Japāņi, vai viņi ir savādāki?

Sakura

Individuāla ceļojuma programma Japānā.

Stāvot zem Tokijas Shinjuku vai Shibuja rajonu neona gaismām, ir grūti iedomāties, ka valsts ārpasaulei tika atvērta tikai 19.gadsimta vidū, un ka tās būtība joprojām ir brīnišķīgas dabas ainavas, dziļu domu piepildītie senie sintoistu un dzen- budistu tempļi, Vienkāršības, Kārtības un Tradīciju sajūtas. Japāna – kontrastu valsts.

Maršruts: Tokija – Matsumoto – Tokayama – Shirakawa-go – Kanazawa – Kioto – Hiroshima – Miyazima – Osaka

Starptautiskais aviopārlidojums nav iekļauts cenā

Cenā ir iekļauts:

 • Nakšņošana divvietīgos numuros 4 * viesnīcās (Kioto 3 + *)
 • Brokastis
 • Sagaidīšana Naritas lidostā (angļu valodā runājošs firmas pārstāvis)
 • Transfērs no lidostas Narita – Limousine Bus
 • Angļu valodā runājošs gids 2 ekskursijās
 • Tokyo 1 Day Pass
 • Kyoto 1 Day Pass
 • Ieejas biļetes pēc ekskursiju programmas (2000 jenas / Tokija un 3000 jenas / Kioto)
 • Autobusu biļetes Matsumoto-Takayama, Takayama – Shirakawa-go, Shirakawa-go – Kanazawa
 • Nankai Rapi:t Train (Namba-Kansai Airport)
 • Japan Rail Pass 14 Days

Cenā nav iekļauts:

 • Starptautiskais aviopārlidojums
 • Veselības apdrošināšana
 • Vīzas izmaksas Latvijas nepilsoņiem
 • Maltītes un dzērieni, papildus tiem, kas norādīti programmā
 • Ekskursijas un ieejas maksas, papildus tām, kas norādītas programmā
 • Pilsētas sabiedriskā transporta izmaksas

1. diena: Narita Airport – viesnīca (bez maltītes)

Ierašanās Naritas lidostā.

Lidostas ierašanās zālē (Аrrival Gate) tikšanās ar angļu valodā runājošu firmas pārstāvi. Instruktāža par programmu, kuponu un biļešu saņemšana.

Transfērs uz viesnīcu Ginzā (Airport Limousine bus – iekļauts cenā). Izbraukšana plkst. 07:45, 10:40, 12:15, 13:45, 15:45, 16:45, 17:45, 18:45, 20:20, 21:45

Ierašanās viesnīcā, iekārtošanās, atpūta (Reģistrēšanās laiks viesnīcās sākas 15:00).

Brīvais laiks pilsētas patstāvīgai iepazīšanai. Jūs esat uz slavenākās iepirkšanās ielas Tokijā – Ginza.

Japānas mūsdienīgā galvaspilsēta neatstās nevienu vienaldzīgu. Vienu no visfutūristiskākajām pilsētām pasaulē veido vairāki rajoni-pilsētas, katrs ar savu raksturu un izskatu: Omotesando plašie un zaļojošie prospekti, Akihabaras hi-tech augsto tehnoloģiju veikali, Shinjuku debesskrāpji, Shibuya neticamā iluminācija un senlaicīgās Ueno šaurās iepirkšanās ieliņas un parki. Neticami dinamiska, piepildīta ar steidzīgiem cilvēku pūļiem, Tokija ir saglabājusi klusuma un miera saliņas parkos un vecajos tempļos.

Nakšņošana Tokyo Mitsui Garden Ginza Premier 4*.

2. diena: Tokija (brokastis)

Brokastis viesnīcā. Tikšanās ar angļu valodā runājošu gidu plkst. 9:00 viesnīcas vestibilā.

Vienas dienas ekskursija (9:00-17:00) pa Tokiju ar angļu valodā runājošu gidu – pastaigas un sabiedriskais transports. Aplūkosiet Imperatora dārzu, Hamarikju dārzu, Asakusa un Harajuku rajonus, Meiji templi (cenā iekļautas biļetes 2000 jenu robežās).

