Klasiskā Malaizija

Klasiska Malaizija

Ceļojums pēc maršruta Kualalumpura — Penanga. Šajā ceļojumu Jūs iepazīsiet Malaizijas būtību, vēsturi un kultūru, visu to, kas padara to unikālu.

Cenā ir iekļauts:

 • Nakšņošana divvietīgā numurā sekojošās viesnīcās: Hotel Royal 4* Kualalumpūrā, Strawberry Park Resort 4* Cameron Highlands, Belum Rainforest Resort 4* Belum, Holiday Inn 4* Penangā
 • Ekskursijas ar krievu valodā runājošu gidu pēc programmas
 • Ēdināšana pēc programmas (brokastis katru dienu, 2. un 3. dienā – brokastis un pusdienas)
 • Transfēri
 • Ieejas biļetes

Cenā nav iekļauts:

 • Aviopārlidojumi
 • Medicīniskā apdrošināšana
 • Vīza
 • Papildus izdevumi
 • Ķīniešu Jaunā gada laikā iespējams jāpiemaksā par tūri

1. diena: Kualalumpūra

Ierašanās Kualalumpuras lidostā (vēlams ar rīta lidojumu) Pa ceļam uz viesnīcu Kualalumpurā ekskursija Putradžaijā – Malaizijas administratīvā galvaspilsētā , kas atrodas 25 km attālumā no Kualalumpuras. Pilsēta racionāli apvieno mūsdienīgu arhitektūru ar tradicionālajiem islāma motīviem, zaļos parkus ar augsto tehnoloģiju tiltiem. Absolūti tīra, absolūti perfekta. Šeit atrodas tādi apskates objekti, kā Tiesu pils (līdzinās Tadžmahalam), neticami spilgta un pārsteidzoši skaista mošeja Putra (tautā pazīstama kā Rozā mošeja), tērauda mošeja, kurai nav līdzīgas pasaulē, tilti, kuru elementi atkārto pasaules slavenāko tiltu elementus, un vēl daudz kas cits.

Tad turpinām braucienu uz Kualalumpuru un iepazīstam pilsētu apskates ekskursijas laikā. Trīs stundu laikā, braucot komfortablā autobusā un apstājoties pie galvenajiem Dienvidaustrumu Āzijas industriālās galvaspilsētas apskates objektiem, krieviski runājošs gids Jūs iepazīstināt ar K.L. (tā pilsētu dēvē tās iedzīvotāji) izveidošanas vēsturi, iepazīstinās ar tās iedzīvotāju ieradumiem, ieteiks, kur un ko vislabāk nopirkt, kurā restorānā nobaudīt vietējos ēdienus un kā plānot savu turpmāko uzturēšanos. Patīkamus pārsteigumus Jums sagādās jautri fakti un oriģināli joki, kas saistīti ar Kualalumpuru un tās iedzīvotājiem.

Apstāšanās: Karaļa pils, Ķīniešu templis, Nacionālā mošeja ar unikālu kupolu, Neatkarības laukums, Batikas fabrika, foto pietura pie Petronas Dvīņu torņiem.

2. diena: Cameron Highlands

Plkst. 9.00 tikšanās viesnīcas vestibilā ar vadītāju un transfērs uz Kamerūnas augstieni (Cameron Highlands).

Ceļš ved pa gleznainajiem džungļiem un kalniem. Pa ceļam Jūs apmeklēsiet tējas plantācijas un Orang Asli mājokļus. Ierodoties Kamerūnas augstienē piereģistrēšanās viesnīcā. Kamerūnas augstienes apkārtnes iedzīvotāji dzīvo tieši džungļos. Tūres laikā Jūs aizvedīs uz kādu no šīm vietām, kur vietējie iedzīvotāji, lai gan meklē darba iespējas pilsētās vai saimniecībās, joprojām izvēlas dzīvot harmonijā ar apkārtējo vidi.

Nakts viesnīcā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka tējas plantācijas ir slēgtas pirmdienās un svētku dienās.

3. diena: Orang Utan

Pulksten 9.00 tikšanās viesnīcas vestibilā ar gidu un izbraukšana uz Bukit Mera, vienīgo orangutānu atjaunošanu centru Malaizija pussalā. Dažu minūšu brauciens ar laivu aizved jūs uz Orang Utan salu, kur orangutāni dzīvo savvaļā.

