Japānas ekspresis

Fudzi kalns

Ceļojuma sākums: katru dienu
Tūres veids: pievienošanās grupai (ekskursiju laikā)

Starptautiskais aviopārlidojums nav iekļauts cenā

Cenā ir iekļauts:

 • Transfērs grupā
 • Nakšņošana: 6 naktis 3* viesnīcās
 • Brokastis katru dienu, 3 pusdienas
 • 4 ekskursijas grupā, ar angļu valodā runājošu gidu
 • Ātrgaitas vilciena biļetes Hakone – Odawara – Tokija
 • Ātrgaitas vilciena biļetes (2.klase) Tokija – Kioto

Cenā nav iekļauts:

 • Starptautiskais aviopārlidojums
 • Veselības apdrošināšana
 • Vīzas izmaksas Latvijas nepilsoņiem
 • Maltītes un dzērieni, kas nav norādīti programmā
 • Ekskursijas un ieejas maksas, kas nav norādītas programmā

1. diena: Ierašanās Tokijā

Ierašanās Tokijas starptautiskajā lidostā (Narita), pasu kontrole un bagāžas saņemšana. Ielidošanas zālē Jūs sagaidīs transporta kompānijas pārstāvis, kas Jūs pavadīs līdz mikroautobusam grupas transfēram uz viesnīcu.

Ierašanās un iekārtošanās uz 3 naktīm 3* viesnīcā Yaesu Fujiya 3*

2. diena: Tokijas pilsētas apskates ekskursija

No rīta (ap 09:00) pie viesnīcas piebrauks autobuss, ar kuru dosieties grupas ekskursijā pa Tokiju. Ekskursija notiks angļu valodā.

Uzbrauksiet Tokijas televīzijas tornī (Tokyo Tower), no skatu platformas paveras skaists skats uz pilsētu. Pēc tam aplūkosiet sintoistu templi Meiji (Meiji Jingu), kas uzcelts 1920. gadā par godu imperatoram Meiji un viņa sievai. Yoyogi parks, kas atrodas blakus templim un ir Tokijas iedzīvotāju iecienīta atpūtas vieta.

Pēc tam apmeklēsiet Imperatora pils Austrumu dārzu, kura teritorijā aug 2000 japāņu priedes, tās tiek uzskatītas par ilga mūža simbolu. Uz austrumiem no pils atrodas arkveida akmens dubultais tilts Nijubashi pa kuru varēja nokļūts Imperatora pils iekštelpās.

Tālāk ekskursijas maršruts ved caur centrālo Tokijas kvartālu Ginza, ko dēvē par Tokijas “skatlogu “. Ginzas simbols – 1894. gadā uzceltais universālveikals Wako ar pulksteņtornīti, kurš iezvana katru stundu. Slavenā Mikimoto pērļu galerija.

Dienas vidū pusdienas japāņu restorānā (pusdienas izmaksas ir iekļautas programmas cenā).

Pēc pusdienām apmeklēsiet Hamarikyu dārzu, tas ir pēdējais saglabājies dārzs Tokijā, kura grāvjus piepilda jūras ūdens paisuma laikā. Hamarikyu sākotnēji tika izveidots 17. gadsimtā vietējam feodālim un bija viņa mīļākā atpūtas vieta. Tradicionālās japāņu dārza mākslas apvienojums ar modernajiem debesskrāpjiem veido oriģinālu ainavu, kurā atspoguļojas dažādi laikmeti. Šeit sākas kruīzs pa Sumidas (vai Sumidagava) upi, kas plūst zem 26 unikāliem Tokijas tiltiem un ietek Tokijas līcī. Kruīza laikā Jums būs iespēja vērot unikālo senās un jaunās Tokijas harmoniju.

Pēc kruīza Jūs dosieties uz Asakusa Kannon. Tas ir vecākais budistu templis Japānas galvaspilsētā. Uz templi ved Nakamise iela – tirdzniecības ieliņa, un tā ir viena no populārākajām tradicionālo suvenīru iegādes vietām.

Maršruta nobeiguma posmā apmeklēsiet leģendāro Tokijas Akihabara kvartālu, kas pazīstama kā viena no lielākajiem iepirkšanās vietām pasaulē, kur var nopirkt elektroniku, datorus, spēles, ‘anime’ un ‘otaku’ preces, tostarp jaunas un lietotas.

Ekskursijas noslēgumā autobuss Jūs aizvedīs uz viesnīcu (apmēram 18:00).

3. diena: Ekskursija uz Fudzi kalnu un Hakone

No rīta (apmēram 09:00) pie viesnīcas piebrauks autobusu, ar kuru Jūs dosieties ekskursijā uz Fudzi un Hakone. Ekskursija notiks angļu valodā.

Ekskursijas laikā Jūs apmeklēsiet informācijas centru Fudzi kalna pakājē, nokļūsiet skatu laukumā, kas atrodas Fudzi kalna piektajā līmeni. Pēc tam Jums tiks piedāvātas pusdienas (iekļautas tūres cenā).

Tad Jūs dosieties nelielā kruīza braucienā pa Aši (Ashi) ezeru ar “pirātu” kuģīti, pēc tam ar pacēlāju nokļūsiet līdz Ovakudani geizeru ielejai, kas atrodas Kamiyama vulkāna krāterī, kur Jūs geizerā varēsiet mēģināt izvārīt vistu olas. Japāņi uzskatu, ka ikviena tāda apēsta ola pagarina dzīvi par 7 gadiem.

