Pludmale, ajūrvēda, joga

Ajurvēda

Atpūta Zaļajā Paradīzē (Kerala, Dienvidindija)

Somatheeram Ayurveda Resort 3*, pasaulē pirmā sanatorijas tipa ajūrvēdas dziedinātava (1985)

Soma Palmshore Beach Resort 3+*

Manaltheeram Ayurveda Beach Village 3*

Slavenās ajūrvēdas ķēdes SOMA viesnīcas atrodas okeāna krastā netālu no Tiruvanantapuramas.

 • Nakšņošana Kerala arhitektūras istabās vai kotedžās augstā kraujā ar skatu uz okeānu
 • Viena no labākajām Keralas pludmalēm
 • Augstas kvalitātes veselīga ēdināšana zviedru galda veidā
 • Ajūrvēdas centrs ar pieredzējušiem, kvalificētiem ārstiem
 • Jogas un meditācijas centrs
 • Peldbaseins ar skatu uz okeānu

Dzīvošana no EUR 28 par personu dienā
Aviobiļetes nav iekļautas cenā
Nepieciešama vīza un medicīniskā apdrošināšana

Ajūrvēda vai dzīves zinātne, vecākā medicīnas sistēma cilvēces vēsturē, joprojām ir plaši izplatīta savā dzimtenē – Indijā. Tā māca par ķermeņa, prāta un dvēseles harmoniju.

Ajūrvēdas kurss sastāv no procedūrām un vingrinājumiem, atbilstošas diētas, zālēm, kas izgatavoti no augiem. Kursa norisi rūpīgi uzrauga speciālisti un tie noris īpaši sagatavotā vidē.

Kursu nozīmē pieredzējis Ajūrvēdas ārsts individuāli, pamatojoties uz pacienta stāvokli un miesas uzbūvi. Speciāli apmācīti masieri uzmanīgi un rūpīgi veic savus pienākumus.

Vispārējās ārstēšanās kurss iekļauj atjaunošanas, novājēšanas, stresa samazināšanas, organisma imunitātes palielināšanas un attīrīšanas kursus. Bez šīm, ir arī īpašas ārstniecības kūres locītavu, paralīzes, nervu un garīgās attīstības traucējumu, fibromialģijas ārstēšanai.
Atpūta Ajūrvēdas kūrortā sniegs Tev veselību ķermenim, gandarījumu prātam un gaismu dvēselei.

Ārstnieciskie preparāti tiek gatavoti uz vietas, un pacientam tiek nozīmēta īpaša diēta, kuras stingra ievērošana ir ļoti svarīga.

Nopietna uzmanība tiek pievērsta jogas un meditācijas mācībai, kas ir daļa no Ajūrvēdas ārstēšanas. Pareiza elpošana un pamata asanu lietošana palīdzēs relaksēties gan fiziski, gan garīgi.

Ar Ajūrvēdas procedūrām Jūs varat atbrīvoties no nevajadzīga uztraukuma, stresa un daudzām slimībām. Vietējie terapeiti un masieri ļaus Jums sajusties jaunākiem un mierīgākiem.

Cenas

no EUR 695 – atjaunošanas un attīrīšanas kurss, no 8 dienām

no EUR 1260 – skaistumkopšanas kurss, 11 dienas

no EUR 1957 – svara samazināšanas kurss, no 23 dienām

no EUR 1778 – stresa samazināšanas kurss, 15 dienas

no EUR 2569 – pretnovecošanas kurss, 23 dienas

Cenā ietilpst naktsmītne, Ajūrvēdas ārstēšana, Ajūrvēdas veģetārie ēdieni — pilna pansija.

Kurš no ārstēšanās kursiem Jums patīk visvairāk?

Dodiet mums ziņu!

Pieprasījumā miniet arī ārstēšanas kursu, par kuru Jums ir interese:

 • atjaunošanas un attīrīšanas kurss, no 8 dienām
 • skaistumkopšanas kurss, 11 dienas
 • svara samazināšanas kurss, no 23 dienām
 • stresa samazināšanas kurss, 15 dienas
 • pretnovecošanas kurss, 23 dienas

Kas ir Ajūrvēda?

Ajūrvēdas, “ilgas un veselas dzīves zinātnes”, vēsturiskās saknes iesniedzas senās Indijas, Ēģiptes, Tibetas un Ķīnas tālā pagātnē. Tā ir pati senākā dabiskās medicīnas sistēma uz Zemes.