Šī unikālā sala vienlaikus ir gan šo uz zemes apdraudēto zīdītāju patvērums, gan pētniecības centrs. Pusdienas vietējā restorānā. Pēc pusdienām Jūs apmeklēsiet karalisko Kuala Kangsar pilsētu – Perak štata sultāna rezidenci, aplūkosiet Ubudiah mošeju un Karaļa pili.

Tūres noslēgumā dosieties uz Belumu. Ierodoties piereģistrēšanās viesnīcā un brīvais laiku.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Orang Utan salas apmeklējums nav garantēta saistībā ar ūdens līmeņa svārstībām ezerā.

4. diena: Tropiskais mežs

Brokastis.

Plkst. 9.00 no rīta tikšanās ar gidu viesnīcas vestibilā un izbraukšana vienas dienas ekskursijā. Jūs nokļūsiet vienā no vecākajiem un neskartākajiem Malaizijas tropiskajiem mežiem. Tropisko mežu ēnā Jums būs noorganizētas vieglas pusdienas – pikniks. Ekskursijas noslēgums ap plkst. 16.00 un transfērs uz viesnīcu.

Vakars atpūtai. Nakts viesnīcā.

5. diena: Bužang ieleja — Penanga

Pēc brokastīm plkst. 09.00 izbraukšana uz Penangu. Pa ceļam apstāšanās Bužang (Bujang) ielejā. Jūs apmeklēsiet vienīgo arheoloģisko izrakumu vietu Malakas pussalā. Redzēsiet daudzas stupas, hinduistu un budistu tempļus, kas tika celti laika posmā no III līdz XIII gadsimtam. Apmeklēsiet Arheoloģijas muzeju un Kek Lok Si tempļa kompleksu. Piereģistrēšanās viesnīcā.

Bužang ieleja — arheoloģisko izrakumu vieta Gunung kalna pakājē. Tā ir bagātākā arheoloģisko atradumu zona Malaizijā. Arheoloģiskā izpēte liecina, ka senā hindu-budistu karaļvalsts šeit valdīja jau m.ē. 300. gadā. Relikvijas, kas atrastas izrakumu vietā, tagad aplūkojamas arheoloģijas muzejā. Tie ir keramikas paraugi un akmens rotaslietu kastītes, metāla instrumenti, podniecības izstrādājumi un senas hindu ikonas. Izrakumos tika atklāti 50 senie tempļi, no kuriem daudzi tika uzcelti Bužang ielejas civilizācijas uzplaukuma laikā.

6. diena: Penanga

Brokastis viesnīcā.

Pēc brokastīm ekskursija pa Penangas salu. Jūs apmeklēsiet tajiešu Guļošā Budas templi un ļoti skaisto Birmas templi. Jūs redzēsiet Kornvola fortu, kuru uzbūvēja sers Frensis, kurš ir šīs britu apmetnes dibinātājs. Varēsiet apbrīnot daudzas koloniālā laika ēkas. Pēc ekskursijas transfērs uz lidostu vai uz Jūsu viesnīcu.

Pievērsiet uzmanību: lai saņemtu atļauju apmeklēt Belumas dabas rezervātu, Jums ir jāsniedz pases kopija, ne vēlāk kā 18 darbdienas pirms ierašanās.

Cenas

Sākot no EUR 1045

1 cilvēkam 3-vietīgajā numurā

Cena 1 cilvēkam 2-vietīgajā numurā — EUR 1273
Piemaksa par 1-vietīgo izvietošanu — EUR 348

Pievērsiet uzmanību! Laika periodā no 2013. g. 1. decembra līdz 2014. g. 15. janvārim — cena pēc pieprasījuma.

Apmaksas un atteikšanās noteikumi

Pilns maksājums jāveic apstiprinot ceļojuma pasūtījumu.

Ja ceļojumu atceļ klients, tiek ieturēta sekojoša soda nauda:

 • 42-15 dienas pirms izbraukšanas = 20% no ceļojuma cenas
 • 14-4 dienas pirms izbraukšanas = 30% no ceļojuma cenas
 • Mazāk kā 4 dienas pirms izbraukšanas = 60% no ceļojuma cenas
 • Izbraukšanas dienā vai vēlāk = 100% no ceļojuma cenas.
Go top