* Aprīļa sākumā Tokijas parkos var redzēt krāšņu sakuras ziedēšanu.

Pusdienas vietējā restorānā (nav iekļautas cenā, izdevumi jāsedz pašiem).

Imperatora pili, agrāko Edo pili, joprojām ieskauj gleznains grāvis, vārti un senie torņi. Pils dārzs – viena no iecienītākajām galvaspilsētas iedzīvotāju atpūtas vietām.

Blakus Tokijas centrālajai dzelzceļa stacijai atrodas vēsturiskais debesskrāpis Marinuochi (“Maru-Biru”) – restorānu, veikalu un biroju komplekss. Blakus modernajam Ginza iepirkšanās rajonam atrodas kabuki teātris Kabukiza. Pilsētas lielākais parks Ueno, kurā atrodas vairāki slaveni muzeji, aprīlī kļūst par svētceļojumu vietu ziedošās sakuras cienītājiem.

Pilsētas vēsturi var sajust Asakusa rajonā. Netālu no budistu tempļa Asakusa Kannon Temple ir labākā vieta, lai iegādātos suvenīrus. Pilsētas naktsdzīves centrs ir pilsētas komerciālais Shinjuku rajons. Šeit atrodas populārais Shinjuku Gyoen parks un Tokijas opera. Šibujā, netālu no mierīgās sintoistu svētnīcas Maiji Shrine, virmo dzīve jauniešu vidū populārajos Harajuku un Aoyama rajonos.

Mākslīgi izveidotā sala – Odaiba ir viena no visvairāk apmeklētajām vietām galvaspilsētā, pateicoties modes veikaliem, izklaides un atpūtas parkam, kā arī SPA kompleksam Oedo-Onsen Monogatari.

No panorāmas rata Ferris Weel paveras fantastisks skats uz pilsētu, īpaši skaists tas ir vakara gaismās.

Nakšņošana Tokyo Mitsui Garden Ginza Premier 4*

3. diena: Tokija (brokastis)

Brokastis viesnīcā.

Brīvais laiks Tokijā.

 • Iesakām apmeklēt Zivju tirgu Tsukiji Fish Market, pasaules lielāko jūras velšu tirgu.
 • Ja vēlaties, ļoti agri no rīta iespējams vērot Tunču izsoles (ne vairāk kā 120 cilvēki. dienā), lai tur varētu piedalīties jādodas uz Tsukiji tirgu jo ​​ātrāk, jo labāk, un jābūt gataviem stāvēt rindā. 04:30 – iziešana no viesnīcas (15 minūšu gājiena attālumā), 05:00 – apmeklētāju reģistrācija izsolei (apmeklēšana 5:25-05:50 vai 5:50-06:15).

 • Iesakām apmeklēt Odaiba rajonu
 • Dažu minūšu laikā Jūs varat aiziet līdz Shiodome / Yurikamome Monorail stacijai, kas atrodas pretī Jūsu viesnīcā. Vilcieni uz Odaibu dienas laikā atiet ik pēc 5 minūtēm, brauciena ilgums – 12 minūtes, braukšanas maksa – 310 jenas.

  Jūs varat apmeklēt:

 • Odaiba Onsen – karstie avoti (2900 jenas / pers., 2 minūšu gājienā no Monorail Telecom Center stacijas)
 • Atrakciju parks Joypolis (Tokyo Joypolis Amusement Park) (500 jenas / pers., 2 min. gājienā no Monorail Odaiba Station)

Nakšņošana Tokyo Mitsui Garden Ginza Premier 4*

4. diena: Tokija – Matsumoto – Takayama (brokastis, vakariņas)

Brokastis viesnīcā.

Patstāvīga izrakstīšanās no viesnīcas, brauciens uz Matsumoto un Takayama. 07:30 – pēc 5 minūšu gājiena Jūs sasniegsiet JR Shimbashi Station. 07:44 -08:10 – izbraukšana ar JR local train līdz Shinjuku stacijai (apļa līnija Yamanote Loop Line Shimbashi 07:44 – Shinjuku 08:10; Vilciena biļetes izmaksas ir iekļautas Japan Rail Pass ). 8:30-11:28- pārsēšanās uz JR Akusa Express Nr 7 uz Matsumoto. 11:28 – pēc ierašanās Matsumoto 15 minūšu gājiena attālumā atrodas pils.

