Maģiskā Meksika (ceļojums ar Prime Travel)

Maģiskā Meksika

“Maģiskā Meksika” – garantēta grupas ekskursija sniedz iespēju iepazīt senās pirmskolumba laikmeta kultūras, apbrīnot unikālu floru un faunu vairākos Meksikas štatos un izbaudīt tādu koloniālo pilsētu kā Verakrusa, Puebla, Kampeče un Merida mājīgumu.

Cenā ir iekļauts:

 • Komfortablas 4* viesnīcas
 • Brokastis (zviedru galds / amerikāņu brokastis)
 • Pārbraucieni ar pirmās klases autobusu ar gaisa kondicionēšanu un tualeti (ja grupa sastāv no 15 personām vai mazāk, tiks izmantots mikroautobuss ar gaisa kondicionēšanu)
 • Krieviski runājoši, kompetenti, pieredzējuši gidi visa ceļojuma laikā
 • Ieejas maksas uz visiem tūristu apskates objektiem, kas norādīti programmā
 • Dzeramnauda istabenēm, nesējiem un oficiantiem (brokastīs)
 • Transfērs “lidosta – viesnīca” Mehiko ierašanās dienā
 • Transfērs “viesnīca – lidosta” Kankūnā

Cenā nav iekļauts:

 • Dzīvošana viesnīcā pēc ceļojuma
 • Dzeramnauda gidam un šoferim
 • Transfērs no viesnīcas uz Riviera Maya lidostu
 • Starptautiskais aviopārlidojums

1. diena: Mehiko

Ierašanās Mehiko. Tikšanās lidostā ar krieviski runājošu gidu

Transfērs uz 4* viesnīcu.

2. diena: Mehiko – Nacionālais Antropoloģijas muzejs – Teotivakana

Brokastis.

Mehiko apskates ekskursija ar vēsturiskā centra apmeklēšanu (iekļauts UNESCO sarakstā) – Zokalo laukums, kura tuvumā atrodas senā acteku rituālā centra drupas. Agrāk šeit bija Templo Major piramīda, tagad – muzejs un arheoloģisko izrakumu vieta. Meksikas galvenās katoļu Katedrāles apmeklēšana. Prezidenta pils apmeklēšana, kur atrodas slavenā Meksikas mākslinieka Djego Rivjeras freskas.* Tad apmeklēsim Nacionālo Antropoloģijas muzeju, lielāko Latīņamerikā un vienu no nozīmīgākajiem pasaulē. Tā kolekciju veido daudzi arheoloģiskie un etnogrāfiskie artefakti no visas Meksikas. Šeit redzēsim visinteresantākos maiju un acteku kultūras objektus, ieskaitot slaveno Saules akmeni.

Ekskursija Teotivakānas arheoloģiskajā kompleksā (iekļauts UNESCO sarakstā). Galvenās apskates vietas – Saules piramīda, Mēness piramīda, Nāves iela, Spalvainās čūskas templis.

Atgriešanās viesnīcā Mehiko.

Svarīgi! * Nacionālā pils ne vienmēr ir atvērta apmeklēšanai. Uzņemošā firma patur tiesības izlaist pils apmeklēšanu, ja Zocalo galvenajā laukumā notiek pasākumi, vai paredzamas oficiālās vizītes un citi apstākļi, kas var ietekmēt pils slēgšanu.

3. diena: Mehiko – Puebla – Verakrusa

Brokastis. Izbraukšana no Mehiko uz Pueblu. Pa ceļam var redzēt krāšņos aktīvos vulkānus Popocatepetl un Istaksiuatl.

“Eņģeļu pilsētas” – Pueblas (iekļauta UNESCO sarakstā) apmeklēšana, tā ir slavena ar savu koloniālo stilu, nacionālo virtuvi, “talavera” keramiku, rokdarbiem, baznīcām un kapelu.

Ierašanās Verakrusā, vienā no lielākajām ostām valstī, kas ir slavena ar savu draudzīgo iedzīvotāju optimismu, lielisku kafiju un gadsimtiem senām tradīcijām.

Nakšņošana viesnīcā Verakrusā.

4. diena: Verakrusa – La Venta – Palenke

Pēc brokastīm brauciens no Verakrusas uz Palenki. Brīvdabas muzeja La Venta apmeklēšana.

Muzejs atrodas netālu no Vilahermosas pilsētas. Muzejā glabājas senās un noslēpumainās Amerikas olmeku civilizācijas slavenās akmens galvas un citas kulta skulptūras.

