Yokoso!

Iepazīšanās ceļojums pa Japānu: 8 dienas no Tokijas līdz Osakai

Parādīt karti

Yokoso!

Kad Jūs pirmo reizi nolemsiet doties uz šo brīnišķīgo valsti un apjuksiet no tā cik daudz vajadzētu apskatīt, Jūs sapratīsiet: ar kaut ko ir jāiesāk…

Yokoso! tulkojumā nozīmē “Laipni lūdzam!” – šis ceļojums iepazīstinās Jūs ar Japānu no Tokijas līdz Osakai un būs perfekts sākums Jūsu mīlestībai pret šo valsti.

Yokoso!

Ierašanās

1. diena: Ekskursija pa pilsētu

Ierašanās Narita lidostā. Tikšanās ar angļu valodā runājošu firmas pārstāvi Ierašanās zālē (Аrrival Gate). Instruktāža par programmu, kuponu un biļešu saņemšana.

Transfērs uz viesnīcu Ginzas rajonā (Lidostas limuzīnu autobuss, apmēram 2 stundas).

Katru dienu uz Conrad Tokyo dodas 6 autobusi – 08:45, 13:50, 14:30, 16:20, 17:20, 18:50. Villa Fontain Shiodome atrodas blakus Conrad Tokyo (gājiena attālumā).

Viesnīca atrodas 10 minūšu gājiena attālumā no Ginzas rajona galvenās ielas. Ierašanās viesnīcā, iekārtošanās, atpūta. (Reģistrēšanās viesnīcas sākas no 15:00.)

Brīvais laiks pilsētas patstāvīgai iepazīšanai.

TokijaKabuki teātrisTokija, debesskrāpis

Yokoso!

Japānas mūsdienīgā galvaspilsēta neatstās nevienu vienaldzīgu. Vienu no visfutūristiskākajām pilsētām pasaulē veido vairāki rajoni-pilsētas, katrs ar savu raksturu un izskatu: Omotesando plašie un zaļojošie prospekti, Akihabaras hi-tech augsto tehnoloģiju veikali, Shinjuku debesskrāpji, Shibuya neticamā iluminācija un senlaicīgās Ueno šaurās iepirkšanās ieliņas un parki. Neticami dinamiska, piepildīta ar steidzīgiem cilvēku pūļiem, Tokija ir saglabājusi klusuma un miera saliņas parkos un vecajos tempļos.

Imperatora pili, agrāko Edo pili, joprojām ieskauj gleznains grāvis, vārti un senie torņi. Pils dārzs – viena no iecienītākajām galvaspilsētas iedzīvotāju atpūtas vietām. Blakus Tokijas centrālajai dzelzceļa stacijai atrodas vēsturiskais debesskrāpis Marinuochi – restorānu, veikalu un biroju komplekss.

Blakus modernajam Ginza iepirkšanās rajonam atrodas kabuki teātris Kabukiza. Pilsētas lielākais parks Ueno, kurā atrodas vairāki slaveni muzeji, aprīlī kļūst par svētceļojumu vietu ziedošās sakuras cienītājiem.

Tokijas panoramaTokijas Centrālā stacijaUeno parksŠinjuku rajonsGinza rajonsAsakusaOdaiba ceļiAsakusa templis

Yokoso!

Pilsētas vēsturi var sajust Asakusa rajonā. Netālu no budistu tempļa Asakusa Kannon Temple ir labākā vieta, lai iegādātos suvenīrus. Pilsētas naktsdzīves centrs ir pilsētas komerciālais Shinjuku rajons. Šeit atrodas populārais Shinjuku Gyoen parks un Tokijas opera. Šibujā, netālu no mierīgās sintoistu svētnīcas Maiji Shrine, virmo dzīve jauniešu vidū populārajos Harajuku un Aoyama rajonos. Mākslīgi izveidotā sala – Odaiba ir viena no visvairāk apmeklētajām vietām galvaspilsētā, pateicoties modes veikaliem, izklaides un atpūtas parkam, kā arī SPA kompleksam Oedo-Onsen Monogatari.

No panorāmas rata Ferris Wheel paveras fantastisks skats uz pilsētu, īpaši skaists tas ir vakara gaismās.