Patstāvīga Matsumoto pils apskate (Matsumoto Castle) (12:00 – 13:00).

>Matsumoto – neliela pilsētiņa, kuras galvenais apskates objekts ir skaista 16.gs. samuraju pils, viena no skaistākajām klasiskajām Japānas pilīm. Galveno pils torni pateicoties tā melnajai krāsai bieži sauc par “Kraukļa pili”. Tā tika uzcelta pilsoņu karu laikmetā, un tāpēc tai nepiemīt dekoratīva pārmērība; majestātiskais skaistums ir ietverts ēkas siluetā un jaukajā parkā pie pils.

Atgriešanās autoostā – pretī dzelzceļa stacijai Matsumoto (15 min. gājiens). 14:05 – 16:25 – izbraukšana ar autobusu Nohi Bus līdz Takayama (Matsumoto 14:05 – Takayama 16:25, autobusa biļete ir iekļauta ceļojuma cenā).

16:25 – pēc ierašanās Takayama 15 minūšu gājiens līdz Jūsu viesnīcai. Iekārtošanās japāņu stila viesnīcā – riokanā.

Atpūta un vakariņas japāņu stilā riokanā.

Nakšņošana Takayama Sumiyoshi Ryokan (japāņu stila istaba ar 6-8 tatami). Japāņu futons.

5. diena: Takayama (brokastis, vakariņas)

Brokastis viesnīcā.

Brīvais laiks Takayama patstāvīgai iepazīšanai. Iegremdējieties mierīgajā senatnīgās japāņu pilsētiņas atmosfērā, novērtējiet amatnieku izstrādājumu skaistumu un eleganci, nobaudiet tradicionālos ēdienus, nogaršojiet dažādu šķirņu sakē.

Takayama – klusa mierīga pilsētiņa, šaurajās ieliņās saglabājusies Edo perioda atmosfēra. Tā atrodas gleznainā kalnu rajonā “Japānas Alpos”, tās kvalificētie galdnieki un vietējais sakē ir pazīstams visā valstī. Takayama atgādina pilsētu – muzeju, kas divas reizes gadā: pavasarī un rudenī, pārvēršas rosīgā tautas svētku centrā, kad ielas piepildīta procesijas ar tautas tērpos ģērbtiem japāņiem, nesot koši rotātas nestuves.

Atpūta un vakariņas riokanā.

Nakšņošana Takayama / Sumiyoshi Ryokan (japāņu stila istabas).

6. diena: Takayama – Shirakawago – Kanazawa (brokastis)

Brokastis viesnīcā.

09:00 – 15 minūšu gājiena attālumā no riokana atrodas autoosta Takayama. 9:50-10:40 Izbraukšana ar autobusu uz Shirakawago (Takayama 09:50 – Shirakawago 10:40, autobusa biļete ir iekļauta ceļojuma cenā).

Patstāvīga Shirakawa-go (UNESCO) aplūkošana.

Tikai dažu stundu brauciena attālumā no Tokijas ar autobusu, Haku-san kalna pakājē, ko ieskauj rīsu lauki, atrodas idillisks etnogrāfiskais ciems Shirakawa-go, kas sastāv no 114 koka mājām ar stāviem, niedrēm klātiem jumtiem.

Shirakawa-go var iepazīt tradicionālos audumu krāsošana veidus un aušanas tehniku, uzzināt, kā pagatavo japāņu nūdeles – soba. Rudenī ciematā notiek vietējās sakē šķirnes “Doburoku” svētki, kuru laikā notiek lauvu deja – “Shishi-Mai”.

13:50-15:05 – Izbraukšana ar autobusu uz Kanazawa (Shirakawago 13:50 – Kanazawa 15:05, autobusa biļete ir iekļauta ceļojuma cenā). 15:05 – ierašanās Kanazawa, Jūsu viesnīca atrodas vienas minūtes gājiena attālumā.

