Patstāvīgs brauciens ar automašīnu pa Īslandi

Patstāvīgs brauciens ar automašīnu pa Īslandi

Starptautisks pārlidojums nav iekļauts cenā

Cenā ir iekļauts:

 • Toyoya Avensis Sedan (2WD) vai līdzvērtīga auto noma, ar neierobežotu nobraukumu
 • Auto apdrošināšana (collision damage waiver)
 • Pretaizdzīšanas ierīce
 • PVN
 • Atļauts viens autovadītājs
 • Nakšņošana divvietīgos numuros ar ērtībām, viesnīcās, zemnieku saimniecībās un viesu mājās, ieskaitot brokastis un PVN
 • Reikjavīkā dzīvošana Hilton Nordica viesnīcā
 • Detalizēta ceļu karte (mērogs 1:500 000), detalizēts maršruta un objektu apraksts angļu valodā
 • Diennakts telefona numurs ārkārtas situācijām (00.00-24.00) no 01.05. līdz 30.09. un (07.00-23.00) no 01.10. līdz 30.04.

Informācija

Automašīnu Jūs saņemsiet programmas otrajā dienā. No jūnija līdz augustam viesnīcā Hotel Hilton Nordica ir Islande Travel biroja pārstāvis (ikdienas 08:00-10:00), pēc klienta vēlēšanās auto piegādās pie viesnīcas.

Iepazīsties arī ar papildus informāciju par šī ceļojuma organizēšanu.

1. diena: Ierašanās Īslandē

Ierašanās un nakšņošana Reikjavīkā, Hilton Nordica viesnīcā.

Transfērs no starptautiskās lidostas nav iekļauts.

2. diena: Tingvetlir (Þingvellir) nacionālais parks

Brauciens uz Tingvetlir (Þingvellir) nacionālo parku, unikālu ģeoloģijas un vēstures vietu, uz lielisko Gulfosa ūdenskritumu un Lielo Geizeru geizeru ielejā. Turpiniet braucienu gar iespaidīgo dienvidu piekrasti, apmeklējot tādus ievērojamus apskates objektus kā Skógafoss un Seljalandsfoss ūdenskritumus, Vik ciema melno smilšu pludmales un Mirdalsjokjul (Mýrdalsjökull) ledāju.

Pēc izvēles: ekskursija ar sniega motociklu uz Mirdalsjokjul ledāju (119 EUR/pers., ja ar vienu sniega motociklu brauc 2 cilvēki), brauciens ar kuģi uz Vestmana salām (7 EUR/pers./vienā virzienā).

3. diena: Kirkjubajarklejstur

Maršruts tālāk turpinās cauri Kirkjubajarklejstur (Kirkjubæjarklaustur) ciematam Skaftafell (Skaftafell) nacionālajā parkā. Nacionālais parks veido zaļu oāzi, kas atrodas starp Vatnajekjul (Vatnajökull) ledāju un plašu melno smilšu tuksnesi. Brauciens turpinās līdz Jokjulsaurloun (Jökulsárlón) ledāja lagūnai, pēc tam līdz Hepn (Höfn) ostas pilsētai. Nakšņošana Hvammur viesu mājā vai līdzīgā vietā.

Pēc izvēles: Ekskursija ar laivu pa lagūnu starp aisbergiem (cena 24 EUR/pers.), pastaiga pa ledāju Skaftafell parkā (cena 47 EUR/pers.).

4. diena: Piekrastes daudzveidība

Šodien Jūs iepazīsieties ar piekrastes daudzveidību, valdzinošiem zvejas ciematiem un lieliskajiem Austrumu fjorda kalniem. Pa ceļam Jums būs iespēja ar laivu apmeklēt Papei (Papey) salu, kur vasarā ligzdo tūkstošiem alku, vai apmeklēt slaveno Petras akmeņu muzeju (Stone collection of Petra at Stöðvarfjörður).

Pēc izvēles: ekskursija ar laivu uz Papei salu (cenu 44 EUR/pers.), Petras akmeņu muzejs (3 EUR/pers.).

5. diena: Medrualseraifi

Brauciens pa Medrualseraifi (Möðrudalsöræfi) kalnaino apvidu uz slaveno Dettifosa (Dettifoss) ūdenskritumu, visspēcīgāko ūdenskritumu Eiropā. Apmeklējiet iespaidīgo pakava formas Ausbirgi (Ásbyrgi) kanjonu. Turpiniet ceļu pa Tjornes (Tjörnes) pussalu līdz Husavik (Husavik) pilsētai. Nakšņošana Husavik viesu mājā vai līdzīgā vietā.

Pēc izvēles: Ekskursija ar kuģi no Husavikas, vaļu vērošana (cena 54 EUR/pers.).

6. diena: Mīvatna ezers

Pavadiet dienu Mīvatna (Mývatn) ezera apkārtnē, iepazīstot interesantus dabas objektus, tostarp mistisko lavas veidojumu labirintu Dimmuborgirā, Skutustadiras (Skútustaðir) pseidokrāterus, Naumaskard (Námaskarð) krāsainās sēra nogāzes un Krafla vulkānu.

Pēc izvēles: putnu muzeja apmeklēšana Lake Myvatn (cena 6 EUR/pers.).

7. diena: Skagafjorduru reģions

Turpiniet braucienu uz vēsturisko Skagafjorduru (Skagafjörður) reģionu, kas ir kļuvis slavens pateicoties zirgu audzēšanai. Jums būs iespēja apmeklēt Gleimbair (Glaumbær) muzeju, lielisku senās Īslandes arhitektūras paraugu. Pēc tam dodieties uz Hunafloui (Húnaflói) līci, pa ceļam izbraucot caur Holtaverduheidi (Holtavörðuheiði) ielejai, pēcpusdienā atgriešanās Reikjavīkā.

Vēl viena iespēja atgriezties Reikjavīkā ir doties ceļojumā pa tuksnešaino Kiolur (Kjölur) kalnu ceļu (nepieciešams džips 4WD, ceļš ir atvērts no jūnija vidus), kas atrodas Hveravellir (Hveravellir) ģeotermiskā apgabalā.

Izmitināšana Hilton Nordica viesnīcā.

Pēc izvēles: Ekskursijas ar laivu no Hvamstaunginas, vaļu vērošana (cena 45 EUR/pers.), raftings (cena 59 EUR/pers.) un zirgu izjādes Skagafordurā (cena 37 EUR/pers.).

8. diena: Izlidošana no Īslandes

Izlidošana no Reikjavīkas.

Transfērs nav iekļauts.

Cenas

Sākot no EUR 1208

1 personai divvietīgā numurā

Īpašas cenas bērniem no 2 līdz 11 gadiem,

izvietojot bērnu istabā kopā ar pieaugušajiem, izmantojot papildu gultu vai matraci.

Apmaksas un atteikšanās noteikumi

Pilns maksājums jāveic apstiprinot ceļojuma pasūtījumu.

Ja ceļojumu atceļ klients, tiek ieturēta sekojoša soda nauda:

 • 42-15 dienas pirms izbraukšanas = 20% no ceļojuma cenas
 • 14-4 dienas pirms izbraukšanas = 30% no ceļojuma cenas
 • Mazāk kā 4 dienas pirms izbraukšanas = 60% no ceļojuma cenas
 • Izbraukšanas dienā vai vēlāk = 100% no ceļojuma cenas.
Go top