Ajūrveda cilvēku skata kā miesas, dvēseles, uzvedības un apkārtējās pasaules vienotību. Cilvēka eksistences mērķis – ilgs un veselīgs mūžs, kuru pavada viņa iekšējā attīstība un panākumi. Tāpēc ajūrvēdiskā medicīna ir vērsta uz to, lai uzturētu cilvēka dabisko veselību, bet saslimšanas gadījumā viņu ārstētu ar dabiskām metodēm.

Ajūrvēda uzskata, ka viss mūsu organismā, tāpat kā visā Visumā, sastāv no pieciem pamatelementiem – Gaisa, Uguns, Ūdens, Zemes un Izplatījuma. Dažādi savienoti, tie veido trīs sākumus: Vatu, Pitu un Kapu, kas Ajūrvēdā ir apvienoti zem nosaukuma “Doši”. Katrai no došām piemīt noteiktas īpašības un katra no tām atbild par tiem vai citiem fizioloģiskiem procesiem, kā arī orgāniem un organisma sistēmām.

Visas trīs došas cilvēkā atrodas tikai viņam piemītošā, noteiktā proporcijā. Ja šīs proporcijas tiek izjauktas, cilvēks saslimst. Ajūrvēdas ārsts došu disbalanci spēj atpazīt pēc pulsa, kurā ir pilna informācija par pacienta veselības stāvokli. Ārsts nosaka ne tikai tās kaites, ar kurām cilvēks slimo pašreizējā momentā, bet arī slimības, kuras viņš pārslimojis pagātnē un kuras, iespējams, viņu sagaida nākotnē, ja laikus netiks pieņemti mēri.

Ajūrvēda uzskata, ka katrā cilvēkā eksistē pilnīgas veselības sfēra, kas slēpjas viņa apziņas dziļākajos slāņos, un, lai atrastu šo iekšējo avotu, tiek izmantotas dažādas metodes harmoniska līdzsvara atjaunošanai.

Pirmkārt, pareiza ēšana un pareiza dienas kārtība – tas jau ir pusceļš uz panākumiem.

Otrkārt, dažādu garšvielu, gatavu augu preparātu pielietošana, kuriem piemīt atjaunojošas, attīrošas, nostiprinošas īpašības, preparātu lietošana, kas domāti sievietēm un vīriešiem, kas aktivizē domāšanu, uzlabo vielmaiņu un noskaņojumu, kā arī tādu preparātu lietošana, kas domāti kādas konkrētas slimības ārstēšanai. Visiem šiem preparātiem ir ļoti maiga iedarbība un nav blakus efektu.

Treškārt, tiek izmantots fizioloģiskās attīrīšanas procedūru komplekss – Pančakarma. Šī atveseļošanas metodika veicina visu fizioloģisko procesu un funkciju atjaunošanu. Normalizējas svars. Pēc Pančakarmas cilvēks sajūt enerģijas pieplūdumu, izskatās svaigāks un jaunāks. Tādu procedūru kā eļļas masāža, zāļu vannas, tvaika pirtis, akupunktūra, enerģētiskā terapija un citu pielietošana noteiktā secībā ļauj attīrīt organismu ar maksimālu efektivitāti. Procedūras ir ļoti patīkamas un nerada diskomfortu.

Vislabākos rezultātus Ajūrvēda sniedz hronisku sirds, sirds-asinsvadu, vecuma kaišu, veģetatīvo traucējumu (galvas sāpes, neirozes, miega traucējumi), bronhu infekciju, vielmaiņas traucējumu, kas izsauc paaugstinātu tauka saturu asinīs un vecuma diabētu, ārstēšanā. Šī terapija tāpat sevi ir rekomendējusi dažādu alerģiju un pēcoperācijas slimnieku atveseļošanas gadījumos. Ārstēšana parasti ilgst 1-3 nedēļas.

Jēdziens “veselība” ir vienlīdzīgs jēdzienam “Es pats/-ti”!

Pavisam unikālu efektu Ajūrvēda sniedz visdažādāko kaišu profilaksē un laba tonusa un pašsajūtas nodrošināšanā. Elpošanas vingrinājumi un meditācija ir vienkāršs un dabisks veids, kā sasniegt dziļu mieru un noņemt sasprindzinājumu un stresu. Tas veicina organisma šūnu atjaunošanos un garīgo spēju attīstību.

Vēdas valodā cilvēka ķermenis – tas ir Nemirstības Trauks, kurā ir apslēpti visi Dabas Noslēpumi un Zināšanas. Ideālā variantā ir iespējams pilnībā atbrīvot pašizārstēšanās spējas un pilnīgi apkalpot savu organismu no personīgās iekšējās aptiekas.

Go top