Iekārtošanās viesnīcā un atpūta.

Nakšņošana Kanazawa ANA Crowne Plaza Kanazawa 4*

7. diena: Kanazawa – Kioto (brokastis)

Brokastis viesnīcā.

Patstāvīga Kanazawas iepazīšana.

Kanazawa – pilsēta joprojām saglabājusi daudzas agro feodālo laiku pils apmetnes iezīmes. Iedzīvotāju aizraušanās ar Noh teātra drāmām, tējas ceremonijām un ikebanu bija rezultāts ilgam bez kara periodam – no XVII līdz XIX gs. Kenrokuen parks dibināts 1822.gadā, tas tiek uzskatīts par vienu no trim skaistākajiem ainavu dārziem Japānā.

Ieteicams apmeklēt slaveno Kenrokuen parku. Paņemiet taksometru un 10 minūšu laikā Jūs nokļūsiet līdz parkam (taksometrs – 1000 jenas, ieejas maksa – 300 jenas / pers.). Pēc parka apskates atgriezties viesnīcā.

12:00 – izbraukšana no viesnīcas uz Kioto. 1 minūtes gājienā Jūs sasniegsiet JR Kanazawa Station. Izbraukšana ar JR Thunderbird Express N24 uz Kioto (Kanazava 00:53 – Kioto 15:09, Vilciena biļetes izmaksas ir iekļautas Japan Rail Pass).
Pēc ierašanās JR Kyoto Station dodieties uz Kioto pilsētas metro līniju. Ar metro brauciet līdz Karasuma-Oike (ceļā 5 minūtes, ceļa izdevumi 210 jenas / personai, vilcieni kursē ik 7-10 minūtēm). Jūsu viesnīca atrodas vienas minūtes gājiena attālumā no metro stacijas Karasuma-Oike.

Iekārtošanās viesnīcā un atpūta.

Nakšņošana Kyoto Mitsui Garden Hotel Kyoto-Sanyo 3+*

8. diena: Kioto (brokastis)

Brokastis viesnīcā.

9:00 tikšanās ar angliski runājošu gidu viesnīcas vestibilā. Vienas dienas ekskursija (9:00 – 17:00) ar angļu valodā runājošu gidu – kājām un ar sabiedrisko transportu. Apmeklējot Kinkakuji, Ryoanji, Kiyomizudera tempļus, seno Gion rajonu (ieejas biļetes 3000 jenu ietvaros iekļautas cenā).

Kioto – viena no svarīgākajām Japānas tūrisma apskates vietām, valsts galvaspilsēta no 794. līdz 1868.gadam. Kioto ir saglabājušies vairāk nekā 2000 tempļi un tiek uzturētas senās kultūras tradīcijas. Šeit Jūs novērtēsiet seno koka ēku skaistumu, redzēsiet geišas un ar bruģakmeni klātās seno kvartālu ielas. Ne mazāk interesantas kā Kioto senatnīgums var būt arī japāņu skolēnu tūristu grupas, visi ļoti disciplinēti, vienādi ģērbušies kā arī fanātiskie fotogrāfi.

Pilsētas centrā – Imperatora pils, slavens japāņu arhitektūras paraugs, blakus atrodas Nijo pils, kur bija apmeties šoguns Tokugawa. Gion viduslaiku kvartālā Jūs iepazīsieties ar tradicionālo mākslu, tējas namiņiem un teatrāliem uzvedumiem. Sanjusangendo budistu templī redzēsiet 1001 žēlsirdības dievietes Kanonas apzeltītu statuju. No budistu tempļa Kiyomizu koka verandas paveras panorāmas skats uz pilsētu. “Sudraba templis» Ginkakuji plaši pazīstams ar izsmalcinātu arhitektūru un ainaviskā dārza skaistumu.

Imperatoru rezidences Katsura un Shugakuin – tradicionālā japāņu ainavu dizaina piemēri. Arashiyama rajons ir ievērojams ar saviem tempļiem un veikaliņiem. Kioto rietumu daļā atrodas tempļu arhitektūras pērles – budistu svētnīcas Kinkakuji un Ryoanji, kas ieguvušas pasaules slavu pateicoties savam Akmens dārzam.