Nakšņošana Tokijā – Villa Fontaine Shiodome.

Yokoso!

Tokijas ekskursija

2. diena

Brokastis viesnīcā (zviedru galds). Tikšanās ar angļu valodā runājošu gidu plkst. 9:00 viesnīcas vestibilā.

Vienas dienas ekskursija (9:00-17:00) pa Tokiju ar angļu valodā runājošu gidu – pastaigas un sabiedriskais transports. Aplūkosiet Imperatora dārzu, Hamarikju dārzu, Asakusa un Harajuku rajonus, Meiji templi (cenā iekļautas biļetes 2000 jenu robežās).

Pusdienas vietējā restorānā (nav iekļautas cenā, izdevumi jāsedz pašiem).

* Aprīļa sākumā Tokijas parkos var redzēt krāšņu sakuras ziedēšanu.

Nakšņošana Tokijā – Villa Fontaine Shiodome.

Japānes parkāMeiji templis, lūgšanasMeiji templisHamarikju parks

Yokoso!

Brīva diena Tokijā

3. diena: laiks Tokijas iepazīšanai

Brokastis viesnīcā (zviedru galds). Brīvais laiks Tokijā.

Iesakām apmeklēt Zivju tirgu Tsukiji Fish Market, pasaules lielāko jūras velšu tirgu.

Ja vēlaties, ļoti agri no rīta iespējams vērot Tunču izsoles (ne vairāk kā 120 cilvēki. dienā), lai tur varētu piedalīties jādodas uz Tsukiji tirgu jo ​​ātrāk, jo labāk, un jābūt gataviem stāvēt rindā. 04:30 – iziešana no viesnīcas (15 minūšu gājiena attālumā), 05:00 – apmeklētāju reģistrācija izsolei (apmeklēšana 5:25-05:50 vai 5:50-06:15).

Iesakām apmeklēt Odaiba rajonu. Dažu minūšu laikā Jūs varat aiziet līdz Shiodome / Yurikamome Monorail stacijai, kas atrodas pretī Jūsu viesnīcā. Vilcieni uz Odaibu dienas laikā atiet ik pēc 5 minūtēm, brauciena ilgums – 12 minūtes, braukšanas maksa – 310 jenas.

Jūs varat apmeklēt:

Odaiba Onsen – karstie avoti (2900 jenas / pers., 2 minūšu gājienā no Monorail Telecom Center stacijas)
Atrakciju parks Joypolis (Tokyo Joypolis Amusement Park) (500 jenas / pers., 2 min. gājienā no Monorail Odaiba Station)
Nakšņošana Tokijā – Villa Fontaine Shiodome.

Tunča aukcionsTsukiji Zivju TirgusKāju vanna OnsenOdaibas onsensJoypolis parksJoypolis parks

Yokoso!

Tokija — Kioto

4. diena: Ekskursija Kioto

Brokastis viesnīcā (zviedru galds).

Patstāvīga izbraukšana uz Kioto – 10 min. gājiens līdz Shimbashi stacijai vai 1 min. brauciens ar viensliežu vilcienu no Yurikamome stacijas (180 jenas / pers.). No Shimbashi stacijas pa JR Yamanote līniju 4 minūtēs Jūs nokļūsiet līdz Tokyo stacijai (pa dienu vilcieni kursē ik pēc 3 minūtēm). Brauciens ar ātrgaitas vilcienu Shinkansen Super Express uz Kioto (2,5 stundas, biļetes cena ir iekļauta ceļojuma cenā). (Rekomendējam: Nozomi Super Express 211 Tokija 10:00 – Kioto 12:18. Nozomi Super Express vilcieni atiet ik pēc 15-20 minūtēm.) Pa ceļam būs iespēja apbrīnot Japānas simbolu – Fudzi kalnu.

Pēc ierašanās JR Kyoto stacijā, dodieties uz Kioto pilsētas metro (Kyoto – City Subway) līniju un brauciet līdz Karasuma-Oike (5 minūtes, braukšanas maksa 210 jenas, vilcieni kursē ik pēc 7-10 minūtēm). No Karasuma-Oike stacijas Jūsu viesnīca atrodas 1 minūtes gājiena attālumā. Viesnīca atrodas 15 minūšu gājiena attālumā no Kioto vēsturiskā centra.

