām. Jahtas aprīkotas ar visu nepieciešamo aprīkojumu un glābšanas līdzekļiem peldēšanai okeāna ūdeņos. Komforts apvienojumā ar labu servisu uz jahtas klāja, profesionāla komanda – tas viss padarīs jūsu braucienu neaizmirstamu.

Bali ir kuteri, jahtas un šoneri, kas paredzēti 4-50 cilvēkiem. Jūs varat iznomāt kuģi uz laiku no 4 stundām līdz dažām dienām. Papildus atpūtai uz ūdens var noorganizēt tādas papildus izklaides, kā piemēram, makšķerēšana, niršana ar profesionālu instruktoru vai snorkelēšana, kā arī nodrošināt pusdienas (tās tiek atvestas vai tās Jums pagatavo pavārs uz kuģa), mūzika un dvieļi.

(Vienas dienas ekskursija, katru dienu 07:00-16:00, ar pusdienām)

 • EUR 85 pieaugušajiem, EUR 85 bērniem (8-11)

Kvadracikli

(Pusdiena, katru dienu, ar pusdienām)

 • EUR 83 pieaugušajiem, EUR 65 bērniem

Aizraujošs piedzīvojums visai ģimenei! Neaizmirstami iespaidi un izjūtas dodoties interesantā ceļojumā pa neskartajiem Bali salas mežiem ar mūsdienīgiem četru riteņu motocikliem. Ceļojuma laikā pa Bali neiebrauktajiem ceļiem instruktora un asistenta uzraudzībā Jūs redzēsiet gleznainas rīsu terases, kalnu strautus un tropu mežu eksotiskos augus. Kvadraciklu varēsiet vadīt pats vai pārmaiņus ar savu partneri. Pēc divu stundu ilgas pastaigas Jums tiks pasniegtas pusdienas.

Pieaugušie var izvēlēties vienvietīgo kvadraciklu. Braucienā var piedalīties bērni sākot no 12 gadu vecuma (kā otrais pasažieris).

Bagijs

(Pusdiena; katru dienu, ar pusdienām)

 • EUR 83 pieaugušajiem, EUR 65 bērniem

Piedāvājam Jums jaunu elpu aizraujošu ceļojumu. Bagijs – īpaša mašīna ar automātisko pārnesumkārbu, kas pārvietojas pa bezceļiem. Pēc instruktāžas Jūs varēsiet vadīt šo mašīnu patstāvīgi. Ar bagiju Jūs varat braukt vienatnē vai dalīt šo prieku divatā.

Jūs dosieties ceļojumā pa džungļiem, gar rīsu terasēm un tradicionālajiem Bali ciematiem. Strauji pagriezieni un stāvas nogāzes šo braucienu padarīs aizraujošu. Jums būs iespēja apstāties un nofotografēt neaizmirstamas dabas ainavas. Pēc divu stundu ilga brauciena Jums tiks pasniegtas pusdienas svaigā gaisā.

Bērniem no 7 gadiem atļauts braukt kopā ar pieaugušo, bet no 16 gadu vecumu var patstāvīgi vadīt mašīnu.

Kvadracikli/Bagijs + vizināšanās ar “Tubing”

(Vienas dienas ekskursija 07:00-17:00, katru dienu, ar pusdienām)

 • EUR 145 pieaugušajiem (ja viens pats), EUR 144 pieaugušajiem (ja divatā), EUR 110 bērniem (7-10)

Safari ar džipu

(Visu dienu, katru dienu 07:00-19:00, ar pusdienām)

Uz ziemeļiem:

 • EUR 130 pieaugušajiem, EUR 70 bērniem (4-11)

Uz Rietumiem:

 • EUR 140 pieaugušajiem, EUR 80 bērniem (4-11)

4×4 kvadracikli:

 • EUR 215 pieaugušajiem, EUR 155 bērniem (4-11)

Trofi:

 • EUR 390 pieaugušajiem

Ūdenskritumi:

 • EUR 121 pieaugušajiem, EUR 105 bērniem (4-11)

Safari sākas ar braucienu uz džungļiem. Šeit Jūs gaida pastaiga, kuras laikā gids Jums pastāstīs un parādīs interesantus tropu augus. Jūs redzēsiet kā aug kafija, papaija, mango un vēl daudzi citi interesanti augi. Nākamā apstāšanās pie rīsu terasēm, kur varēsiet pastaigāt, tikties ar vietējiem iedzīvotājiem un tuvumā apskatīt kā stāda un apstrādā rīsus. Pusdienas Jums tiks pasniegtas svaigā gaisā kalnu ciematā.

Pēc tam – brauciens pa bezceļu džungļiem. Pieredzējušu instruktoru pavadība Jūs varēsiet apbrīnot tropisko mežu un vietējo ciematu ainavas. Ja Jums paveiksies, un Jūs izkļūsiet līdz ceļam, tad Jūsu pēdējā apstāšanās būs tirgū pie Bro ezera. Šeit Jūs varēsiet iegādāties aromātiskās Bali zemenes un citus augļus.

Fotosesija

(pusdiena; katru dienu)

 • EUR 52

Papildiniet savu fotoalbumu ar eksotiskām fotogrāfijām!

Pielaikot 12 tautas tērpus no dažādiem Indonēzijas reģioniem un salām, nofotografēties tajos un atstāt sev atmiņai profesionālas fotogrāfijas – Jūs varēsiet apmeklējot fotosesiju.

Fotogrāfijas, kuras tiks iekļautas fotoalbumā un ierakstītas CD, Jums tiks nogādātas nākamajā dienā.

Kura no ekskursijām Jums patīk visvairāk?

Dodiet mums ziņu!

Go top