Pusdienas vietējā restorānā (uz jūsu rēķina).

Nakšņošana Kyoto/ Mitsui Garden Hotel Kyoto-Sanyo 3+*

9. diena: Kioto (brokastis)

Brokastis viesnīcā.

Brīvais laiks pilsētas patstāvīgai iepazīšanai.

Ieteicams apmeklēt:

 • Machiya Townhouse Tour & Tea Ceremony Experience (3150 jenas / pers., 45 min)
 • Machiya Townhouse Tour, Kimono Dressing & Tea Ceremony Experience (7350 jenas / pers., 60 min)
 • Machiya Townhouse Tour, Kimono Dressing, Tea Ceremony Experience & Japanese Traditional Lunch (10500 jenas / pers., 60 min)
 • Kyoto Back Street 4h Cycling Tour with English speaking guide (6500 jenas / pers.)

Nakšņošana Kyoto / Mitsui Garden Hotel Kyoto-Sanyo 3+*.

10. diena: Kioto – Hirosima (brokastis)

Brokastis viesnīcā.

08:45 – izbraukšana no viesnīcas. 1 minūtes gājiena attālumā atrodas metro Karasuma-Oike, no šejienes 5 minūšu laikā aizbrauksiet līdz Kioto stacijai ( cena 210 jenas / pers., vilcieni atiet ik pēc 7-10 minūtēm). 9:36-11:28 – izbraukšana ar Shinkansen Super Express uz Hirosimu (Vilciena biļetes izmaksas ir iekļautas Japan Rail Pass). Ceļā paredzēta pārsēšanās:

 • Kodama Super Express N697 Kyoto 09:36 – Shin-Osaka 09:50
 • Sakura Super Express N551 Shin-Osaka 09:59-Hiroshima 11:28

11:28 – ierašanās Hirosimā.

Viesnīca atrodas 1 minūtes gājiena attālumā. Reģistrējieties viesnīcā, atstājiet bagāžu un izmantojiet brīvo laiku, lai iepazītu pilsētu. Iekārtošanās viesnīcā sākas no 15:00.

Brīvais laiks patstāvīgai Hirosimas iepazīšanai.

Ieteicams apmeklēt Memoriālo parku (Peace Memorial Park) un Atombumbas Domu (Atomic Bomb Dome). Nokļūt līdz tiem Jūs varat ar taksometru (izmaksās aptuveni 1000 jenu). Ja jūs vēlaties apmeklēt Miera muzeju – ieejas maksa 50 jenas / pers.

Hiroshima. Bijusī piļu pilsēta, Hirosima vienā mirklī tika pārvērsta par pelniem atombombardēšanas laikā 1945.gadā. Tagad tā ir moderna pilsēta ar platiem bulvāriem un stikla augstceltnēm, vienīgi Atombumbas Doms un Miera parks atgādina par briesmīgo traģēdiju, kad bojā gāja simtiem tūkstošu dzīvību. Mūžīgā uguns deg pie atombumbas upuru memoriālā pieminekļa un tiks izdzēsta tikai pēc visas pasaules kodolieroču iznīcināšanas.

Nakšņošana Hiroshima Sheraton Hiroshima.

11. diena: Hirosima – Miyajima (brokastis, vakariņas)

Brokastis viesnīcā.

1 minūtes gājiena attālumā atrodas JR Hiroshima Station. Brauciens ar vietējo vilcienu JR Local Train uz Miyajima- Guchi (30 minūtes, Vilciena biļetes izmaksas ir iekļautas Japan Rail Pass ). Rekomendējam vilcienu Hirosima 10:00 – Mayajima-Guchi 10:27, vilcieni atiet ik pēc 15 minūtēm.

Pārbrauciens ar prāmi uz Miyajima salu (20 minūtes, Japan Rail Pass iekļauj prāmja biļetes izmaksas). Rekomendējam prāmi Mayajima Guchi 10:45 – Mayajima sala 10:55, prāmji kursē ik pēc 15 minūtēm).

