Vēsturiskā Pekina un “Terakotas armija”

Lielais Ķīnas mūris

Cenā ir iekļauts:

 • Transfērs lidosta–viesnīca–lidosta
 • Transfērs viesnīca-dzelzceļa stacija–viesnīca
 • 3* viesnīca ar brokastīm (divvietīgajā numurā)
 • Vilciena biļetes Pekina-Siaņa-Pekina
 • Edināšana saskaņā ar programmu
 • Individuālās ekskursijas pēc programmas angļu vai krievu valodā
 • Ieejas biļetes programmā iekļautajos parkos

Cenā nav iekļauts:

 • Starptautiskais aviopārlidojums
 • vīza
 • Veselības apdrošināšana
 • Dzeramnaudas

1. diena: Ierašanās

Ielidošana Pekinas lidostā.

Sagaidīšana lidostā. Transfērs uz viesnīcu.

Ekskursija pa Pekinu. Iespēja apskatīties pasaulē lielāko Tjaņanmeņas laukumu un apmeklēt imperātora sakrālo un kulta celtni Debesu templi (Temple of Heaven) – nepārspēto seno ķīniešu arhitektūras šedevru. Debesu templis kalpoja lūgšanām un upurēšanai par godu Debesīm. Templis ir slavens ar īpatnēju rezonanses efektu no „atbalss sienas”. Jau vairākus gadsimtus šī būve izraisa apmeklētājos lielu interesi un sajūsmu par seno meistaru māku, kas ļauj saklausīt cilvēka čukstus pat no sienas pretējā gala. Visu ansambli ieskauj ap 5000 simtgadīgas, zaļoksnējas cipreses.

Vakarā brīvais laiks atpūtai.

2. diena: Lielais Ķīnas mūris

Brokastis viesnīcā.

Pilnas dienas eskursija. Pasaulslavenā “Lielā Ķīnas mūra” apskate Badaliņas sektorā, kas atrodas 75 km uz ziemeļrietumiem no Pekinas. Mūra kopējais garums ir 6350 km, tā celtniecībā sākās III gs. p.m.ē. un celtniecības darbos piedalījās ap miljons cilvēku. Pusdienas. Minu dinastijas 13 imperatoru mauzoleju kompleksa apmeklējums, iespēja pastaigāties pa Svēto garu aleju.

Transfērs atpakaļ uz viesnīcu.

3. diena: Aizliegtā pilsēta

Brokastis viesnīcā.

Pilnas dienas ekskursija:
Brauciens uz “Aizliegto pilsētu” (Forbbiden City) – Ķīnas pārvaldes un spēka centru, kur strādājuši 24 Minu dinastijas imperatori un viņu svītas.Pusdienas ķīniešu gaumē. Pēcpusdienā Ķīnas imperatoru Vasaras pils (Summer Palace) apmeklējums – gleznains tempļu, paviljonu un galeriju komplekss, kas iekļauts UNESCO sarakstā.

Vakarā brauciens uz Siaņas pilsētu (Xian) – ķīnas civilizācijas šūpuli, vienu no Ķīnas vēsturiskajām galvaspilsētām, senā “zīda ceļa” gala punktu.

19:57 nakts vilciens uz Siaņas pilsētu (pārbrauciens četrvietīgā kupejā).

4. diena: Terakotas armija

07:58 sagaidīšana dzelzceļa stacijā. Transfērs uz viesnīcu, lai atstātu somas.

Pilnas dienas ekskursija. Lielās Savvaļas Zoss pagoda (Big Wild Goose Pagoda) – viena no ievērojamākām Siaņas vietām septiņu stāvu pagoda, kurā glabājas “Zīda Ceļu” gados savāktās budisma atziņas, Budas figūras un relikti. Ap pagodu izveidots interesants parks ar pārsteidzošām strūklakām.

Galvenais mūsdienu Siaņas apskates objekts – Terakotas armija (Teracotta army), viens no pasaules brīnumiem – 8000 karavīru liela armija, kas atrodas valdnieka pēcnāves telpā. Karavīri pagatavoti no apdedzināta māla jeb terakota. Karavīri ar visiem zirgiem atainoti dabiskā lielumā. Pēc arheologu domām, katrs karavīrs ir veidots pēc dzīva parauga, kas dzīvojis 2000 gadus atpakaļ.

Vakariņas un atgriešanās viesnīcā.

5. diena: Siaņa

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Siaņā.

Par papildus samaksu ir iespēja braukt dienas eksursijā uz 2200 m augsto Hua Shan kalnu (~120 km no Siaņas). Hua Shan jeb Zieda kalns ar savām 5 virsotnēm no augšas izskatās kā uzplaucis zieds. Hua Shan ir viens no pieciem vissvētākajiem daoistu kalniem Ķīnā, pieminēts jau 2000 gadus atpakaļ. Ievērojams Ķīnas daoistu un budistu svētceļojumu galamērķis. Te valda neticami fantastiska, apgarota noskaņa. Kalnu klusums, ko laiku pa laikam pārtrauc mūku dziedājumi, zvaniņu un bungu skaņas, ko vējš atnes no tempļiem, kas satupuši kalna virsotnēs.Kāpšana kalnos ir salīdzinoši ilga un nogurdinoša, bet darbojas arī pacēlāji.

19:30 nakts vilciens uz Pekinu.

6. diena: Pekina

08:18 ierašanās Pekinā. Transfērs uz viesnīcu.

Brīva diena atpūtai.

7. diena

Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu.

Cenas

Sākot no EUR 682

vienai personai

Apmaksas un atteikšanās noteikumi

Pilns maksājums jāveic apstiprinot ceļojuma pasūtījumu.

Ja ceļojumu atceļ klients, tiek ieturēta sekojoša soda nauda:

 • 42-15 dienas pirms izbraukšanas = 20% no ceļojuma cenas
 • 14-4 dienas pirms izbraukšanas = 30% no ceļojuma cenas
 • Mazāk kā 4 dienas pirms izbraukšanas = 60% no ceļojuma cenas
 • Izbraukšanas dienā vai vēlāk = 100% no ceļojuma cenas.
Go top