Iekārtošanās viesnīcā un brīvais laiks Kioto.

Yokoso!

Kioto – viena no svarīgākajām Japānas tūrisma apskates vietām, valsts galvaspilsēta no 794. līdz 1868.gadam. Kioto ir saglabājušies vairāk nekā 2000 tempļi un tiek uzturētas senās kultūras tradīcijas. Šeit Jūs novērtēsiet seno koka ēku skaistumu, redzēsiet geišas un ar bruģakmeni klātās seno kvartālu ielas. Ne mazāk interesantas kā Kioto senatnīgums var būt arī japāņu skolēnu tūristu grupas, visi ļoti disciplinēti, vienādi ģērbušies kā arī fanātiskie fotogrāfi.

Pilsētas centrā – Imperatora pils, slavens japāņu arhitektūras paraugs, blakus atrodas Nijo pils, kur bija apmeties šoguns Tokugawa. Gion viduslaiku kvartālā Jūs iepazīsieties ar tradicionālo mākslu, tējas namiņiem un teatrāliem uzvedumiem. Sanjusangendo budistu templī redzēsiet 1001 žēlsirdības dievietes Kanonas apzeltītu statuju. No budistu tempļa Kiyomizu koka verandas paveras panorāmas skats uz pilsētu. “Sudraba templis» Ginkakuji plaši pazīstams ar izsmalcinātu arhitektūru un ainaviskā dārza skaistumu. Imperatoru rezidences Katsura un Shugakuin – tradicionālā japāņu ainavu dizaina piemēri.

Arashiyama rajons ir ievērojams ar saviem tempļiem un veikaliņiem. Kioto rietumu daļā atrodas tempļu arhitektūras pērles – budistu svētnīcas Kinkakuji un Ryoanji, kas ieguvušas pasaules slavu pateicoties savam Akmens dārzam.

Nakšņošana Kioto -Mitsui Garden Hotel Kyoto-Sanjo.

Kioto dārziKioto meitenesArashiyamaKioto templis

Yokoso!

Kioto tempļi un Gion rajons

5. diena

Brokastis viesnīcā. Tikšanās ar angliski runājošu gidu plkst. 9:00 viesnīcas vestibilā.

Vienas dienas ekskursija (9:00-17:00) ar angļu valodā runājošu gidu – kājām vai ar sabiedrisko transportu. Apmeklēsiet Kinkakuji, Ryoanji, Kiyomizudera tempļus un veco Gion rajonu (ieejas biļetes 3000 jēnu ietvaros iekļautas cenā).

Pusdienas vietējā restorānā (nav iekļautas cenā, izdevumi jāsedz pašiem).

Nakšņošana Kioto / Mitsui Garden Hotel Kyoto-Sanjo.

KiyomizuderaKinkakuji templisGion rajons

Yokoso!

Brīvā diena Kioto

6. diena: Laiks patstāvīgai Kioto iepazīšanai

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks patstāvīgai pilsētas iepazīšanai.

Ieskām apmeklēt:
Machiya Townhouse Tour & Tea Ceremony Experience (3150 jēnas/cilv., 45 min)
Machiya Townhouse Tour, Kimono Dressing & Tea Ceremony Experience (7350 jēnas/ pers., 60 min)
Machiya Townhouse Tour, Kimono Dressing, Tea Ceremony Experience & Japanese Traditional Lunch (10,500 jēnas/ pers., 60 min)
Kyoto Back Street 4h Cycling Tour with English speaking guide (6,500 jēnas/ pers.)

Nakšņošana Kyoto Garden Hotel Kyoto-Sanjo.

Yokoso!

Kioto — Osaka

6. diena: Ekskursija Osakā

Brokastis viesnīcā.

Patstāvīga izbraukšana uz Osaku. Vienas minūtes gājiena attālumā no Jūsu viesnīcas atrodas Karasuma-Oike metro stacijas. Brauciens līdz Kioto stacijai aizņem 5 minūtes (vilcieni atiet ik pēc 7-10 minūtēm, cena 210 jēnas). No Kioto stacijas ar vilcienu – JR local train brauciens līdz Shin-Osaka Station (25 minūtes, biļetes izmaksas ir iekļautas ceļojuma cenā).