Ierodoties salā 10 minūšu gājiens līdz Jūsu minsuku. Piereģistrējieties, atstājiet bagāžu un dodieties aplūkot vienu no skaistākajām vietām Japānā – Mijadzimas salu. Istabā varēsiet iekārtoties pēc 15:00.

Brīvais laiks patstāvīgai Mijadzimas iepazīšanai.

Mijadzima atrodas tuvu Hirosimai, ezera vidū uz salas. Slavenie Toriju vārti, viena no Japānas vizītkartēm, augsta ūdens līmeņa laikā paceļas virs ezera ūdeņiem kalna pakājē, kur atrodas sintoistu svētnīca Itsukushima. Tempļa celtnes savienotas savā starpā ar koridoriem, kas atrodas virs ūdens; paisuma laikā šķiet, ka viss templis it kā peld jūrā. Visa sala, kas aizņem 30 kvadrātkilometru teritoriju, lepojas ar izcili skaistām dabas ainavām. Sala izceļas arī ar to, ka šeit dzīvo pieradināti brieži.

Itsukushima svētnīca – ieejas biļete 300 jenas / pers.

Atpūta, izmitināšana un vakariņas kādā japāņu stila minsuku. Nakšņošana Miyajima-Island / Kawaguchi Minshuku, ģimenes viesnīcā (japāņu stila istaba ar 10 tatami). Japāņu futons.

12. diena: Mayajima – Osaka (brokastis)

Brokastis ģimenes viesnīcā.

08:30 – 10 minūšu gājiens uz prāmi. Izbraukšana ar prāmi uz Miyajima-guchi (10 min.) Ieteicams tvaikonis Mayajima Island 09:10 – Mayajima Guchi 09:20. Japan Rail Pass iekļauj prāmja biļetes izmaksas.

Brauciens ar prāmi uz Miyajima salu (20 minūtes, Japan Rail Pass iekļauj prāmja biļetes izmaksas). Rekomendējam prāmi Mayajima Guchi 10:45 – Mayajima Island 10:55, prāmji kursē ik pēc 15 minūtēm.

9:53-10:20 – Brauciens ar vilcienu JR Local Train līdz Hirosimai (30 min.) Vilciena biļetes izmaksas ir iekļautas Japan Rail Pass , vilcieni atiet ik pēc 15 minūtēm. 10:48-12:21 Izbraukšana ar Shinkansen Sakura Super Express N544 uz Shin-Osaka (1,5 stundas). Vilciena biļetes izmaksas ir iekļautas Japan Rail Pass.

Pēc ierašanās Shin-Osaka stacijā pārejiet uz Osakas-pilsētas Midousuji Subway Line metro līniju un brauciet līdz Namba stacijai (brauciens ilgst aptuveni 15 minūtes, maksā 270 jenu / personai, metro vilcieni atiet ik pēc 4 minūtēm). No metro stacijas Namba 3 minūšu gājiens līdz Jūsu viesnīcai.

Brīvais laiks patstāvīgai Osakas iepazīšanai – Jūsu viesnīca atrodas centrālajā zonā.

Nakšņošana Osakā Cross Hotel Osaka 4*.

13. diena: Osaka – Kansai lidosta (brokastis)

Osaka – Kansai lidosta (brokastis)Brokastis viesnīcā.

Brīvais laiks pilsētā.

Izbraukšana ar vilcienu Nankai Rapid Train uz Kansai lidostu (40 minūtes ceļā). Vilciena biļete ir iekļauta cenā.

Lidojums uz Eiropu.

Cenas

sākot no EUR 3030

1 personai 2-vietīgā numurā (minimums – 2 cilvēki)

 

Apmaksas un atteikšanās noteikumi

Pilns maksājums jāveic apstiprinot ceļojuma pasūtījumu.

Ja ceļojumu atceļ klients, tiek ieturēta sekojoša soda nauda:

 • 42-15 dienas pirms izbraukšanas = 20% no ceļojuma cenas
 • 14-4 dienas pirms izbraukšanas = 30% no ceļojuma cenas
 • Mazāk kā 4 dienas pirms izbraukšanas = 60% no ceļojuma cenas
 • Izbraukšanas dienā vai vēlāk = 100% no ceļojuma cenas.
Go top