Ekskursijas noslēgumā gids Jūs pavadīs līdz dzelzceļa stacijai, kur ātrvilciens aizvedīs Jūs uz Tokijas centrālo dzelzceļa staciju aptuveni 18:00.

4. diena: Brauciens no Tokijas uz Kioto

Šodien pēc brokastīm Jūs atstāsiet savu viesnīcu Tokijā un ar ātrvilcienu dosieties uz Kioto. Pēc ierašanās piereģistrēsieties savā viesnīcā, kas atrodas netālu no dzelzceļa stacijas.

Atlikusī dienas daļa atpūtai.

Iekārtošanās viesnīcā (3 naktis) New Miyako Hotel 4*

5. diena: Kioto apskates ekskursija

Šodienas ekskursija sāksies no Jūsu viesnīcas plkst. 08:45. Pēc Jums atbrauks autobuss, ar kuru Jūs angliski runājošās grupas sastāvā dosieties iepazīt vēsturisko Kioto pilsētu.

Ekskursijas programmā paredzēts apmeklēt segunu pili Nidzjo (Nijo) (17.gs.), kas bija Tokugavas dinastijas segunu rezidence Kioto apmeklēšanas laikā. Jūs apmeklēsiet Kinkakudzi Zelta paviljonu, kas celts 1397.gadā, kā seguna Aisikaga Yoshimitsu rezidence, tas atrodas Rokuondzi tempļu kompleksā. Pēc tam Imperatora pils apskate.

Neliels pārtraukums pusdienām (iekļautas ceļojuma cenā).

Ekskursijas otrajā daļā apmeklēsiet vienu no nozīmīgākajām sintoistu svētnīcām Japānā, Heian-Jingu; Sandzyusangen-do templi, kur katra gada janvārī notiek “Vītolu burvestības”, kuras laikā ticīgie dodas pie priestera, lai viņš pieskartos viņu galvām ar svētā vītola zaru. Tiek uzskatīts, ka šāds pieskāriens dziedē galvassāpes un pasargā no tām. Sandzyusangen-do ir pazīstama arī pateicoties Toshiya (burtiski no japāņu valodas “Bultas sasniedz mērķi”) sacensībām –šaušanas ar slaveno japāņu loku kyudo.

Šodienas programmas noslēgumā apmeklēsiet Kiyomizu-dera (Tīrā ūdens templi). Galvenais tempļa apskates objekts ir milzīga veranda, kas paceļas 12 metrus virs klints malas, kur atrodas templis. Kā balsti kalpo milzīgi pīlāri, kas savienoti bez naglām. Tā ir lieliska skatu platforma un vienmēr ir ļaužu pārpilna. Ikviens tempļa apmeklētājs aplūko arī rituālu ūdenskritumu, kura dzidrais ūdens devis templim tā nosaukumu. Ūdenskritumu aizsargā Fudō-myōō dievība, kura ar savu briesmīgo izskatu atbaida ļaunos garus.

Ekskursijas autobuss atvedīs Jūs atpakaļ uz viesnīcu ap 19:00.

6. diena: Brauciens uz Naru

Dienas pirmā puse atpūtai.

Pēc pusdienām (ap 13:30) uz Jūsu viesnīcu atbrauks autobuss ar kuru kopā ar angliski runājošu grupu dosieties ekskursijā uz Japānas pirmo galvaspilsētu – Naru, kas pazīstama kā Japānas kultūras šūpulis.

Jūs apmeklēsiet Lielo Austrumu Todaidzi templi. Svētās zāles centrā atrodas liela Budas statuja, kas ir viens slavenākajiem Japānas tūrisma apskates objektiem, turklāt tā ir lielākā Budas figūra visā valstī, un tempļa galvenā zāle – Daibutsuden ir lielākā koka konstrukcija pasaulē. Todaidzi templis iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma aizsargājamo vietu sarakstā. Šeit Jums būs iespēja iegādāties suvenīrus Nara Nagomikan suvenīru veikaliņā.

Atgriešanās viesnīcā ap 19:00.

7. diena: Izbraukšana no Kioto, izlidošana no Osakas lidostas

No rīta pie Jūsu viesnīcas piebrauks mikroautobuss, kas aizvedīs Jūs uz starptautisko Osakas lidostu (Kansai International). Izlidošana mājup.

Ar šo noslēdzas Jūsu īsā iepazīšanās ar Japānu!

Cenas

Sākot no EUR 1313

1 personai 2-vietīgā numurā

 

Apmaksas un atteikšanās noteikumi

Pilns maksājums jāveic apstiprinot ceļojuma pasūtījumu.

Ja ceļojumu atceļ klients, tiek ieturēta sekojoša soda nauda:

 • 42-15 dienas pirms izbraukšanas = 20% no ceļojuma cenas
 • 14-4 dienas pirms izbraukšanas = 30% no ceļojuma cenas
 • Mazāk kā 4 dienas pirms izbraukšanas = 60% no ceļojuma cenas
 • Izbraukšanas dienā vai vēlāk = 100% no ceļojuma cenas.
Go top