No Shin-Osaka dzelzceļa stacijas dodieties uz metro līniju Osaka Subway Midosuji un brauciet līdz pieturai Namba (brauciens ilgst aptuveni 15 minūtes, cena vienai personai – 270 jēnas, pārbrauciena izmaksas 270 jēnas). Viesnīca no metro atrodas 3 minūšu gājiena attālumā. Viesnīca atrodas pašā Osakas centrā, iepirkšanās rajonā.

Osaka vilciensUpe OsakaOsaka, pilsētas parksOsaka, panoramas ritenis

Yokoso!

Iekārtošanās viesnīcā, brīvais laiks Osakā.

РIeteicams apmeklēt Osakas pili (10 min gājiena attālumā no viesnīcas, ieejas maksa 600 jēnas / pers.)

Osaka, trešā lielākā pilsēta valstī, Rietumu Japānas tirdzniecības un rūpniecības centrs. Izklaides centrs ir Osakas līča rajons, kur kopš 2001. gada darbojas atrakciju parks Universal Studios Japan. Nozīmīgākais pilsētas apskates objekts ir Osakas pils, kas celta 16. gadsimtā Toyotomi ģimenei. Piecstāvu pils tornī atrodas iespaidīga vēsturisko un kultūras priekšmetu kolekcija.

Nakšņošana Osakā – Cross Hotel Osaka.

Osakas līcisOsaka templis un dārzsOsaka panorāma

Yokoso!

Izlidošana no Osakas

8. diena

Brokastis viesnīcā.

Pirms došanās uz Kansai lidostu brīvais laiks pilsētā.

10 minūšu laikā Jūs ejot ar kājām sasniegsiet Nankai Namba staciju. Izbraukšana ar Nankai Rapid Train vilcienu uz Kansai lidostu (40 minūtes, biļetes izmaksas ir iekļautas ceļojuma cenā).

Lidojums uz Eiropu.

Cenā ir iekļauts

 • Nakšņošana 3* viesnīcā divvietīgos numuros (7 naktis)
 • Brokastis
 • Narita lidostā Jūs sagaidīs angļu valodā runājošs firmas pārstāvis
 • Transfērs no Narita lidostas – Limuzīnu Autobuss
 • Angļu valodā runājošs gids 2 ekskursijās
 • Tokija – 1 Day Pass
 • Kioto – 1 Day Pass
 • Ieejas biļetes ekskursijās pēc programmas (2000 jēnas / Tokija un 3000 jēnas / Kioto)
 • JR Shinkasen Super Express (Tokija-Kioto)
 • Vilciena biļetes – JR Local train (Kioto Shin-Osaka)
 • Nankai ātrvilciens (Namba-Kansai Airport)

Cenā nav iekļauts

 • Starptautiskais aviopārlidojums
 • Veselības apdrošināšana
 • Vīzas izmaksas Latvijas nepilsoņiem
 • Maltītes un dzērieni, papildus tiem, kas norādīti programmā
 • Ekskursijas un ieejas maksas, papildus tām, kas norādītas programmā
 • Pilsētas sabiedriskā transporta izdevumi

AVIOBIĻETES UZ OSAKU

Lidojiet lētāk — ar biletes.lv

Atrodiet zemākās cenas lidojumiem uz Osaku aviobiļešu rezervācijas portālā biletes.lv!

Sākot no

1415

1 personai

 • Divvietīgais numurs
 • (minimums – 2 personas)
 • 3* viesnīcas

Pasūtīt

Apmaksas un atteikšanās noteikumi

Pilns maksājums jāveic apstiprinot ceļojuma pasūtījumu.

Ja ceļojumu atceļ klients, tiek ieturēta sekojoša soda nauda:

42-15 dienas pirms izbraukšanas = 20% no ceļojuma cenas
14-4 dienas pirms izbraukšanas = 30% no ceļojuma cenas
Mazāk kā 4 dienas pirms izbraukšanas = 60% no ceļojuma cenas
Izbraukšanas dienā vai vēlāk = 100% no ceļojuma cenas.

Go top