Ierašanās Palenkē un iekārtošanās viesnīcā.

5. diena: Jaščilana – Palenke

Izbraukšana no viesnīcas ļoti agri no rīta, brokastis tiks sagatavotas paketes veidā.

Mēs dosimies uz Usumasintas upes grīvas džungļiem, kur pārsēdīsimies laivā – tas ir vienīgais veids, kā nokļūt līdz drupām. Jaščilana – kādreizējā maiju civilizācijas pilsēta, tagad tā ir gleznaina vieta, kuru ieskauj džungļi ar daudzveidīgu augu un dzīvnieku pasauli (var redzēt pērtiķus un tukanus). No Jaščilanas dosimies uz Palenki, pa ceļam apmeklēsim lielisku ūdenskritumu.

Atgriešanās Palenkē.

6. diena: Palenke – Kampeče

Brokastis.

Ekskursija uz vienu no lielākajiem maiju ceremoniālajiem centriem – Palenki. Mums būs laiks, lai iepazītu šīs noslēpumainās vietas bagātības, kur pirmsspāņu perioda būves paslēpušās tropu biezokņos.

Tālāk, mēs apmeklēsim gleznaino un laipno koloniālo pilsētu – ostu Kampeči (iekļauta UNESCO sarakstā). Iesakām doties braucienā ar tūristu tramvaju (par papildus samaksu).

Nakšņošana viesnīcā Kampečē.

7. diena: Kampeče – Ušmala – Merida

Pēc brokastīm braucam uz Ušmalu, kas ir viena no skaistākajām maiju pilsētām, majestātisks puuk arhitektūras stila paraugs, tā nav zaudējusi savu šarmu arī šodien (iekļauta UNESCO sarakstā).

Nākamais ceļojuma punkts – Jukatanas galvaspilsēta Merida. Īpaši interesants tūristiem ir Neatkarības laukums un Paseo del Montejo – liels prospekts, kur atrodas greznas eiropiešu stila rezidences, kuras celtas XIX gs. beigās un XX gs. sākumā.

Nakšņošana 4* viesnīcā Meridā.

8. diena: Merida – Čičenica – Ik-Kil – Kankūna

Pēc brokastīm apmeklēsim Čičenicas, kas savulaik bija viens no galvenajiem maiju civilizācijas centriem, arheoloģisko zonu. Šeit atrodas viens no septiņiem jaunajiem pasaules brīnumiem – Kukulkan piramīda (iekļauta UNESCO sarakstā) un citi maiju arhitektūras pieminekļi, tai skaitā Observatorija un Centrālamerikā lielākais svētās bumbas spēles laukums.

Skaistā Ik Kil cenota (pazemes ezers ar īpašu dabas skaistumu, kas veidojies karsta procesu rezultātā) ūdens atsvaidzinās pirms došanās uz piekrasti. Atļauts peldēties.

Jukatana slēpj vēl daudzus noslēpumus, tomēr tūristi jau sapņo par Karību jūru un pelnīto atpūtu guļamtīklā ar kokteiļa Margarita glāzi rokās!

Laipni lūdzam Meksikā Karību jūras kūrortā – Kankūnā un Riviera Maya! (Ierašanās Kankunā vai Riviera Maya apmēram 18:00).*

* Rekomendējam neieplānot lidojumus no Kankūnas ekskursijas noslēguma dienā un palikt viesnīcā vismaz vienu nakti. Ja nepieciešama izlidošana tajā pašā dienā, tad lidojums ir jārezervē ne agrāk kā 21.00. Lūdzu, ņemiet vērā, ka reģistrācija lidostā sākas vismaz 2-3 stundas pirms izbraukšanas.

Cenas

Sākot no EUR 1240

1 personai divvietīgajā numurā viesnīcā 4*

 

Ceļojuma sākuma datumi: 15.01, 12.02, 26.02, 18.03, 08.04, 29.04

Apmaksas un atteikšanās noteikumi

Pilns maksājums jāveic apstiprinot ceļojuma pasūtījumu.

Ja ceļojumu atceļ klients, tiek ieturēta sekojoša soda nauda:

 • 42-15 dienas pirms izbraukšanas = 20% no ceļojuma cenas
 • 14-4 dienas pirms izbraukšanas = 30% no ceļojuma cenas
 • Mazāk kā 4 dienas pirms izbraukšanas = 60% no ceļojuma cenas
 • Izbraukšanas dienā vai vēlāk = 100% no ceļojuma cenas.
Go top